Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

jakie kosmetyki na zmniejszenie przebarwień skóry?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 venezia

venezia
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 08 wrzesień 2009 - 22:48

Witajcie.
Chcę pomóc mojej siostrze, która ma problem z przebarwieniami na twarzy, a sama nie podejmuje żadnego działania, by to zlikwidować czy chociaż zapobiegać. Twierdzi, że 'samo przejdzie', a ja wiem, że w przyrodzi nic nie dzieje się samo, dlatego zaczęłąm grzebać tu i ówdzie i znalazłam kremy reklama na przebarwienia właśnie. To kosmetyki rekomendowane przez kosmetologów.
Znacie je może? Słyszałyście o nich?
A jeśli nie to co innego możecie polecić?
Będę wdzięczna za wszelkie porady :)

#2 annaka

annaka
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 06 listopad 2009 - 21:25

NIestety nie stosowalam nigdy kremow na przebarwienia,jednak mam cere naczynkowa i problem z pajaczkami. Stosowalam rozne wynalazki i kremy i jedno moge powiedziec krem za 500zl nie rozni sie niczym od tego za 10 zl-przynajmniej w moim przypadku ;-) Jednak aby zaczac kuracje mysle,ze najpierw nalezaloby isc do lekarza dermatologa lub kosmetyczki i dowiedziec sie o przyczyny przebarwien na skorze. Wtedy poprosic o dobor kosmetykow itd bo po co sprawdzac wszytsko na raz i eksperymentowac,tracic kase i ryzykowac pogorszeniem stanu skory? Ja moge polecic duzo jedzenia winogron gdyz wzmacniaja naczynka krwionosne skory a to na pewno nie zaszkodzi;-)pozdrawiam i napisz co tam z siostra :-P
Jeśli chcesz oglądać tęczę, musisz dzielnie znieść deszcz.

#3 oliandas

oliandas
  • Użytkownik
  • 92 postów

Napisano 08 listopad 2009 - 12:44

Dużo ale to dużo witaminy C. Kremy i maseczki do twarzy flos-lek są dobre.

#4 Pauli

Pauli
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 21:40

A może krem wybielający przebarwienia flos-lek? Sama nie mam takich problemów, ale słyszałam jak Pani w aptece polecała taki krem komuś. Sprawdziłam i mają specjalną serię wybielającą przebarwienia, nazywa się White and Beauty. Cenowo nie jest tak źle (ok. 20-25 zł) więc chyba możesz polecić siostrze, żeby przetestowała.

#5 magdaM

magdaM
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 14 grudzień 2009 - 12:35

Ja stosowałam Glamurenna przebarwienia i podrażnienia skóry. Dla mnie był wystarczający. Powiem szczerze że nie bardzo wierzę w kremy przeciwko takim przebarwieniom

#6 tigraa84

tigraa84
  • Użytkownik
  • 5129 postów

Napisano 14 grudzień 2009 - 12:36

magdaM, na forum nie linkujemy! Zapoznaj się z regulaminem
Mężczyzna bez kobiety jest jak pies bez pcheł- niby da się żyć, ale nudno
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo

#7 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 28 czerwiec 2010 - 13:10

A ja nie ufam kremom,poniewaz przez 4 lata nie były w stanie usunąc moich przebarwień które pojawiły sie po urodzeniu dziecka.I słyszalam,ze najskuteczniejszym sposobem jest zabieg laserowy.Moze któras z Was słyszała coś na ten temat?

#8 Cesarzowa_A

Cesarzowa_A
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 30 czerwiec 2010 - 23:25

Moja siostra używa White&Beauty Flosleku i mówi, że te kosmetyki pomagają. No i faktycznie ma zdecydowanie jaśniejsze piegi i tak jakby mniej :) Po za tym nie wpłynęły jakoś negatywnie na kondycję cery, bo nie przesuszyły jej. Siostra jest zadowolona :)

#9 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 13:52

Jak juz wspominałam,u mnie wszelkie kremy tego typu odpadaja.Prawie nic nie działa na przebarwienia wokół oczu i ust.

#10 kika75

kika75
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 03 wrzesień 2010 - 22:18

a ja mężowi kupiłam serum intensywnie rozjaśniająace z reklama i jest bardzo zadowolony chociaż to kobiecy krem pomaga to najwazniejsze,

#11 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 08 luty 2011 - 20:03

A czy nie myslałyście tutaj w takim przypadku nad zabiegiem laserowym,który z pewnościa znacznie skuteczniej poradzi sobie z ta przypadłościa jesli mozna ja tak nazwac ?

#12 adonis

adonis
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 22 sierpień 2011 - 14:26

Na przebarwienia doskonale może zadziałać maseczka z kwasami AHA GUAM Microcellulaire GLICO MASK. Ujędrnia i ożywia skórę, poprawia jej wilgotność i redukuje przebarwienia. Jeden z lepszych kosmetyków tego typu. Polecam wypróbowanie.

#13 Malutka

Malutka
  • Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 15 wrzesień 2011 - 17:15

A może krem wybielający przebarwienia flos-lek? Sama nie mam takich problemów, ale słyszałam jak Pani w aptece polecała taki krem komuś. Sprawdziłam i mają specjalną serię wybielającą przebarwienia, nazywa się White and Beauty. Cenowo nie jest tak źle (ok. 20-25 zł) więc chyba możesz polecić siostrze, żeby przetestowała.

Macie na myśli serię White&beauty? Jeśli tak to mogę napisać, że naprawdę jest godna polecenia, moja siostra ją stosowała i naprawdę były efekty :) a cena jest bardzo przystępna :)

#14 Eva23

Eva23
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 15:31

Gdzieś czytałam, że na przebarwienia, ewentualnie piegi dobre są maseczki z surowego ogórka, gdyż ma on właściwości rozjaśniające. W internecie jest dużo maseczek z użyciem ogórka, myślę, że w niewielki sposób mogą pomóc, zwłaszcza, że działają kojąco na skórę :-)

#15 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 25 wrzesień 2011 - 15:32

Ja tak jak pisałam bardziej byłabym wlasnie za zabiegami peelingującymi,np.peelingi fotodynamiczne własie działaja pozytywnie na wszelkie takie niedoskonałości skóry.

#16 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 26 wrzesień 2011 - 09:02

A ja myślę, że najlepsze będą kosmetyki z Witaminą C, albo nawet zwykłe nasączanie wacika cytryną, prztynajmniej wiemy że nie ma w tym chemi, tanio i na pewno zdrowo.

Sama się przekonałam o tym że cytryna rozjąsnia skórę, używałam miesiąc, później miesiąc przerwy i tak w kółko (gdyż jak jak dłużej będziemy stosować skóra się przyzwyczai) tak było w moim przypadku.
Dołączona grafika

#17 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 29 październik 2011 - 18:54

No własnei tez tak uwazam.Malo tego to powinny byc kosmetyki czy zabiegi o duzym stezeniu vitC i jeszcze do tego najlepiej w połaczeniu z retinolem.

#18 basiulka

basiulka
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 07 listopad 2011 - 13:20

Profesjonalny zabieg u kosmetyczki będzie dużo skuteczniejszy, niż nawet najlepsze kosmetyki. W przypadku przebarwień polecam mikrodermabrazje, zabieg który polega na złuszczaniu zewnętrznych warstw skóry, przez col likwiduje blizny przebarwienia i dobre zmarszczki. Ewentualnie można też pomyśleć o mezoterapii, która polega na dostarczaniu aktywnych substancji do głębokich warstw skóry, nawilżając ją i pobudzjąc do regeneracji. Takie zabiegi to koszt ok.200 zł, ale zwykle na stronach typu grupon mozna znaleźć je dużo taniej.

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2011-11-07, 17:52 ]
link usuniety.

#19 Maud

Maud
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 29 listopad 2011 - 18:45

Macie na myśli serię White&beauty? Jeśli tak to mogę napisać, że naprawdę jest godna polecenia, moja siostra ją stosowała i naprawdę były efekty :) a cena jest bardzo przystępna :)

Stosowała całą serię czy tylko kilka produktów? Właśnie szukam recek na temat tej serii.
Kobiece stroje nie były sprawą przesadnie zajmującą myśli Cutwella. Właściwie kiedy myślał o kobietach, pojawiające się w umyśle obrazy rzadko zawierały w ogóle jakieś stroje.

#20 apc-Cosmetics

apc-Cosmetics
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 25 styczeń 2012 - 16:57

Możesz pocierać twarz za pomocą skórki z cytryny, jeśli chcesz dodaj troszkę cukru, ale to nie jest konieczne. Po skończeniu, pozostaw skórę na co najmniej 10 minut. Jeśli stosujesz to regularnie, możesz zredukować przebarwienia po trądziku i pryszczach.