jak to nie? ja jestem pewna, że Johny mnie koffa!Wątpię, żeby którakolwiek z dziewczyn wrzucając tu zdjęcie faceta, który jej się podoba liczyła na to, że on kiedyś się w niej zakocha
według mnie nie ma jednoznacznej definicji 'normalności'Są normalni
Nie wiem co by powiedział mój chłopak, kiedy zauważyłby że wklejam jakieś zdjęcia tutaj i daje jakieś opisy że to jest najprzystojniejszy facet na ziemi
mój M. sam podczas oglądania filmów ze mną mówi 'Ten Deep to jest cholera przystojny', albo 'mnie się w tym filmie podoba bardziej Brad niż Angelina'
Także życzę na przyszłość trochę więcej luzu i dystansu.

















