Sama mam malutką rękę i wiem jak ciężko jest znaleźć na nią biżuterię, także gratuluje zakupu
damskie zegarki na ręke
#161
Napisano 14 grudnia 2011 - 23:35
Sama mam malutką rękę i wiem jak ciężko jest znaleźć na nią biżuterię, także gratuluje zakupu
#162
Napisano 14 grudnia 2011 - 23:43
Świetne określenie jak dla tego zegarkaPrzekochany
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#163
Napisano 14 grudnia 2011 - 23:45
#164
Napisano 15 grudnia 2011 - 00:08
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
#165
Napisano 15 grudnia 2011 - 08:09
![]()
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat
są z nami zawsze, chcesz czy nie.
Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany
być może kiedyś spełnią się?
Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy
w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

#166
Napisano 15 grudnia 2011 - 08:45
otoz to , mam to samo, lubie zegarki mocne, z duza tarcza., że ja lubię raczej duże, proste tarcze i grube skórzane paski,
ten ma swoj urok, jest kobiecy, dziewczecy, delikatny . Jest ładny choc nie w moim guscie.
krowka... ...wez kobieto nie przesadzaj i nie rob sie taka dorosla.
teraz nie zwraca sie uwagi czy pasuje czy nie bo " zbyt dziecinne "
#167
Napisano 15 grudnia 2011 - 09:33
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt
#168
Napisano 15 grudnia 2011 - 09:59
Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,
zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,
nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
#170
Napisano 15 grudnia 2011 - 13:15
Ja charmsy nosiłam ale tylko 1miesiąc a teraz już bym tego nie nosiła i to mi się w zegarku nie podoba te wiszące serduszka
#171
Napisano 15 grudnia 2011 - 14:21
A ja się nie zgodzę z tymz nastolatkami kojarzą mi się plastikowe, kolorowe zegarki lub takie z ogromna tarczą i milionem świecących cekinów
Zegarek mi się średnio podoba, tzn. sama bym takiego nie chciała, ale u kogoś pewnie bym rzuciła na niego okiem
Wolę właśnie zegarki z dużą tarczą, w jakichś fajnych kolorkach (nie takich pospolitych: biały czy czarny) i cyrkoniami też nie pogardzę
#172
Napisano 15 grudnia 2011 - 16:54
#173
Napisano 15 grudnia 2011 - 16:59
nie miała na celu obrazy tylko podkreślenie tego jak zawsze jesteś oburzona jak ci ktoś napisze ze to dziecinne a teraz sama tak napisałaś
zaczepki to można na facebooku wysyłać
a określenia typu gówno widziałaś?? raczej połowę twojej szafy widziałam choćby tu na forum
#174
Napisano 15 grudnia 2011 - 17:13
amorek mi się bardzo zegarek podoba
Kobieta bez mężczyzny jest jak pchła bez psa- żyć ciężko i gryźć nie ma kogo
#175
Napisano 16 grudnia 2011 - 01:36
Ja jestem nieziemsko zadowolona z zegareczka, jak już pisałam wcześniej był on moim wymarzonym już od długiego czasu
Nie uczula mnie, serduszka mnie urzekły, zastępuje biżuterię, jest wg mnie bardzo uroczy
Podkreślę, że te serduszka to nie są takie typowe charmsy tylko coś w 'tym typie'
Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? Cause I like you!
#176
Napisano 16 grudnia 2011 - 07:53
#178
Napisano 02 marca 2012 - 10:12
Fajny delikatny,podoba mi się,mimo,że gustuję w dużych zegarkach.Ten mi przypomina troszkę ozdobną bransoletkę.Przez co jest bardzo kobiecy.Dobra to mój, troszkę ma lat i jak widać jest porysowany ale uwielbiam zegarki tego typu.
#179
Napisano 05 marca 2012 - 15:56
#180
Napisano 26 marca 2012 - 19:08
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0
0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych














