Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pierścionki zaręczynowe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1190 odpowiedzi w tym temacie

#121 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 18:49

Moj Misiu ma juz ponoc pierscionek dla mnie <serducho></span> Sam kupil.....powiedział mi o tym wprost. Pytalam jaki ten pierscionek jest.....odpowiedział, ze ze zlota, z brylantem, taki prosty bez bajer :-) hmmm jak mi sie juz kiedys oswiadczy to zamiescze fote ;-)
Ja to zlota nie lubie, mam mnostwo srebra, ale w kwestii slubnej bizuterii to zarowno pierscionek jak i obraczka musza byc zlote <bezradny></span> tradycyjnie ;-)

#122 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 19:28

Ja wiem, że mój szuka, bo usilnie mierzył palec, niby mimochodem pytał, liczę, że dostanę go niedługo:)
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#123 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 09 stycznia 2008 - 19:38

a ja to chyba sama sobie będe musiała kupic <placze></span>
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#124 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 10 stycznia 2008 - 23:37

piękne są te z tanzanitem


A ja nie wiem, jak to wygląda... Wstawisz jakieś fotki? Albo skorzystam ze starego dobrego google :-)

#125 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 10 stycznia 2008 - 23:38

na stronie apart są chyba.

[ Dodano: 2008-01-10, 23:40 ]
http://www.apart.pl/ kolekcja tanzanit
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#126 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2 636 postów

Napisano 10 stycznia 2008 - 23:44

Ok, już mam :) Rzeczywiście piękne :)

#127 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 10 stycznia 2008 - 23:46

fajny kolorek :-D ale cena...nie chciałabym chyba aż tak drogiego.tańsze też są ładne.a z metką i napisem tanzanit chodzic nie bede ;-)
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#128 LeeLoo

LeeLoo
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 17:18

Tak to złoto, a niestety tym aparatem lepsze zdjęcie nie wyjdzie <bezradny></span>
Dołączona grafika

#129 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 21:57

Ja znalazlam pare fotek ladnych wg. mnie pierscionkow, ktore jakos przypadly mi do gustu.

Załączone miniatury

  • galeria_we_dwoje_10.jpg
  • PROGRESS27.jpg
  • foto.php.jpg
  • foto02.jpg
  • d_w0009_025ct_2_2g_p.jpg
  • d_1181_5_p_.jpg
  • artykul_59.jpg
  • 2266673_2_b.jpg


#130 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1 980 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 21:58

Przedostatni bardzo mi się podoba i 3. :-D

#131 LeeLoo

LeeLoo
  • Użytkownik
  • 406 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 22:01

Drugi i przedostatni. Ale nie ma to jak mój własny. Projekt mojego S. :mrgreen:
Dołączona grafika

#132 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 22:03

2 ma ciekawy kształt ...tylko z oczkiem lekko przesadzili :P a ten tanzanit sliczny :D

#133 Zielonooka

Zielonooka
  • Użytkownik
  • 3 356 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 22:20

wszystkie są w moim typie oprócz ostatniego, cudeńka.
Najważniejsze spotkania odbywają się w duszy, na długo przed tym, nim spotkają się ciała...

#134 tuptunio

tuptunio
  • Użytkownik
  • 4 235 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 23:14

a to jest mój zaręczynowy, białe złoto + brylanciki. dla mnie najpiękniejszy, bo mój R. sam go projektował :mrgreen:

Załączone miniatury

  • PIC_0386.JPG
  • PIC_0385.JPG
  • PIC_0379.JPG

Dołączona grafika

w jakim języku myśli głuchy od urodzenia?

#135 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 23:19

białe złoto to jedyne złoto jakie uznaje :mrgreen: a pierscionek sliczny :mrgreen:

#136 Viagra

Viagra
  • Użytkownik
  • 4 711 postów

Napisano 11 stycznia 2008 - 23:24

oryginalny pierścioneczek...podobnie jak Madae z dwojga złego ( białe i żółte złoto ) wybieram białe :-P

#137 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9 613 postów

Napisano 12 stycznia 2008 - 00:06

Mi to na zareczyny biale zloto sie nie podoba <bezradny></span> Jest identyczne jak srebro i nie widac roznicy. Ja to srebra mam strasznie duzo i "ten" wyjatkowy pierscionek musi byc zloty. Tradycyjnie ;-)
Ale ze pierscionek tuptunio zaprojektował Twoj kochany to suuuper sprawa <ookk></span>

#138 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3 457 postów

Napisano 12 stycznia 2008 - 02:24

mi sie podobają takie obrączkowe pierścioneczki.poszukam fotek i coś później wstawie
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#139 izi1

izi1
  • Użytkownik
  • 163 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 10:20

Dla mnie klasyczne pierścionki i obrączki są najlepsze, może dlatego że w tym pracuje i bizuteria juz mi sie po nocach sni.
Izka

#140 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5 875 postów

Napisano 08 lutego 2008 - 11:51

hehehehe mi tez <umieraam></span> ze leze na taaakiej góóórze srebra i złota....i bawie sie kamieniami szlachetnymi :P ze ze przymierzam jakies wydziwione naszyjniki, tiary i inne dziwactwa ktorych sie na codzien nie nosi <serduszka></span>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych