Tzw. "kobieca literatura"
#1
Napisano 31 sierpnia 2011 - 00:45
Tym razem czytam ciepłą opowieść o dziewczynie, która wraca do Polski z pracy w Holandii i całkiem przypadkiem znajduje swoje miejsce na ziemi. Dużo perypetii, mnóstwo znajomych, fatygantów , pies znajda, koń wykupiony z transportu do rzeźni. Jest depresja, alkoholizm i tęsknota, ale też dużo miłości, przyjażni i empatii. To "Sklepik z niespodzianką (Bogusia)" Katarzyny Michalak.
#2
Napisano 27 września 2011 - 19:53
#3
Napisano 19 października 2011 - 15:39
#4
Napisano 27 sierpnia 2012 - 15:55
#5
Napisano 03 września 2012 - 10:54
Szukam książki na prezent dla Grocholowej pasjonatki. Spotkałam się z porównaniem Topornickiej z Grocholą, czy to faktycznie podobna literatura?Ja polecam książki Agnieszki Topornickiej, chyba "Cała zawartość damskiej torebki" jest najbardziej znana.
#6
Napisano 03 września 2012 - 12:09
#7
Napisano 03 września 2012 - 12:18
#8
Napisano 03 września 2012 - 19:26
Szukam książki na prezent dla Grocholowej pasjonatki. Spotkałam się z porównaniem Topornickiej z Grocholą, czy to faktycznie podobna literatura?Ja polecam książki Agnieszki Topornickiej, chyba "Cała zawartość damskiej torebki" jest najbardziej znana.
Nie wiem czy podobna, bo nie czytalam Grocholi
#9
Napisano 04 września 2012 - 13:11
#10
Napisano 06 września 2012 - 14:13
Zgadzacie się dziewczyny?
Ale fankom pani Grocholi też sie powinna podobać, bo jest bliska kobiecemu postrzegania świata.
Słyszałyście już, że jest jej nowa książka?
#11
Napisano 06 września 2012 - 14:17
#12
Napisano 06 września 2012 - 14:37
#13
Napisano 06 września 2012 - 15:39
#14
Napisano 07 września 2012 - 12:13
Histeria - Topornicka to zdecydowanie nie Grochola i nie romansidło
Jest bardziej "normalna", tak jakby się rozmawiało z koleżanką o prawdziwym życiu.
Zgadzacie się dziewczyny?
Ale fankom pani Grocholi też sie powinna podobać, bo jest bliska kobiecemu postrzegania świata.
Słyszałyście już, że jest jej nowa książka?
dzięki! w takim razie padło na Topornicką... teraz tylko proszę mi polecić coś najlepszego z jej tytułów? moja mama ogląda "Londyńczyków" to ta historia z USA w tle może być strzałem w 10.. będę wdzięczna za tytuł
#15
Napisano 14 września 2012 - 15:50
#16
Napisano 18 września 2012 - 09:56
[ Dodano: 2012-09-19, 11:11 ]
wszystko mi się pokręciło.... robiłam zakupy przez net w takim pośpiechu, że jak otrzymałam przesyłkę z "Wakacjami od życia" to aż się zdziwiłam... pamiętałam tylko nazwisko autorki
#17
Napisano 21 września 2012 - 11:21
#18
Napisano 05 grudnia 2012 - 13:03
#19
Napisano 11 lipca 2013 - 14:10
#20
Napisano 29 lipca 2013 - 13:02
Z takich babskich, ale niegłupich książek mogę polecić "Smażone zielone pomidory" Fannie Flagg oraz książki E.E. Schmitta i R.P. Evansa. Niezła jest również Jodi Picoult i słyszałam, że dziewczyny zachwycają się książkami Nicholasa Sparksa, ale sama go nie czytałam, więc się nie wypowiem
.
Kurczę ze 3 lata myślę o tej ksiazce i wciąż mi z głowy wypada
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych














