Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

miesiączka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
545 odpowiedzi w tym temacie

#541 klaudiafiszka

klaudiafiszka
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 02 lipiec 2017 - 12:20

Ja mialam duze problemy z regularnoscia i miesiaczkami do czasu rozpoczecia brania tabletek. Nie mialam nad tym w ogole panowania, okres przychodzil "kiedy chcial" a wlasciwie..kiedy ja nie chcialam:D odkad stosuje Belare na szczescie wszystko sie unormowalo

#542 dwunastka12

dwunastka12
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 03 lipiec 2017 - 07:22

Fakt, bo to jedna z zalet przyjmowania hormonalnej antykoncepcji, przy vines też doceniam ten plus a największa zaleta to fakt że miesiączki są mniej obfite i mniej bolesne, to samo cycki, też jakby mniej tkliwe. A pamiętam że bolały mnie przy każdym kroku aż miałam ochotę je obciąć :D

#543 MamusiaOlusia

MamusiaOlusia
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 26 październik 2017 - 08:31

ja po porodzie karmilam piersia tylko miesiac i okres dostalam chyba po 4 miesiacach.. zaczelam brac tabletki anty ale sie po nich zle czulam i ciagle o nich zapominalam wiec zalozylam wkladke levosert.. okres mam dwu dniowy raczej skapy i praktycznie bezbolesny :)

#544 adena

adena
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 24 grudzień 2019 - 08:40

Wam też się okres zmienił po porodzie, bo u mnie to jakaś masakra, boli mnie duzo bardziej, dobrze że mi koleżanka podpowiedziała vemonis femi, to chociaż ne muszę kilku różnych tabletek brac bo te działają i przeciwbólowo i rozkurczowo

#545 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 00:25

też mam wrażenie, że po porodzie jst dużo gorzej. Nie znalałam tego vemonis femi, to można tak normalne bez recepty kupić? jakby to tak szybko działało to by było super

#546 provius

provius
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 06 luty 2020 - 16:01

u mnie też po porodzie gorzej było ale niedługo bo szybko zaczęłam na nowo brać  tabletki anty belara i te wszystkie dolegliwości (pms, bóle miesiączkowe) przestały mi już dokuczać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych