Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Twórczość Stephena Kinga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 08 stycznia 2012 - 15:38

Ktoś z was czyta ?
co możecie polecić? byle nie horror :-P bo próbowałam przebrnać przez Miasteczko Salem i nie dla mnie
Czytałam Zielona Mile jedynie.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 08 stycznia 2012 - 16:15

co możecie polecić?

cały zbiór 'cztery pory roku' ;-)

#3 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1 325 postów

Napisano 08 stycznia 2012 - 16:23

Skazani na Shawshank :) świetna nawet jeszcze lepsza jak film. Czytałam z tysiąc razy
Dołączona grafika

#4 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 08 stycznia 2012 - 19:31

cały zbiór 'cztery pory roku'

i nie jest to horror ? bo jak spac nie bede mogła to wiesz <ciah></span>

Skazani na Shawshank świetna nawet jeszcze lepsza jak film. Czytałam z tysiąc razy

zaliczyłam tylko film. ksiazki nie czytałam.

A Wielki Marsz ktoś czytał ? ponoć świetna książka.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#5 Natalka

Natalka
  • Użytkownik
  • 1 457 postów

Napisano 08 stycznia 2012 - 22:54

i nie jest to horror ? bo jak spac nie bede mogła to wiesz <ciah></span>

bądź spokojna, nie jest :mrgreen:

#6 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 09 stycznia 2012 - 16:40

Sajuri, ja czytałam "Carrie", "Podpalaczkę" (dla mnie bomba!), i "Stukostrachy" (ten chyba był horrorowaty <hmm></span> ), więcej po tytułach nie kojarzę a pewna jestem, że więcej tego pana czytałam kiedyś <bezradny></span>
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#7 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 10 stycznia 2012 - 07:20

"Stukostrachy"

juz sam tytuł przeraza :lol:
nie spałabym przez miesiac :->
Lsnienie tez jego autorstwa - podobno ksiazka lepsza niż film. Ale ja tam nie wiem - Lsnienie ogladałam bez dzwieku i co chwila dajac spacje <lol></span>
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#8 Jula

Jula
  • Użytkownik
  • 1 273 postów

Napisano 11 stycznia 2012 - 18:58

Ja polecam "Ręka mistrza" bardzo dobra książka :mrgreen:

er3mjw4zst9mivdb.png


#9 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 23 stycznia 2013 - 21:33

"Podpalaczkę"

dzis mialam ja w łapce ale babka powiedziala ze horror wiec sobie darowałam.
A szukam jakas ksiazke mocno trzymajaca w napieciu jego autorstwa ale nie horror.
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#10 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 23 stycznia 2013 - 21:45

ja kojarzylam , ze tylko horrory sa jego autorstwa

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#11 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 05:22

magdaaaaa, nawet Zielona Mila ? a jesli to horror to jakis lagody ;-)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#12 LadyNefretete

LadyNefretete
  • Użytkownik
  • 6 718 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 07:44

nawet Zielona Mila

a Skazani na Shawshank ? Przecież to też Kinga ;-)

Ja kiedyś czytałam bardzo dużo jego książek, i na bank były wśród nich jakieś NIE horrory, ale teraz sobie nie przypomnę <bezradny></span>
"You've gotta dance like there's nobody watching,
Love like you'll never be hurt,
Sing like there's nobody listening,
And live like it's heaven on earth."

#13 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 08:32

Że tak powiem inne ksiązki Kinga - nie horrory: Cztery pory roku, Zielona mila, Oczy smoka, Bastion oraz fantastyka Mroczna Wieża ( do której się od jakiegoś czasu przymierzam) :->

#14 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1 901 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 08:32

Ja przeczytałam chyba jego wszystkie książki. Pod pseudonimem Richard Bachman pisze mniej horrorowato a bardziej psychologicznie, chociaż i tak zawsze w tym temacie krazy.

Każdy z nas urodził się ateistą


#15 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 10:02

a Skazani na Shawshank ?

no tez tez .
AgnieszkaT, a Podpalaczka ? moze Madz cos napisze :-P
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#16 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 10:36

a Podpalaczka ?

Z tego co czytałam to nie horror więc możesz śmiało czytać. :-> to bardziej thriller i sf.
Ja czytałam Misery,która uwielbiam i to też nie horror.

#17 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 11:22

a Podpalaczka ? moze Madz cos napisze

możesz śmiało czytać, bibliotekarka się nie zna :lol:

Właśnie wyczaiłam, że była też ekranizacja tej książki (w 1984), może się skuszę kiedyś obejrzeć, chociaż czytam, że słabo im to wyszło :->

W ogóle mam tak, że jak czytałam jakąś książkę Kinga to nie oglądałam już ekranizacji, a jak widziałam ekranizację to jakoś nie wróciłam już do książki. Muszę się poprawić, bo książki pewnie dużo lepsze od filmów. Jedynym wyjątkiem była "Misery", bo leciała w TV kiedyś i dopiero w trakcie filmu się skapnęłam, że coś podobnego już czytałam :lol:

czytałam Misery,która uwielbiam i to też nie horror.

zdecydowanie thriller, też polecam ;-)
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#18 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 11:39

była też ekranizacja tej książki

Była ale chyba nie trafiła do Polski więc zostają Ci napisy.
Madź, jeśli lubisz horrory to poczytaj sobie książki jego syna - Joe Hill :mrgreen: Są świetne!!!

#19 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 11:46

AgnieszkaT, no Polska się nie doczekała ekranizacji kinowej, ale na pewno telewizyjnej, bo już wyczaiłam na chomiku wersję z lektorem :lol:

książki jego syna - Joe Hill

widzę tylko dwie powieści, no plusa ta na spółę z Kingiem, jest więcej? ;>
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#20 AgnieszkaT

AgnieszkaT
  • Użytkownik
  • 3 547 postów

Napisano 24 stycznia 2013 - 12:28

jest więcej?

ja mam prywatnie:
:arrow: pudełko w kształcie serca
:arrow: upiory XX wieku - sa to opowiadania
a czytałam jeszcze Rogi

Czytałam te 3 książki i bardzo mi sie podobają.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych