Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Biżuteria nazębna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

#1 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7 119 postów

Napisano 17 października 2008 - 13:34

Biżuteria nazębna jest jednym z najnowszych osiągnięć stomatologii estetycznej. Moda na ozdoby przyklejane do szkliwa zęba przyszła do nas z USA i zdobywa coraz większą popularność, gdyż niewielkim kosztem pozwala osiągnąć zwracający uwagę otoczenia efekt. Jest to doskonała alternatywa dla innych metod dekorowania ciała, gdyż jest całkowicie bezpieczna i odwracalna.
źródło: vita-dent

Czy któraś z Was ma biżuterię na ząbkach?
mi się to zaczyna podobać i zastanawiam się czy sobie tego nie zrobić :mrgreen:

oczywiście są + i - takiej biżuterii ;-)
+ np. że w każdej chwili dentysta może to ściągnąć
+ kryształki przykleja się do szkliwa zęba w sposób całkowicie bezinwazyjny,
+ zabieg odbywa się bez wiercenia - za pomocą materiałów stomatologicznych

- biżuteria utrzymuje się na zębach od kilku miesięcy do ponad roku (szkoda, że tylko do kilku miesięcy)
- gdy usmiechamy sie z odległosci wygląda to tak, jakby w zębie był ubytek (dziura)

na zdjęciach to wygląda tak:

Załączone miniatury

  • gwiazdka.JPG
  • ozdoby.jpg
  • ksiezyc.jpg
  • twinkles.jpg
  • na_zeby.jpg
  • krysztalki-na-zeby.jpg
  • bizuteria-nazebna.jpg

...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#2 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6 640 postów

Napisano 17 października 2008 - 13:46

nie nie nie :P nie poboba mi sie zbyt specjalnie takie cos.
Jeszcze polknelabym razem z jedzieniem <hepi1></span> (wiem, to pewnie nie mozliwe;) )

Ale przyznac trzeba, ze to przyciaga uwage jak nie wiem co :D
Jedna dziewczyne widzialam z taka ozdoba i co chwile zerkalam kiedy sie smiala ;-) az mi glupio bylo, bo naprawde przyciaga to wzrok......facetow pewnie w wiekszosci ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#3 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5 351 postów

Napisano 17 października 2008 - 14:00

Ojojoj....nie podoba mi się :-/
Zęby najlepiej wyglądają jak są białe i koniec.

gdy usmiechamy sie z odległosci wygląda to tak, jakby w zębie był ubytek (dziura)

właśnie to jest jak dla mnie dyskwalifikujące... <bezradny></span>
Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#4 sweet camilla

sweet camilla
  • Użytkownik
  • 308 postów

Napisano 17 października 2008 - 14:43

mi też się jakos nie podoba takie zbyt już wydziwnione jak dla mnie <bezradny></span>
..Doskonała argumentacja nigdy nie przekona zaślepiającej emocji....

#5 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 17 października 2008 - 14:50

czy ja wiem ... może u kogoś to fajnie wyglądać, ale ja nie zdecydowałabym sie na coś takiego

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#6 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 17 października 2008 - 15:21

a mi się podoba :) taki malutki kolczyczek na zębie ale białym oczywiście :P

#7 angik1683

angik1683
  • Użytkownik
  • 8 134 postów

Napisano 17 października 2008 - 15:35

troche mi sie to kojarzy z takimi naklejkami-kolczykami na uszy dla malych dziewczynek ;-)
moze i przyciaga uwage i nawet niezle to wyglada ale nie zrobilabym sobie,co innego gdyby te ozdobki dzialaly podbnie jak aparaty na zeby i naprostowywaly - wtedy bylabym pierwsza w kolejce po nie :mrgreen:
sl-11609.png
as1cEZoB0360010MDAwOGQ0fDIwMTM4MmpkfERhd
ZAPRASZAMY WSZYSTKIE MAMY...i nie tylko ->

#8 MonikaK

MonikaK
  • Użytkownik
  • 933 postów

Napisano 17 października 2008 - 18:23

mojego R kuzynka ma zrobione tak samo jak na zdjeciu 3 fajnie to wygląda
Dołączona grafika

#9 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23 947 postów

Napisano 17 października 2008 - 18:27

z bliska wyglada fajnie ale z daleka pewnie jak pozostałości po posiłku.
Nie podoba mi się.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#10 asia21_87

asia21_87
  • Użytkownik
  • 7 854 postów

Napisano 17 października 2008 - 19:39

mojego R kuzynka ma zrobione tak samo jak na zdjeciu 3 fajnie to wygląda

Kamila :P

mi sie nie podoba takie coS :-?
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#11 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 22 października 2008 - 21:08

bliska wyglada fajnie ale z daleka pewnie jak pozostałości po posiłku.

dobrze powiedziane,urocze z odległości :-? mi też się nie podoba :-/
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#12 kjujiczek

kjujiczek
  • Użytkownik
  • 1 845 postów

Napisano 22 października 2008 - 22:30

Mi się nie podoba. Najpiękniejszy uśmiech to biały uśmiech, ozdóbki zostawiam dla innych części ciała ;-)
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#13 Jacqueline

Jacqueline
  • Użytkownik
  • 1 963 postów

Napisano 23 października 2008 - 00:35

Otóż to, poza tym jak taka dekoracja jest metalowa, to podczas burzy strach się uśmiechać <bezradny></span>

#14 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10 000 postów

Napisano 23 października 2008 - 07:19

u nas bardzo duzo ludzi ma takie zdobione zeby i absolutnie mi sie to nie podoba dla mnie to tandeta...

nie zrobilabym sobie wole bbizuterie a zeby zostawiam naturalne

#15 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 23 października 2008 - 08:05

Do takich ozdob trzeba miec nienaganne zeby, nie tylko biale ale proste- w innych przypadkach ? Nie.

#16 zaniepokojona

zaniepokojona
  • Użytkownik
  • 460 postów

Napisano 23 października 2008 - 16:42

Pierwszy raz o takim czymś słyszę, ale nie podoba mi się to. Lepszą ozdobą są białe zęby niż coś na nich przyklejone

#17 fajna babka

fajna babka
  • Użytkownik
  • 3 964 postów

Napisano 23 października 2008 - 17:07

nie podoba mi się to ....... wolę białe zęby bez ozdób kojarzyło by mi się to z plombą :-)

#18 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 23 października 2008 - 20:20

ja jestem na nie, dziwnie to wyglada i mnie by zapewne przeszkadzalo
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#19 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2 491 postów

Napisano 23 października 2008 - 20:23

jak resztka pokarmu hi hi hi :-D nie ładne :-x

#20 PdM

PdM
  • Użytkownik
  • 1 397 postów

Napisano 23 października 2008 - 20:46

wieś tańczy i śpiewa... ;-)
Za każdy kamień tej ziemi... ostatni swój oddasz dzień...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych