Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

nasze poranki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
133 odpowiedzi w tym temacie

#121 Sajuri

Sajuri
  • Użytkownik
  • 11336 postów

Napisano 24 marzec 2013 - 18:20

nikus, ale to tylko i wylacznie rano, tuz po przebudzeniu ;-) jest wyspana, zadowolona, ma caly koszyczek zabawek i raj ;) ale juz pozniej w ciagu dnia - to tak jak u Ciebie ;-)


Pamietam poranki kiedys wstawałam robiłam herbatke zielona, wlaczałam muzyke i siadałam przy oknie ;-) a ze byla to gdzies 6 rano to bylo ciuchutko. A juz szczegolnie uwielbiałam jak padał deszcz . No i marzy mi sie taki poranek znowu, wystarczylby raz w miesiacu :-P


Wstaje, zapalam światło w akwa (bo automat się zepsuł), karmię krewetki i ryby.

moj maz mial kiedys, mowił ze to bardzo kojace i relaksujace zajecie ;-)
Prosilam o wszystko, zeby cieszyc sie zyciem.
Dostalam zycie, zeby cieszyc sie wszystkim

#122 busia0608

busia0608
  • Użytkownik
  • 298 postów
  • Gadu Gadu:6530726
  • LokalizacjaUK
  • Wzrost:169
  • Włosy:farbowane
  • Stan:odlatuję
  • Partner:D
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 25 marzec 2013 - 09:51

nasz poranek, hmm
jak D. ma pierwszą zmianę tak jak w tym tyg. to o 5:00 dzwoni budzik, 5:10 rozstajemy się na chwilę, D. z łazienki prosto wpada do łóżka jeszcze na kilka minut 'zagrzać się', 5;25 zostaję sama i wtedy zaczynam poranek od kawy, przeglądnięcia forum, świeżych wiadomości i śniadaniowych programów w tv.

jak D. ma druga zmianę to śpimy do 9;30-10;30, później robię śniadanie i szykuję mu obiad żeby jeszcze przed pracą zjadł.

a w weekendy leniuchujemy ile się da :lol:
Dołączona grafika
jesteś już Mój, jestem już Twoja !

#123 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 25 marzec 2013 - 11:28

Mój poranek zaczyna się od tego, że czuję na plechach coś ciężkiego :lol: lubię rano spać na brzuchu, a Misio kot uwala się na moich plecach :P w tym czasie Cytryna trąca mnie nosem albo łapką - zawsze około 6 lub 6:30. Jak już zobaczą, że mnie dobudziły, to chwilkę są mruczanki i przytulanki, a potem wyścigi do kuchni, bo idę im dać jeść :P jak je nakarmię, to wstawiam wode na herbatkę, ide do łazienki, a potem najczęściej przy serialu piję herbatę, maluję się itd.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#124 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 26 marzec 2013 - 19:57

Mój poranek zaczyna się między 10 a 12. Najczęściej budzę się i widzę wpatrzonego we mnie Męża - nie lubię tego, bo zaspana, z rozczochranymi włosami i zmrużonymi oczami wyglądam delikatnie mówiąc tak se :P Przytulamy się, gadamy, a potem z reguły kłócimy o to, kto pierwszy wstaje i kto robi śniadanie, a ponieważ moją słabą stroną jest to, że mam łaskotki, najczęściej przegrywam :lol:
Potem kilka minut stoję przed szafą, marudząc, że znowu nie wiem, w co się ubrać i obowiązkowo przy kawie makijaż i ogarnięcie włosów.

#125 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 22 grudzień 2013 - 20:15

U mnie ostatnio poranki wyglądają tak samo. :lol:

Wstaję gdzieś w okolicach 9... oglądam w TV jakieś powtórki programów. Ok 10, czasami trochę po podnoszę się z łóżka, poranna toaleta, jakieś śniadanko i tyle. Czasami jeszcze zamiast TV po prostu biorę w ręce książkę.


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#126 89kasienka89

89kasienka89
  • Użytkownik
  • 5825 postów

Napisano 23 grudzień 2013 - 10:08

Jak ma do pracy, to wstaję koło 7, prysznic, kawka, śniadanko i ogarnianie się. W międzyczasie wejdę na neta i tyle. A jak mam wolne, to też wstaję z rana, jak nie mam żadnych planów, to też prysznic kawa i tak nieogarnięta siedzę dłuugi czas i się lenię.


Miłość, marzenia, uczucia i myśli,
jeszcze raz uwierz w siebie i uwolnij ten instynkt

#127 iwonaryki

iwonaryki

    Prawdziwa miłość , nie zna granic .

  • Użytkownik
  • 1560 postów
  • Lokalizacja..
  • Wzrost:170
  • Włosy:Są jakie są :-p
  • Stan:Żoneczka.
  • Partner:Mój kochany Mąż :*
  • Nastrój:Zakochana
  • Odznaczenia:
    Odznaczenia użytkownika

Napisano 23 grudzień 2013 - 14:12

A u mnie poranki są takie same wcześniej wstaje robię dla męża śniadanie i kanapki do pracy , niebawem mężuś będzie miał wole ..od jutra to wspólnie będziemy wszytko robić ... kocham takie chwile  <zakochany>  dla synka też jak chodził do szkoły teraz synek ma wolne , ale i tak zawsze mu i naszym córeczką robię śniadania .. a potem jest czas na porządki , obiad .. chwilę relaksu teraz to im bliżej świąt tym człowiek ma ręce pełne roboty ..  w domu zawsze jest zajęcie  :-)


Synek 13 lat , córeczka 7 lat , córeńka 6 lat .
[*]Nasz aniołek 04.06.2016r.[*]9tc
iv09vcqgirxd72tg.png
28.09.2013r. Ślub Cywilny ❤❤❤ .
26.11.2017r . Ślub Kościelny ❤❤❤.

#128 marcys

marcys
  • Użytkownik
  • 688 postów

Napisano 24 grudzień 2013 - 10:25

Jak wstaję do pracy to zawsze poranki wyglądają tak samo. B. zawsze wstaje wcześniej. Mój budzik dzwoni o 5. B. wtedy przychodzi przytula się i tak leżymy 10 minut aż budzik znowu zadzwoni. Potem prysznic, ubieranie się, pakowanie śniadania do pracy i w drogę. W weekendy staram się pospać i wtedy wszystko robimy w zwolnionym tempie :P późne śniadanie, późny obiad - wszystko na luzie :D


fMCSp1.png
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."


#129 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 16:22

Wstaję o 6:00, podgrzewam wodę, biorę tabletkę i popijam jak się woda podgrzeje.

Szykuję kanapki mężowi a sobie robię len mielony.

Idę do łazienki się ubierać i malować.

Wypijam len, jem śniadanie. 


nixqp2.png


#130 Findmysky.

Findmysky.

    słaba, ale udźwignie

  • Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 08 kwiecień 2014 - 22:55

Przed wyjściem lubię wstać sporo wcześniej, żeby wszystko zrobić na spokojnie. Nie lubię pośpiechu rano. Wstaję i pierwsze co to idę do łazienki, przemywam twarz, później jem śniadanie przy telewizji lub gazecie i dłuuuugo piję herbatę - lubię ten moment, kiedy mogę sobie posiedzieć na spokojnie, dobudzić się i dojść do siebie. :D Idę umyć zęby, ubrać się, zrobić sobie makijaż i włosy i wychodzę...

Jak mam wolny dzień to wszystko trwa znaaaacznie dłużej i bardziej ociężale. :D


''W życiu często by­wamy poniewiera­ni, dep­ta­ni, upo­karza­ni i ob­rażani, a mi­mo to wciąż jes­teśmy ty­le sa­mo warci''

#131 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 23 kwiecień 2014 - 21:00


lubię wstać sporo wcześniej
ja ostatnio tez, ale tylko kilka minut na tusz u puder.


później jem śniadanie
nie jadam , tak sie nauczyłam ze do 12 potrafie nie jesc.

czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#132 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 07 maj 2014 - 08:14

Moje poranki ogarnęła planowość, przewidywalność i monotonia :-P

 

Pobudkę zarządza Krasnal między 5 a 6 rano :->   Butla, przygotowanie placu zabaw i Młody się bawi. A ja w tym czasie wszystko w biegu - ubranie się, śniadanie, kawa, fakty z dnia wcześniejszego, przebranie Małego, bo już zaczyna się nudzić :-P  Czytamy bajkę, trochę się bawimy i zbliża się czas drzemki, czyli gdzieś tak koło 8-8:30. W tym czasie ogarniam siebie i co tam jeszcze jest do ogarnięcia. Drzemka może trwać od 10 minut do 2 godzin, więc też się spinam, aby ze wszystkim zdążyć.  Czasem znajdzie się czas na bs (jak dziś). I tak oo....  Chciałabym choć raz pospać do 8-ej i wybyczyć się za te 6 miesięcy... :-P



#133 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 07 maj 2014 - 08:18


Wstaję o 6:00, podgrzewam wodę, biorę tabletkę i popijam jak się woda podgrzeje.

Szykuję kanapki mężowi a sobie robię len mielony.

Idę do łazienki się ubierać i malować.

Wypijam len, jem śniadanie.
Zmieniła się u mnie godzina wstawania- 5:45.

Dodatkowo często przed śniadaniem myję włosy. ;)


nixqp2.png


#134 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3228 postów

Napisano 07 maj 2014 - 10:54

U mnie to róznie jeśli chodzi o godziny wstawania.

Zazwyczaj Filip mnie budzi między 7 a 8.30. Potem jeszcze sobie tak leżymy, kłade małemu jakieś zabawki, a ja dochodze do siebie.

Jak już mu sie to znudzi, to go przebieram,przemywam buźke, daje witaminy, krople na alergie, krople do oczu, smaruje maścią, no i daje mleko.

Wstajemy , przechodzimy do drugiego pokoju, rozscielam mu koc i kłade wszyskie jego zabawki. Wtedy mam jakieś pół godzinki dla siebie, żeby się ogarnąć. o i to tak :-)


iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych