To nie jest żadna firma
Wow ten pierwszy jest boski! Gdzie kupiłaś?
damskie zegarki na ręke
#301
Napisano 24 lutego 2015 - 15:44
#302
Napisano 28 lutego 2015 - 17:58
no dokładnie, nie ma takiej firmy ![]()
#303
Napisano 18 marca 2015 - 10:49
Ja jestem prawdziwą maniaczką zegarków
w swojej kolekcji mam już ich chyba około 12
Mój TŻ twierdzi, że to już uzależnienie, ale nic nie poradzę, że ja bez zegarka nie istnieję, nie wyszłabym z domu itd. Poza tym uważam, że jest to świetny element biżuterii a nie tylko coś przydatnego do stwierdzania która godzina ![]()
#304
Napisano 18 marca 2015 - 15:42
Dla mnie 5 i 6 są najlepsz:) A znacie może jakiś fajny sklep z zegarkami?
#305
Napisano 25 marca 2015 - 17:21
Tylko co rozumiesz przez fajny ? ja swój kupiłam w aparcie, nie wiem czy ten sklep jest "fajny ", ale zegarek mi się podobał i nie był drogi ![]()
#306
Napisano 19 kwietnia 2015 - 21:04
W domu mam dwa typy zegarków. Jeden mam w kolorze miętowym i on jest sportowy oraz drugi mam bardziej elegancki w kolorze czarno-złotym. Ten noszę do różnego typu sukienek lub tunik. Te zegarki nie są drogie, ale bardzo mi się podobają.
#307
Napisano 02 września 2016 - 13:24
Ja najbardziej lubię zegarki Casio Baby - G ale do pracy mi nie pasuje sportowy, więc noszę klasycznego Timexa.
#308
Napisano 25 lipca 2017 - 09:59
ja mam zegarek marki fossil na skórzanym pasku, preferuję taki paski niż metal, zegarek dostałam w prezencie, jest piękny ![]()

#309
Napisano 12 września 2017 - 10:35
ja mam zegarek marki fossil na skórzanym pasku, preferuję taki paski niż metal, zegarek dostałam w prezencie, jest piękny
Świetny! będzie pasował mi do kolejnej stylizacji. Zapomniałam o tej marce, ale poszukam identycznego.
#310
Napisano 17 listopada 2017 - 15:24
Ja ostatnio zakochałam się w zegarkach z drewnianymi akcentami! Coś pięknego a jakie są przy tym oryginalne!![]()
#311
Napisano 17 listopada 2017 - 15:42
Również ostatnio wpadły mi one w oko. Chce właśnie taki zakupić sobie na gwiazdkę!
#312
Napisano 14 stycznia 2020 - 15:06
Moim zdaniem lepiej kupić jeden porządny zegarek i mieć go przez kilka lat niż mieć tańsze i często wymieniać
#313
Napisano 13 kwietnia 2020 - 09:34
No w sumie tak ale problem jest w tym, ze taki zegarek bardzo często się nudzi
Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych












