Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kremy pod oczy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
132 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 10:15

Postanowiłam poradzić się w takiej trochę głupiej sprawie, bo w końcu mamy tu parę specjalistek od kosmetyki, a ja to tak trochę na bakier :P
Otóż odkąd pamiętam, mam cienie pod oczami. Tak samo jak mój tata i sporo innych krewnych - taka nasza uroda ;-) A jak się nie wyśpię, czy zestresuję, to już w ogóle wyglądam jak pobita :P Używałam korektora pod oczy z Oriflame'u, ale po paru godzinach już mi te cienie "wyłażą". Ostatnio zauważyłam krem pod oczy Ziaji, chyba z bławatkiem, właśnie rozjaśniający cienie. Zawsze mi się wydawało, że na kremy pod oczy jestem jeszcze za młoda ;-) Ale to tylko takie moje skojarzenie :P Dlatego chciałabym Was spytać, co byście mi poradziły? Czy może któraś z Was ma podobny problem? I w ogóle, jakich kremów pod oczy używacie?

#2 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 10:21

http://www.blackwell... ... 2_2.x/absa przeswituj Ci naczynka krwionosne spod skory(chodzi tu o oczka) <bezradny></span> :-D nie mialam takiego problemu ale slyszalam ze dobrym sposobem jest przykladanie kostek lodu a takze ten kremik z ziaji :-D
http://www.kosmetyka...n_twarz_02b.php tu masz pare istotnych informacji :-D

#3 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 10:25

madzia88, nie mogę otworzyć tego linka, który wkleiłaś i nie do końca wiem, o co chodzi ;-)

#4 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 10:26

sposób na pozbycie się cieni to preparat Hylexin, jednocześnie rozjaśnia skórę pod oczami i stopniowo likwiduje cienie :-D

#5 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 10:28

Dzięki Madziu :) A ten preparat to jest do nabycia w aptece, czy w drogerii, czy jak? :P

#6 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 10:30

Dzięki Madziu A ten preparat to jest do nabycia w aptece, czy w drogerii, czy jak?

np.w aptece :-D

#7 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 10:34

Hmm, właśnie znalazłam Hylexin, ale niestety jest drogi...

#8 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 10:37

Hmm, właśnie znalazłam Hylexin, ale niestety jest drogi...

jest drogi ale pomaga jak znajde cos taniego a dobrego to napisze ale moze dziewczyny mialy taki problem i moze Ci doradza <bezradny></span> :-D

#9 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 28 styczeń 2008 - 16:23

Polecam krem pod oczy korygujacy "ZIAJA".

Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#10 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 08 luty 2008 - 21:29

no ja też ziaje polecam-kozie mleko.super jest ten kremik i dobrze nawilża i nie jest tłusty
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#11 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1757 postów

Napisano 13 luty 2008 - 19:36

http://www.hylexin.com/
czy o tym mowicie?????? :shock:

Ja szukam jakiegos lagodnego kremu na zmarszczki po oczami! :roll: Chyba juz czas zaczac cos uzywac! :-? :oops:

#12 Anna Markowska

Anna Markowska
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 13 luty 2008 - 21:04

Witam, ja dziewczyny używam kremu keenwell kupiłam go w Poznaniu na targach jest super

#13 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1757 postów

Napisano 13 luty 2008 - 22:57

A ile on kosztuje???? Dołączona grafika

Bo ja znalazlam tylko taka stronke :-/ tu był link

i z deka nie po polskiemu pisza ceny :-P

[ Dodano: 2008-02-14, 03:52 ]
Pytanie czy ktos moze uzywal?????

Dołączona grafika

[ Dodano: 2008-02-14, 03:55 ]
albo tego <co></span>

Dołączona grafika

Z tego co pisza to likwiduje cienie po oczami i opuchlizne z rana 8-)
nie zatyka porow i wogule rozswietla oczy z rana :mrgreen: :-/

#14 Mija

Mija
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 15 luty 2008 - 10:46

Zdecydowanie polecam krem pod oczu Ziaja - nie pamiętam dokładnie nazwy, ale ma czerwone pudełeczko. Jest naprawdę bardzo dobry i nie drogi.
Dołączona grafika


Dołączona grafika

#15 mOtOcYkLiStKa

mOtOcYkLiStKa
  • Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 16 luty 2008 - 18:09

ja też mam problem z sińcami chociaż jestem jeszcze młoooda :D :D mam od zawsze sińce... są okropne, muszę nieźle się nagimnastykować aby je ukryć w makijażu :-? . Jeśli chodzi o kremy to używam tych schładzających i rozjaśniających bo troszkę tam pomagają ale nie całkowicie. Kupuję je w aptece bo z jakiegoś hipermarketu nie warto bo dają one marne efekty. :->
Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista, ale rozświetla ją nadzieja

#16 Ninka

Ninka
  • Użytkownik
  • 1757 postów

Napisano 17 luty 2008 - 00:13

HEJ!Ja przedwczoraj kupilam sobie ten OLAY jak narazie jest ok!
Szybko sie wchlania!Jest bezbarwny i bezzapachowy!
I naprawde likwiduje since pod oczami!Co do zmarszcze to nie wiem :-P az takich duuuzy to ich nie mam :-P ale krem na zmarszczki nie zaszkodzi tak profilaktycznie

#17 Princessa

Princessa
  • Użytkownik
  • 197 postów

Napisano 01 marzec 2008 - 22:23

Niektóre kremy mają zbyt tłustą konsystencję i nałożenie takiego ciężkiego kremu może spowodować opuchnięcie powiek.
Co do kierunku nakładania kremu pod oczy to ja bym powiedziała ,że jest to nakładanie kremu wokół oczu(!!!) a nie pod oczy , najlepiej będzie gdy spróbujesz nakładać krem lekko masującym ruchem (delikatnie , ale tak abyś czuła ,że krem jest wsmarowywany), zaczynasz od nałożenia kremu w zewnetrzny kącik i przesuwasz palcami (najdelikatniej nałożysz krem palcem serdecznym , ale nie ma to takiego wielkiego znaczenia)w kierunku kącika wewnętrznego , wzdłuż dolnej powieki (ma to być całe zagłębienie , tu gdzie skóra jest cieniutka i delikatna), druga porcja kremu - kącik zewnętrzny (miejsce gdzie tworzą się "kurze łapki" ) i taki sam ruch ale po górnej powiece , krem możesz nakładać także pod łuk brwiowy. W czasie nakładania kremu można wykonywać lekkie uciski opuszkiem palca , szczególnie w miejscach , w których tworzą się zmarszczki

#18 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 29 czerwiec 2008 - 12:04

A ja jakieś uczulenie dostałam...od paru miesięcy używam krem pod oczy Kozie mleko - Ziaja...
ale od paru tygodni pod oczami skóra robi mi się zaczerwieniona i piecze :-? krem ma dobrą datę ważności.. odstawiłam go na tydzień..i znów pare dni temu nałożyłam go...i to samo piecze i czerwona skóra <bezradny></span> nie wiem co jest tego przyczyną...bo na początku czegos takiego nie miałam, gdy go zaczełam stosować :roll:
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...

#19 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 29 czerwiec 2008 - 16:17

Donn, moze teraz dopiero jakis odczyn z twoja skora wyszedl moze jestes uczulona na jakis skladnik tego kremu ja ra=dzilabym odstawic skoro tak sie dzieje :)

ja jakos na razie nie uzywam wcale kremow pod oczy bo stwierdzilam ze jeszcze nie potrzebuje a slyszlam ze jesli z szybko sie zaczyna uzywac to skora sie przyzwyczaja i szybciej sie starzeje cy cos takiego nie wiem doklanie ale wiem ze nie dobrze za wszesnie stosowac tego typu kremikow ;)

#20 Donn

Donn
  • Użytkownik
  • 7119 postów

Napisano 29 czerwiec 2008 - 19:22

też tak myśle..odstawie to kozie mleko i może kupie inny... ;-)
...to czy człowiek jest inteligentny poznaje się po jego odpowiedziach...
..to czy jest mądry, po pytaniach...

...nie ogarniam tego fałszu tu... podlizywania... słodzenia...





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych