Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

jakie kosmetyki na zmniejszenie przebarwień skóry?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 Maud

Maud
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 18 luty 2012 - 15:44

Ja nawet przygotowałam sobie tonik z cytrynki stosowałam. :) U mnie problemów wielkich nie widać ale siostrze delikatnie rozjaśniło stare plamki po pryszczach. Do tego zaczęła stosować krem wybielający ale punktowy z white&beauty. Dopiero ponad miesiąc sensownej kuracji, sprawdzę efekt na wiosnę.
Kobiece stroje nie były sprawą przesadnie zajmującą myśli Cutwella. Właściwie kiedy myślał o kobietach, pojawiające się w umyśle obrazy rzadko zawierały w ogóle jakieś stroje.

#22 Yemen

Yemen
  • Użytkownik
  • 86 postów

Napisano 20 luty 2012 - 14:05

A może krem wybielający przebarwienia flos-lek? Sama nie mam takich problemów, ale słyszałam jak Pani w aptece polecała taki krem komuś. Sprawdziłam i mają specjalną serię wybielającą przebarwienia, nazywa się White and Beauty. Cenowo nie jest tak źle (ok. 20-25 zł) więc chyba możesz polecić siostrze, żeby przetestowała.

Ja je mam, kupilam niedawno bo zaczelam wybielajacą kuracje u kosmetyczki i dodatkowo wzmacniam efekt. Smaruje sie trzeci tydzien i jest ok, dobrze tez nawilza. Jest tez zapobiegajacy z filtrem 20 SPF, ma dosc gęsta konsystencje, pod makijaz nie bardzo ale o tej porze roku to ja i tak nie uzywam podkladu a kremow ochrronnych, a te tuszowi i szmince nei przeskadzają

#23 Derma-Clinic

Derma-Clinic
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 październik 2013 - 10:13

Czy ktoś ma problem z przebarwieniami?

#24 bolinka

bolinka
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 05 październik 2013 - 10:35

Ja mam prawie co roku, jak zaczyna wyłaniać się letnie słońce... Używam serum rozjaśniającego dermika lily skin i mi pomaga :) Dobrze rozjasnia przebarwienia, a przy tym nie wpływa na naturalny koloryt skóry twarzy.

#25 RóżaBurza

RóżaBurza
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • Wzrost:168
  • Włosy:Brązowe (teraz pół czerwonych :) )
  • Stan:wolna
  • Nastrój:Skołowana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 06 listopad 2013 - 01:12

ja mam problemy ze zlewającymi się latem piegami. Z domowych sposobów - ogórek działa rzeczywiście ściągająco, ale na przebarwienia odpada. Na piegi dobrze o dziwo mi działało smarowanie się sokiem z cytryny. Poza tym, widzę, że przerzucacie się wspominając White&Beauty - mam już trzeci krem z tej serii, moim zdaniem z tej półki zdecydowanie nie ma nic lepszego, a po droższe jakoś nie mam ochoty sięgać... 

#26 amilla

amilla
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 11 listopad 2013 - 01:19

serum rozjaśniające przebarwienia Dermika Lily skin - dobre, nawet wtedy, kiedy już nic nie działa :) Świetne na przebarwienia posłoneczne (to mój przypadek), ale czytałam też, że serum nadaje się do walki z przebarwieniami na tle hormonalnym i innych, tak więc polecam :)

#27 Findmysky.

Findmysky.

słaba, ale udźwignie

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 13:01

Nie wiem jak rozjaśnić, ale znam sposób na lekkie zakamuflowanie. Ja mam nierównomierny koloryt twarzy, mam trochę czerwonych plamek i piegi. Używam zielonego korektora, którzy wyrównuje mi kolor twarzy i maskuje zaczerwienienia.

''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#28 Kadens

Kadens
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 18:41

Ja mam przebarwienie na ramieniu i niestety zadne kremy nie zadziałały a próbowałam juz kilku poleconych przez lekarzy.Zostaje chyba tylko laser.

#29 joola

joola
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 17 grudzień 2013 - 15:34

kosmetyki z Lichteny tutaj będą bardzo pomocne :) marka znowu wróciła do Polski i można kupić te kremy w aptekach internetowych :P same naturalne składniki, idealne do wrazliwej cery, a przebarwienia znacznie zmniejszają

#30 Beti30

Beti30
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 27 grudzień 2013 - 10:38

Ponoć kremy/żele z aloesem dobrze działają na regenerację skóy i przebarwienia :)

#31 RóżaBurza

RóżaBurza
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 30 grudzień 2013 - 14:02

i żele z arniką też. z aloesem to bardziej na wysuszoną skórę.  

Ano @Findmysky. masz rację z tym zielonym korektorem, własnie jest dostepny w tej serii flosa i też go miałam (tzn nie wiem, jaki miałaś Ty), ale super tuszuje, chociaż może bardziej jeśli chodzi o naczynka lub sińce, niż przebarwienia. 

#32 babe8

babe8
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 25 styczeń 2014 - 00:18

Na przebarwienia bardzo dobre są kosmetyki z linii Lily Skin Dermiki. Ja z tej serii używam kremu na noc, a na większe przebarwienia - specjalnego serum na, właśnie z tej serii. Kosmetyki bardzo dobrze rozjaśniają przebarwienia i na szczęście nie mają wpływu na naturalny kolor skóry.

#33 RóżaBurza

RóżaBurza
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 06 marzec 2014 - 19:43

a laser działa dziewczyny?

#34 halinka72

halinka72
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 marzec 2014 - 15:57

Działa całkiem nieźle, ale to droga sprawa. Widziałam takie zaiegi na grouponie. Ja jednak polecam Ci jak poprzedniczka kosmetyki Lilly - używam ich na noc i mam dużą poprawę w stosunku do tego co było 2 miesiące temu.

#35 katarzyna_kilar

katarzyna_kilar
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 12 marzec 2014 - 11:27

Dużo witaminki c polecam :) A krem nie zrobi cudu ;)

usunięte przez moderatora

#36 deni

deni
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 13 marzec 2014 - 20:34

A witamina C rozjaśnia przebarwienia?

Ja zimą stosuje maseczkę w kompresie exclusive cosmetics spa z kolagenem, która wyrównuje koloryt więc jeśli ktoś ma taką zmęczoną, ziemistą cerę to polecam. 

A doraźnie to można stosować mocno kryjące podkłady typu scenicznego.

#37 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 208 postów

Napisano 04 wrzesień 2020 - 11:28

Szukam obecnie dobrego kremu do cery naczynkowej.Co polecicie? 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#38 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 04 wrzesień 2020 - 11:55

Może być tutaj dość ciężko. Nie ma wielu kremów do cery naczynkowej, ktore jednoczesni mają filtry. Sama szukałam i kilka z nich z filtrami znalazłam, ale były to raczej mniejsze filtry rzędu 15 czy 20 . A takie filtry nie sa dobre na lato. Na jesien oraz zime tak, ale latem są zbyt słabe.

Poczytaj sobie o serii Acne rose

https://zabrze.com.p...925,918910.html

Dobre kosmetyki do cery naczynkowej.

Natomiast filtr polecam kupić od Lirene albo od Ziaji.