Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Remi Gaillard- francuski komik


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 09:01

Słyszałyście o nim? Ja prawdę mówiąc jakoś wcześniej nie miałam okazji, ale obejrzałam sobie kilka jego żartów i powiem, że ma gościu pomysły... i tupet :lol: Moim faworytem jest dowcip ze ślimakiem i Remi przebrany za fotoradar :-P








Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#2 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 09:57

tigraa84, obejrzałam i jest super!! Kurcze, jak on zrobił to w windzie, że też mu pozwolili :mrgreen: No i facecik z ostatniego filmiku jak uciekał :mrgreen: Ale radar najlepszy!!
Ma facet pomysły.

#3 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 10:41

Widziałam wiele jego żartów i uwielbiam je:-) Zawszę zrobi coś ciekawego, coś co mnie rozbawi do łez.
Żarty z windą są świetne i ma ich dużo.
Facet ma świetne poczucie humoru.

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#4 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5 129 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 10:43

AgnieszkaT podejrzewam, że nie ma w zwyczaju prosić o zgodę ;-)

Zwrócił na siebie uwagę francuskich mediów po występie w udokumentowanej serii dowcipów, zawierających jego pojawienie się, przebranego za piłkarza Lorient, w finale Pucharu Francji w 2002, gdzie wziął udział w celebracjach i otrzymał gratulacje od ówczesnego prezydenta Francji Jacques'a Chiraca[1]. Gaillard pojawił się przy okazji kilku wydarzeń sportowych, teleturniejach i zjazdach polityków, bez trudu przełamując się przez ochronę.


http://www.youtube.com/watch?v=5TaecFvNiqo

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=Q26aEDvJPb4&NR=1

http://www.youtube.com/watch?v=UkSPUDpe0U8&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=4_G5Pi23Ha0&feature=fvst

Mnie tylko zastanawia czy facet nigdy nie miał żadnych nieprzyjemności przez te swoje wygłupy. I nie chodzi mi o wściekłych ludzi, z których zażartował, ale o ingerencje policji, itp., bo przecież na niektóre jego żarty można znaleźć paragrafy
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#5 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 15 kwietnia 2012 - 11:40

o ingerencje policji, itp., bo przecież na niektóre jego żarty można znaleźć paragrafy

Bardzo często na koniec żartu policja go goni i dzięki temu żart są jeszcze lepsze :-)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#6 Kamyk419

Kamyk419
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 21 sierpnia 2012 - 12:55

W warszawie próbuje go naśladować pająk spiderman :-D





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych