Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

wybielanie zębów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
305 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tiaaasia

Tiaaasia
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 30 maj 2007 - 16:20

Czy ktoś z Was używał produktów MEDISAR? słyszałam, że są świetne. Mam zamiar zakupić czy ktoś stosował? Dajcie znać!

#2 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 31 maj 2007 - 16:05

My z siostra stosowałyśmy jakiś inne preparat, ale szczerze mówiąc... Nic kompletnie on nie dał. Wydaje mi się, że jeśli chce się naprawdę wybielić zęby to trzeba zrobić wybielanie u dentysty,a takie preparaty, pasty itd nic nie dają tak naprawdę. ale gdybyś Tiaaasiu spróbowała i byłby coś wart, to daj znać :D

#3 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 31 maj 2007 - 17:33

Ania już wszystko powiedziała w tym temacie. my miałyśmy zdaje się preparat Colgate'a jakiś.

gdybyś Tiaaasiu spróbowała i byłby coś wart, to daj znać :D

tylko, że na jednej osobie efekt może być zadwalający, a na drugiej zupełnie przeciwnie. ale gdyby okazał się być fajny, to też może się skuszę ;-)

FORUM DLA MAM

img-2006082601201230.png

200901181556.png

#4 yoga

yoga
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 08 czerwiec 2007 - 14:44

mi wybielała dentystka :-/ praktycznie nic nie dało...zapłaciłam z tego co pamiętam 100 zł i nic :cry: :shock: teraz oprócz pasty do zębów (blend-a-med) używam raz dziennie rozstworu (woda+sól) czasem tez dodaje odrobinę kwasku cytrynowego lub cytryny oraz wodę utlenioną i bardzo pomaga :mrgreen: mam uśmiech jak z reklamy :roll:

#5 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2007 - 18:27

bardzo pomaga :mrgreen: mam uśmiech jak z reklamy

to chyba muszę spróbować Twojego sposobu ;) może i mi pomoże ;)

#6 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 09 czerwiec 2007 - 12:06

używam raz dziennie rozstworu (woda+sól)

Plukasz tym usta???
Nie masz odruchu wymiotnego :lol: to jest nie dobre ;-)
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#7 Gwiazdeczka:)

Gwiazdeczka:)
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 09 czerwiec 2007 - 20:28

używam raz dziennie rozstworu (woda+sól) czasem tez dodaje odrobinę kwasku cytrynowego lub cytryny oraz wodę utlenioną i bardzo pomaga :mrgreen: mam uśmiech jak z reklamy :roll:

Chętnie spróbuję:)

#8 Tiaaasia

Tiaaasia
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 11 czerwiec 2007 - 09:57

tego bym nie próbowała, sól silnie ściera szkliwo dodatkowo cytryna to kwas, co z tego że białe jak tak zżartego szkliwa już niczym nie odbudujesz? <bezradny></span> zakupiłam ten preparat Medisar czekam na przesyłkę, napiszę jak działa.

#9 Tiaaasia

Tiaaasia
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 15 czerwiec 2007 - 10:20

właśnie dzwoniła mama, że paczucha doszła, na wieczór zaraz wyszoruję zębiska :mrgreen: trzymajcie kciuki, w poniedziałek dam znać czy mi kiełki nie wypadły hehe <tuptup></span>

[ Dodano: 2007-06-22, 16:19 ]
na efekt niby czeka się jakiś trzy tygodnie ale ja już widzę różnicę ;) przebarwienia pojaśniały :D jupi jupi <hura></span> , smak dobry, konsystencja jak pasta, nakłada się odrobinkę i starcza. Polecam z czystym sumieniem :D

#10 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 26 czerwiec 2007 - 16:21

mi wybielała dentystka :-/ praktycznie nic nie dało...zapłaciłam z tego co pamiętam 100 zł i nic :cry: :shock: teraz oprócz pasty do zębów (blend-a-med) używam raz dziennie rozstworu (woda+sól) czasem tez dodaje odrobinę kwasku cytrynowego lub cytryny oraz wodę utlenioną i bardzo pomaga :mrgreen: mam uśmiech jak z reklamy :roll:

słyszałam jeszcze o proszku do pieczenia.
Ale musze zacząć te mieszanki robić bo jak ja wyskoczę z takimi zębami.
myślałam tez o jakiś produktach, alre mam dylematy.

#11 Tatiana

Tatiana
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 20 lipiec 2007 - 10:39

ja uzywalam tych paskow i musze stwierdzic ze u mnie sie sprawdzily , nie wiem czy slyszalyscie ale truskawki maja wlasciwosci wybielajace zeby;)

#12 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 23 lipiec 2007 - 22:55

pasty nic nie dają :!: wszędzie sie o tym pisze. one tylko oczyszczają Ci zęby zkawy czy herbaty a kolrek zębów jakimiałas dalej zostaje.
paski z blendamed sie się sprawdzają u większczości od znajomych wiem bo uzywali. ale za tanie to nie jest. a może się tak trafisz że akurat na Twojej kosci zębowej nic pomoga wiec to taki ryzyk fizyk.

hm.. a z ta soda,woda utleniona, sola i kw. cytrynowym raz sprobowalam i ***** lepiej nie mowic :-P ale mozna sie przyzwyczaic ale 2 razy tego specyfiku uzyalm i zaprzestalam to od wielu os. sie dowiedzialam ze czeste uzywanie zdziera szkilwo (bardzije szkodzi niz pasy czy inne spr. preparaty) ja po tym mialam wrazliwe dziasla przez tydzien :-/ ajjj bolalo !!!kto jak woli.
Dołączona grafika

#13 Ananas

Ananas
  • Użytkownik
  • 660 postów

Napisano 28 lipiec 2007 - 16:35

pasty w jakims tam stopniu na pewno wybielają zeby, maja po to w swoim składzie środek wybielający (np. soda, polynam) Wiec nie tylko oczysci zeby z osadu i bakterii ale i wybieli.Niestety tylko w minimalnym stopniu staną się one jasniejsze.Nie nalezy spodziewac sie "cudów". Polece bardzo dobrą paste BlanX- kupic ją w aptece mozna (koszt około 20zł) jest nawet dobra Te na delikatne dziąsła lub homeopatyczne są nieco drozsze (ponad 30zł)
Poza tym wybielanie u dentysty nie kosztuje 100 zł a 1.500zł- wiem , bo wybielałam 6 miesiecy temu i mam ząbki jak perełki.

#14 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 28 lipiec 2007 - 21:17

Ananas ja właśnie używałam pastę Blan-X Classic i jak dla mnie to marna, tylko za 1-szym umyciem MINIMALNIE wybieliły się a później już ani trochcę.

no ale to wszsytko zalezy od zebów itp. u innych ta pasta może cudy zdziałać :-)
Dołączona grafika

#15 bibuleczka

bibuleczka
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 29 lipiec 2007 - 22:58

A uzywala ktoras z Was takiej pasty do zebow:AJONA!Choc to nie jest chyba pasta a koncentrat z ktorego robi sie pasty do zebow!? :-?

#16 dobra

dobra
  • Użytkownik
  • 2604 postów

Napisano 30 lipiec 2007 - 13:08

A uzywala ktoras z Was takiej pasty do zebow:AJONA!Choc to nie jest chyba pasta a koncentrat z ktorego robi sie pasty do zebow!?

1-szy raz o tym słyszę :shock: ;-)
Dołączona grafika

#17 bibuleczka

bibuleczka
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 30 lipiec 2007 - 14:37

Ja jej uzywam od czasu do czasu poniewaz jest nie dobra i zbiera mi sie na <rzygi></span>

Ale moj brat jej uzywa i ma bielutkie zabki :evil:

#18 Madae

Madae
  • Użytkownik
  • 5875 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 13:57

a gdzie to mozna dostac ?? i jaki ma smak ?? bo mietowa sie zachwyce ale po anyzowej <bleee></span>

#19 NudnaBaba

NudnaBaba
  • Użytkownik
  • 2192 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 15:14

Ja tez pierwszy raz o niej słyszę, no własnie gdzie ją można dostac?
Bo ja kocham tak jak wolność kocha ptak....

#20 bibuleczka

bibuleczka
  • Użytkownik
  • 60 postów

Napisano 31 lipiec 2007 - 15:16

W aptece! ;-) :-D