Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

damskie zegarki na ręke


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#101 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10 527 postów

Napisano 03 maja 2011 - 09:13

Olenka, kolory fajne, tarcza też, ale jak widzę to zapięcie z tyłu, to od razu wiem z czego jest wykonany pasek... guma?i już widzę jak się pięknie rozwala po miesiącu... nawet 10 zł bym za niego niestety nie dała <bezradny></span>

dobra, osobiście mi się takie zegarki już od długiego czasu nie podobają, ale uważam, że dla osoby aktywnej - jak najbardziej się nadają. I wizualnie i pod względem 'bajerów". Więc, jeżeli uważasz, że Ci się przyda, jeżeli podoba Ci się, to nie żałuj kasy. Bo marka dobra, zegarek na pewno posłuży lata. A że za samą nazwę trzeba dopłacić... tak to już jest przy lepszych markach :P p.s. on posiada gwarancję?

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#102 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 03 maja 2011 - 11:35

on posiada gwarancję?

tak 3 lata, z możliwościa przedłużenia-dopłacenia na 6 lat
Dołączona grafika

#103 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 maja 2011 - 14:06

i jak szybko przyszły tak szybko poszły w niepamięć, wiadmo tanio kosztowały to nie szkoda je rzucić w kąt

A co się stało ;-)

wiem z czego jest wykonany pasek... guma?i już widzę jak się pięknie rozwala po miesiącu...

Oj tam ;-) Jak się nie bedzie wariowac to może jakoś wytrzyma :P
Mi nie jest szkoda wydać tej dychy ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#104 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 03 maja 2011 - 16:55

i jak szybko przyszły tak szybko poszły w niepamięć, wiadmo tanio kosztowały to nie szkoda je rzucić w kąt

A co się stało ;-)

)


znudziły się przede wszystkim, a jeden (biały) 'poszarzał/przybrudził się' i nie da się odmyć bo pasek z gumy jest
Dołączona grafika

#105 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8 138 postów

Napisano 03 maja 2011 - 17:14

a jeden (biały) 'poszarzał/przybrudził się' i

Dobrze, że piszesz :lol: Chciałam brać białego ;-)

znudziły się przede wszystkim,

Aaaa. Myślałam, że się zepsuł czy cuś ;-)
“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#106 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 maja 2011 - 17:21

Olenka, ale bombowe zegarki wrzuciłaś!!! świetne są!! nie trawie zegarków ale też bym chciała taki!!! prześlij mi pw

#107 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 03 maja 2011 - 17:24

[quote name="Olenka"][quote name="dobra"]a jeden (biały) 'poszarzał/przybrudził się' i [/quote]
Dobrze, że piszesz :lol: Chciałam brać białego ;-)
[/quote]

biały jest ładny, śmiało możesz brać, to w końcu 10 zł, dla mnie szybciej się znudził niż zabrudził

[quote name="dobra"]znudziły się przede wszystkim,[/quote]
Aaaa. Myślałam, że się zepsuł czy cuś ;-) [/quote]
o dziwo działają bez zarzutu, nawet lekko zachlapały się wodą (gdy próbowałam umyć) i działają

Olenka kupiłam jednak znowu zegarki JELLY, kupiłam 1 zerarek (biały znowu :mrgreen: ) oraz 2 nakładki wymienne paski - granatowy i czarny , wszystko do 1 sprzedawcy gdzie 1 zegarek wyniósł mnie 8 zł doszłam do wniosku, że szkoda płacić 350 zł za 1 zegarek, to tylko zegarek, wole kupić kilka róznych bo i tak znudzą mi się
Dołączona grafika

#108 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 maja 2011 - 17:50

Ja sobie zamówiłam już zegarek "jelly" ale mam dylemat który kolor wziąć :D niby chce biały ale podoba mi się też błękitny i jasny różowy...

#109 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 03 maja 2011 - 17:56

Ja sobie zamówiłam już zegarek "jelly" ale mam dylemat który kolor wziąć :D niby chce biały ale podoba mi się też błękitny i jasny różowy...


bierz 2, taniej wyjdzie bo pewnie za miesiąc będziesz chciała kolejny kolor i znowu za przesyłkę płacić będzie trzeba.

Ja kupiłam od razu 3 kolory.
Dołączona grafika

#110 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 maja 2011 - 17:57

no ja już za jeden zrobilam przelew :P dobra, a jakie kolorki wzielas?

#111 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 03 maja 2011 - 18:04

no ja już za jeden zrobilam przelew :P dobra, a jakie kolorki wzielas?


niebieski :mrgreen: , czarny (bo nigdy nie miałam) oraz biały (już 1 mam-ale brudny to dlatego)

mam różowy jasny i ciemny (wcześniej kupowałam)

moim zdaniem wybież różowy bo zawsze będzie mody, jest dziewczęcy i w ogóle uroczy oraz błękit :)

fajny jest żółty, pomarańczoywch ale najlepiej latem na opalonej ręcę wygląda
Dołączona grafika

#112 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 03 maja 2011 - 18:08

dobra, masz z tej serii zegarki? a nie rozwaliły ci się tak od razu?

wybrałam póki co jasny rozowy , zobaczymy jaki będzie :)

#113 666ilonka777

666ilonka777
  • Użytkownik
  • 4 470 postów

Napisano 04 maja 2011 - 10:58

na allegro takie tanie? :shock:
u mnie w sklepie widzialam taki za 48zl
Dołączona grafika

"Dziecko nie odchodzi, zmienia tylko datę swojego przyjścia na świat..." :cry:

#114 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 04 maja 2011 - 13:21

dobra, masz z tej serii zegarki? a nie rozwaliły ci się tak od razu?

wybrałam póki co jasny rozowy , zobaczymy jaki będzie :)


rok?może dłuzej z czego nie cały miesiąc używąłam

[ Dodano: 2011-05-04, 14:24 ]

na allegro takie tanie? :shock:
u mnie w sklepie widzialam taki za 48zl

wiadomo, sklepy narzucają sobie marżę, prawie 90% rzeczy tańszych jest na Allegro nawet razem z przyłką
Dołączona grafika

#115 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 04 maja 2011 - 20:50

olenka, te zegarki są świetne! na wiosnę i lato idealne, dziewczęce i takie pocieszne :-D prześlij mi linka
Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#116 Katarzynka89

Katarzynka89
  • Użytkownik
  • 2 672 postów

Napisano 05 maja 2011 - 16:57

Również zamówiłam sobie taki zegarek, wzięłam biały zegarek i czerwony oraz czarny pasek do niego :-) W poniedziałek powinien być :-)

the sun is always rising in the sky somewhere...



Dołączona grafika

#117 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 05 maja 2011 - 18:55

Również zamówiłam sobie taki zegarek, wzięłam biały zegarek i czerwony oraz czarny pasek do niego :-) W poniedziałek powinien być :-)


moje powinny na jutro dotrzeć :mrgreen:
Dołączona grafika

#118 krowka17

krowka17
  • Użytkownik
  • 13 064 postów

Napisano 06 maja 2011 - 22:19

a mnie napisano że mam czekać na zegarek 14-20dni bo idą z zagranicy...a zamówiłam sobie jasny różowy , zobaczymy jak się będzie sprawował i czy dojdzie ...

#119 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2 604 postów

Napisano 07 maja 2011 - 08:18

a mnie napisano że mam czekać na zegarek 14-20dni bo idą z zagranicy...a zamówiłam sobie jasny różowy , zobaczymy jak się będzie sprawował i czy dojdzie ...


było trzeba zamówić sobie zegarek z tej stronki którą Ci poleciłam bo zegarki były z Wwy, tak szukałam sprzedawcy aby nie szły z Tajlandi czy podobnych bo często nie dochodzą w ogóle albo coś innego niż zamawimy , z PL jest bezpieczniej (możę z 5 zł drożej ale pewny sprzedawca)
Dołączona grafika

#120 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 07 maja 2011 - 09:37

olenka fajne :lol: takie w sam raz na lato :lol:
Kolory słodkie :-P

na allegro takie tanie? :shock:
u mnie w sklepie widzialam taki za 48zl


Bo te na allegro pewnie są słabsze i gorsze jakościowo. Za 10 zł to wiecie :-P ale na jeden sezon pewnie wytrzyma :mrgreen:

Słodziutkie :-P :-P :-P

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych