Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

damskie zegarki na ręke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#121 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 07 maja 2011 - 19:19

dobra, to teraz sie zastanawiam co mi przyślą... mam nadzieje że się nie zawiodę.

#122 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 12 maja 2011 - 19:30

[ to teraz sie zastanawiam co mi przyślą... mam nadzieje że się nie zawiodę.


moje przyszły na następny dzień, znowu jestem mega zadowolona, i ahhh :mrgreen: te kolory, daj znać jak tylko Twoje przyjdą czy tak samo jak ja będziesz zadowolona
Dołączona grafika

#123 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 13:24

Mąż mi chciał zrobić niespodziankę i kupił mi taki zegarek.Właśnie czekam na przesyłkę.Kochane chłopisko. :mrgreen:
Nie jest taki zły ten zegareczek.Chociaż miałam w planach kupić sobie inny.

#124 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4 069 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 13:41

Nie jest taki zły ten zegareczek.Chociaż miałam w planach kupić sobie inny.

Ty chciałaś taki jak wrzucałaś w dodatkach prawda?
Jeśli tak to ten ładniejszy jest - ale może to dlatego, że podoba mi się prawie wszystko co fioletowe ;-)
ale ładny jest, i kobiecy ;-)
“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#125 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 13:48

viola, jest naprawdę śliczny <ookk></span> Fiolet jest bardzo kobiecy, podoba mi sie też tarcza - nie za duża ;-)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#126 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 13:50

Ty chciałaś taki jak wrzucałaś w dodatkach prawda?

Tak planowałam :-)

viola, jest naprawdę śliczny

ładny jest,ale coraz bardziej zadziwia mnie mój M
Będę go nosić,na pewno. ;-)
Dzieki,że Wam sie podoba.

#127 miminka

miminka
  • Użytkownik
  • 747 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 14:44

viola ładny zegarek, na pewno dobrze się będzie prezentował na ręce :-D
You're never too young or too old to dream

wouldn't wanna be anybody else!

...

#128 slavek44

slavek44
  • Użytkownik
  • 1 250 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 16:40

VIOLA - zegarek bardzo fajny i wszystko w nim ladnie sie laczy :)

#129 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 16:58

Slavek,miminka,dzięki za opinie. ;-)

#130 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 17:47

viola, a wrzuć fotkę zegarka jaki chcesz kupić bo już nie pamiętam

a ten jest wypasiony :!: co Ty do niego masz ? :mrgreen: co do koloru to nie lubię fioletowego ale na lato idealny , za to bardzo podoba mi się kształ tarczy <lovam1></span>
Dołączona grafika

#131 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4 761 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 17:48

A ja ubóstwiam fioletowy i strasznie mi się podoba ten zegarek :!:

#132 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 17:49

a wrzuć fotkę zegarka jaki chcesz kupić bo już nie pamiętam


zapraszam tu:
dodatki-vt915,1190.htm#516355


Troszke szukania nie zaszkodzi ;-)

[ Komentarz dodany przez: nie(d)oceniona: 2011-07-21, 18:55 ]
zmieniłam link na bezpośredni do postu.
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#133 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 18:06

Olenka, dzięki ;-) tak to jest z lenistwem

viola porównują zegarki, 100x lepszy jest zegarek od Twojego chłopaka niż ten co chciałaś sama kupić, tamten ciekawszy i tarcza jest śliczna
Dołączona grafika

#134 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5 119 postów

Napisano 21 lipca 2011 - 20:24

viola mi również przypadł do gustu- ciekawy, ale nie przesadzony ;-) fajny kolorek paska ;-)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#135 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8 330 postów

Napisano 26 lipca 2011 - 12:49

Dziekuję za opinie,tym,którym jeszcze nie podziękowałam.Zegareczek fajnie sie prezentuje.Dość szybko przyszła przesyłka.Jestem zadowolona.

#136 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 26 lipca 2011 - 15:29

mnie się strasznie podobają zegarki NIXON VEGA a zwłaszcza ten...
Dołączona grafika
są też jednokolorowe, ale ten jakoś szczególnie przypadł mi do gustu :-)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#137 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11 336 postów

Napisano 26 lipca 2011 - 15:30

monik_ka, nie w moim typie, nie lubie takich. ale kolory sliczne
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#138 amoramor

amoramor
  • Użytkownik
  • 5 024 postów

Napisano 26 lipca 2011 - 17:30

monik_ka, bardzo ciekawy <ookk></span>
gdzie można takie dostać? i jak cenowo się przedstawiają? :)

Take your make-up off
Let your hair down
Take a breath
Look into the mirror, at yourself
Don't you like you? 
Cause I like you!  <serducho>


#139 monik_ka

monik_ka
  • Użytkownik
  • 1 680 postów

Napisano 26 lipca 2011 - 20:22

gdzie można takie dostać? i jak cenowo się przedstawiają? :)

ja ten widziałam w sklepie z zegarkami tej marki w warszawie i kosztował 279 zł, więc chyba nie tak najgorzej. na allegro też są ale jednokolorowe w tej samej cenie plus przesyłka (coś ok. 20 zł)
Dołączona grafika

Dołączona grafika

#140 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7 114 postów

Napisano 27 lipca 2011 - 10:50

monik_ka, ciekawy, fajny u kogoś, bo zupełnie nie mój styl i nie kupiłabym takiego ;-)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych