Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.


2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Ból brzucha


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jagódka

Jagódka
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 21 lipiec 2009 - 19:11

Pytanie do wszystkich:
ostatnio dręczą mnie częste bóle brzucha, koleżanka poleciła mi lek, podobno rewelacyjny, ale zapomniala nazwy - jakos z buzkiem jej sie skojarzylo. macie jakieś pomysły o co może chodzić?

#2 fistaszka

fistaszka
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 29 lipiec 2009 - 23:20

Cześć Jagódka,

Nie wiem czym się objawiają Twoje bołe brzucha. Ja na swoje skurcze wywołane najprawdopodobniej stresem biorę Buscopan, lek pochodzenia naturalengo. Co prawda nie kojazry mi się z Buzkiem, ale też jest na B. :-) Pogadaj w aptece, opoeiwedz o swoich bolach.Może akurat Pan Busco :mrgreen: będzie dla Ciebie odpowiedni. gdyby nie pomagał to nie zwlekaj z wizytą u lekarza.

#3 hanna78

hanna78
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 30 lipiec 2009 - 20:03

Nie znam tego leku ,jednak mnie zawsze pomaga przepisany na recepte - Duspatalin.

#4 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4235 postów

Napisano 31 lipiec 2009 - 16:37

chodzi ci o "buscopan"?
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#5 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 31 lipiec 2009 - 19:38

hmm gdy objawy nie ustąpią przez dłuższy czas powinnaś się udać do lekarza pierwszego kontaktu. jednak możliwe że to stres, jeżeli często się denerwujesz, jesteś wrażliwa to będą to objawy stresu

#6 Aldis

Aldis
  • Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 14 sierpień 2009 - 14:51

Zgadzam sie z mloda. Zawsze kiedy objawy nie ustepuja to lepiej isc do lekarza, jednak na początku warto dac organizmowi szanse chocby przez leki bez recepty jak buscopan. Ja zauwazylam, że niektórzy ludzie z powodu byle błahego przeziębienia idą do lekarza, co powoduje te kolejki.

Nawiasem mowiac to mnie te lek kojarzyl sie z kolorem zielonym ktory chyba dominuje na opakowaniu :)
Większość ludzi chciałaby mieć takich przyjaciół, jakimi sami być nie mogą

#7 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 19:25

Niby staram się jeść zdrowo a od jakiegoś czasu mam bóle brzucha... A chyba raczej żołądka <bezradny></span>
No i nie wiem o co kaman... Nie są jakieś bardzo mocne, ale jednak... :-|
To może być coś powiązanego?

#8 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23911 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 19:36

moze to stres <hmm></span>
ja tez kiedys miłam , czasem nasilały sie po smazonym a czasem nie miało to wplywu, ale przeszło po jakims czasie to nie byłam z tym u lekarza , wiem tez ze anemia moze powodować bole brzucha.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#9 Mirabelka__22

Mirabelka__22
  • Użytkownik
  • 8754 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 19:44

Anemia to u mnie raczej nie.
Właśnie myślę z tym stresem, ale nie dzieje się ostatnio nic szczególnego.
Nie przeżywam nie wiadomo jakich stresów.
Tylko że np smażonego już też dawno nie jadłam, ani jakoś ciężkostrawnego... więc sama nie wiem. Może to że czasem jem w biegu?

#10 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 05 marzec 2010 - 20:11

Może to że czasem jem w biegu?

to na pewno jest powód, wiem z własnego doświadczenia że szybkie jedzenie a jeszcze na pusty żołądek powoduje ból żołądka, ból jest taki że masz wrażenie że żolądek ci ściska obręcz-przynajmniej u mnie taki jest

#11 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 20:47

A ja z własnego doswiadczenia juz wiem ,ze czasami jest to bol brzucha,ale moze on byc zwiazny z promwieniowaniem od zoładka.
wiec tutaj przed zastosowaniem leczenia raczej warto zrobic sobie USG.

#12 candy201

candy201
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 06 marzec 2010 - 21:50

Zapewne chodzi ci o Buzcopan. Nowy lek rozkurczowy na rynku.
Identyczne działanie ma No-Spa.
Jeśli jakieś niepokojące objawy utrzymują się dłużej niż 7 dni to lepiej zrób badania.

#13 Aghata

Aghata
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 17 marzec 2010 - 07:36

nie eksperymentuj. idź do lekarza. może to nic a może warto się przebadać. wiem ,wiem wymądrzam się a mnie............... to siłą do lekarza by nie wypchnął :-?

#14 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5627 postów

Napisano 30 sierpień 2010 - 18:27

Mi też dokuczały ból brzucha. Teraz biorę Nimesil i pomaga ;)

201401111762.png

qio5t5b.png

 

 


#15 stokrotka

stokrotka
  • Użytkownik
  • 396 postów

Napisano 21 październik 2010 - 17:41

Wieciec co,a spróbujcie sobie w tym czasie problemów z brzuchem wziać Enterol.
To taki bardziej probiotyk,ale on mnie wyleczył własnie z takich dolegliwosci i do tego jeszcze z biegunki.
Naprawde spróbujcie.Czasami te wszystkie dziwne leki mogą nie bardzo działac.

#16 hanna78

hanna78
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 18 grudzień 2010 - 17:32

Ja tez słyszałam,ze własnie dobra alternatywa sa probiotyki.A juz na pewno jesli meczy nas przy tych bólach brzucha jakas wielka biegunka.
A ja tak mam.Jak sie nałykam tych rozkurczowych to potem znowu jelita nawalaja.

#17 Jagódka

Jagódka
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 06 luty 2011 - 19:25

A ja kiedys zawsze bralam ketonal, bo chcialam miec bol jak najszybciej z glowy, ale odkad siostra troche mnie nastraszyla, ze moge sie od niego uzaleznic, przerzucilam sie na buscopan - efekt w zasadzie podobny, a przynajmniej nie jest taki szkodliwy; na ogol tez staram sie odwlekac zazycia tabletki jak najdluzej, ale czasem bol jest nie do wytrzymania, wiec mysle sobie, ze po co sie meczyc

#18 Maud

Maud
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 07 luty 2011 - 20:15

Jagódka no co ty, ketonal! Lepiej kopru włoskiego się napij.
Kobiece stroje nie były sprawą przesadnie zajmującą myśli Cutwella. Właściwie kiedy myślał o kobietach, pojawiające się w umyśle obrazy rzadko zawierały w ogóle jakieś stroje.

#19 kari

kari
  • Użytkownik
  • 589 postów

Napisano 16 luty 2011 - 15:40

Myślę, że to jest nerwica dlatego ciebie to boli. Wypróbuj kiedyś napić się amolu to bardziej pomaga niż jakieś nospy czy inne tam leki.

Nigdy, nie wolno brać tyle nospy !! :evil: Jeszcze do tego na raz, bo to jest silny lek. No i bierze, się tylko jak naprawdę mocno ciebie boli.
Jak myślisz, że potrafisz, lub myślisz, że nie potrafisz,zawsze masz racje!

#20 Iweta

Iweta
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 28 luty 2011 - 23:55

Pierwsze słyszę zeby napic:) się amolu( mi szawsze juz bedzie kojarzył się z moją babcią która swego czasu nacierała sobie nim czolo jak ją głowa bolała :)hihi ).A tak poważnie to spróbuj buscopanu na początek,nie zaszkodzi a może pomóc.Jeśli te bóle faktycznie są na tle nerwowym to pomoże bo działa rozkurczowo a jak wiemy z nerwów jelitka nam się zaciskają :-P.Mi pomaga.oczywiście jeśli te bóle będą się powtarzały często to mykaj do lekarza :).I pod żadnym pozorem nie daj sie namówic na ketonal!





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych