Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

damskie zegarki na ręke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#141 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 27 lipca 2011 - 11:12

Monik_ka,ładny,typowy do sportowego letniego stroju. ;-)

#142 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 27 lipca 2011 - 16:42

monik_ka a mi się niestety nie podoba,
kolory - tak
ale nie ten kształt
Dołączona grafika

#143 piccola

piccola
  • Użytkownik
  • 268 postów

Napisano 31 lipca 2011 - 17:39

viola zegarek rzeczywiście świetny, i ten kolor <dreams></span>.
monik_ka kolory fajne, takie wesołe, ale ogólnie nie w moim typie ;-).

#144 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1 325 postów

Napisano 31 lipca 2011 - 17:43

Monik_ka zegarem nie odoba mi się ze względu na kolory zbyt żywe no i fason też nie podchodzi
Dołączona grafika

#145 LOONATYCZKA

LOONATYCZKA
  • Użytkownik
  • 18 postów

Napisano 01 sierpnia 2011 - 08:19

monik_ka mnie tez nie bardzo przypadł do gustu, ale może jednokolorowy byłby lepszy...

#146 polyanna26

polyanna26
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 04 sierpnia 2011 - 11:46

A ja teraz poluje na jakiś zegarek z szerokim paskiem, raczej skórzanym, najlepiej w kolorze czerwonym :) Zegarki traktuje bardziej jak bransoletki, mam nawyk patrzenia na telefon jeśli sprawdzam godzinę i w sumie rzadko nosze zegarki, a jeśli - to ozdobnie.

#147 natalia.perylo

natalia.perylo
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 09 sierpnia 2011 - 09:27

polyanna udało Ci sie znaleźć taki zegarek o jakim pisalas i w calkiem nizlej cenie? bo poluje na cos podobnego ;)

#148 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 19 sierpnia 2011 - 13:19

Poluję na duży zegarek, taki trochę 'w męskim stylu'.
Chodziłam jeden dzień w zegarku D. i po prostu się zakochałam. Teraz patrzę... a tu pusta ręka :D Zegarki przyzwyczajają :P

#149 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 19 sierpnia 2011 - 18:26

Poluję na duży zegarek, taki trochę 'w męskim stylu'.

a są takie ? czy to po prostu męskie zegarki ? :P wklej kilka przykładów

Teraz patrzę... a tu pusta ręka :D Zegarki przyzwyczajają :P

ja tak samo mam
Dołączona grafika

#150 mewikus

mewikus
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 13 października 2011 - 12:53

Takie kolorowe zegarki są unisex.
Ice Watch jest na przykład taką firmą której zegarki są unisex. To te zegarki które David Guetta reklamuję na swoich teledyskach,
Oczywiście Męskie są może w rozmiarze XL.
Są już powoli dostępne w każdym mieście,
Ja kupiłam swojego Ice Watcha w Warszawie sklepie ....

Załączone miniatury

  • images_concept_SILI-SUMMER-turquoise-U.jpg


#151 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 13 października 2011 - 22:05

mewikus, dla mnie zegarek bombowy. Widziałam już je gdzies, podobno taka nowa moda/ model, jak dla mnie to przydało do gustu.
Dołączona grafika

#152 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 21:44

Co sądzicie o tym zegarku?
Bo ja byłam w nim zakochana od 3 lat i wreszcie spełniło się moje marzenie - dostałam go w prezencie :)

Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#153 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 21:58

amoramor, mi osobiście nie podobają się czerwone elementy ;-) ale jeśli je usunąć to...tarcza zegarka jest ok,bransoleta również ma ciekawy wzorek i te srebrne serduszka też pasują do całości :-)

I na duży plus,że znalazł się ktoś kto spełnił Twoje marzenie :-) niech zegarek się dobrze nosi :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#154 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 22:05

mi osobiście nie podobają się czerwone elementy

a mnie one najbardziej urzekły :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#155 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 22:07

amoramor, nie obraź się ale okropny :-? jak dla 15 latki :-?
te serduszka... nie no nie :/

#156 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 22:21

nie obraź się ale okropny

Każdy ma inny gust przecież :)

jak dla 15 latki

z tym się nie zgadzam - z nastolatkami kojarzą mi się plastikowe, kolorowe zegarki lub takie z ogromna tarczą i milionem świecących cekinów :P
a ten jest na zasadzie srebrnej bransolety z charmsami ;-)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#157 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9 425 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 22:28

krowka17 już nie przesadzajmy :-) teraz nastała moda na te wisiorki i ja np. nie uważam,że jest dziecinny :-) poza tym amor jest młoda i kiedy ma nosić takie zegarki jak nie teraz tym bardziej,że jej się podobają? :-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#158 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5 629 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 22:34

amoramor, nie lubię, jak coś mi "dynda" w bransoletce, a w zegarku już szczególnie, dlatego te zawieszki mi się nie podobają. Zegarek ogólnie nie w moim stylu przede wszystkim dlatego, że ja lubię raczej duże, proste tarcze i grube skórzane paski, więc coś zupełnie odmiennego, ale całkiem możliwe, że u kogoś taki by mi się podobał. Skoro Ci pasuje i skoro marzyłaś o nim tyle czasu, to prezent jak najbardziej udany :-D

#159 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 22:43

Skoro Ci pasuje

Niesamowicie mi się podoba :)
Na żywo wygląda inaczej niż na zdjęciach - wg mnie ;)
I co najważniejsze, ma obniżoną (prawie do zera) zawartość niklu, więc mnie nie uczula <ookk></span> to bardzo przemówiło na jego korzyść ;-) Wierzcie mi, ze ciężko znaleźć ładny, niedrogi zegarek, który nie będzie mnie uczulał i nie będzie miał mega wielkiej tarczy (która po prostu nie pasuje do mojej dość chudej ręki)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#160 Torii1988

Torii1988
  • Zbanowani
  • 8 196 postów

Napisano 14 grudnia 2011 - 23:25

okropny :-? jak dla 15 latki :-?
te serduszka... nie no nie :/

i mówi to ta co najczęściej chodzi w ciuchach i dodatkach które reszta forum ma za dziecinne ;P

Mi się bardzo podoba :)
lubię zegarki które się wyróżniają :)
dodatkowo ten wygląda jak bransoletka. cudny :mrgreen:




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych