Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Współzałożyciel firmy Apple Steve Jobs nie żyje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 06 październik 2011 - 07:02

Dopiero co czytałam że walczy z choroba i jakos myslałam ze uda mu się ja pokonać.Niestety.
Współzałożyciel i charyzmatyczny były szef firmy Apple Inc. Steve Jobs zmarł w środę (czasu miejscowego) w Kalifornii, w wieku 56 lat - poinformowała firma późnym wieczorem w specjalnym oświadczeniu.
Jobs był jednym z najsłynniejszych informatyków świata, nazywanym ikoną i legendą Krzemowej Doliny. Firmę Apple założył w 1976 roku z kolegą Steve'em Wozniakiem.

Najsłynniejsze produkty jego firmy - Mac, iPod, iPhone, iPad - zrewolucjonizowały nie tylko przemysł informatyczny, ale także telefonii komórkowej i muzyczny - podkreśla Associated Press.

Nie podano oficjalnej przyczyny śmierci Steve'a Jobsa, wiadomo jednak, że od lat cierpiał on na chorobę nowotworową.
W 2004 roku Jobs podał, że zdiagnozowano u niego rzadko spotykaną odmianę raka trzustki. W 2009 roku przeszedł operację przeszczepu wątroby. Od stycznia tego roku przebywał na bezterminowym zwolnieniu lekarskim, którego powodów nie podano do wiadomości publicznej. W sierpniu odszedł ze stanowiska dyrektora wykonawczego Apple Inc., pozostał jednak przewodniczącym rady nadzorczej firmy.

Steve Jobs miał żonę i troje dzieci.

zrodło: interia.pl
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#2 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 06 październik 2011 - 09:27

A ja się zastanawiałam czemu na fb jest pełno czarnych jabłuszek Apple'a

#3 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 06 październik 2011 - 21:08

W sierpniu odszedł ze stanowiska dyrektora wykonawczego Apple Inc

Nie mogłam skojarzyć rano, czy to o na pewno o niego chodziło... Pamiętam spekulacji odnośnie choroby... Jakby nie patrzeć, człowiek genialny.

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#4 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 07 październik 2011 - 07:43

A ja się zastanawiałam czemu na fb jest pełno czarnych jabłuszek Apple'a

Ale że ludzie wstawiali na swoje profile czy jakoś systemowo się zmienił częściowo wygląd FB?

A co do p. Steva- też całkiem niedawno słyszałam, że chorował, no niestety, rak był silniejszy... Dokonał przed śmiercią wielu rzeczy.
Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#5 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8196 postów

Napisano 07 październik 2011 - 08:46

Ale że ludzie wstawiali na swoje profile czy jakoś systemowo się zmienił częściowo wygląd FB?

ludzie i strony które lubię.

#6 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 07 październik 2011 - 13:38

Oglądałam wczoraj wieczorem wiadomości, kiedy podali tę informację.
Człowiek jakby nie było wielki, będzie bardziej doceniony po śmierci - jak wszyscy.

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#7 Madź

Madź

heksa

• Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 11 październik 2011 - 14:23

Bezpośrednią przyczyną zgonu Steve'a Jobsa było zatrzymanie oddechu, związane z zawansowanym rakiem trzustki, który doprowadził do kolejnych przerzutów do innych narządów - wynika z aktu zgonu opublikowanego przez Bloomberg News.
źródło: onet.pl
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”