Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jestem ciekawa czy to prawda..

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
112 odpowiedzi w tym temacie

#21 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 09:48

Nie pokrecilas ;-)

Płeć uzależniona jest od chromosomów płciowych. Komórki rozrodcze zawierają po jednym z nich: komórka jajowa ma zawsze chromosom X, plemniki zaś X lub Y. Gdy w chwili zapłodnienia z komórką jajową połączy się plemnik zawierający chromosom X (powstaje para XX), na świat przyjdzie dziewczynka, a jeśli plemnik z chromosomem Y (czyli będzie XY), urodzi się chłopiec.

zrodlo gazeta.pl
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#22 Jewel

Jewel
  • Użytkownik
  • 3742 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 10:16

O właśnie dziewczynki coś mi świtało ale do końca nie wiedziałam co ;-)
"miłość jest ślepa dlatego lubi ciemność"

#23 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 11:59

To chyba dobre jesli chcemy kolejne dziecko bo przy pierwszym to chyba nie jest takie istotne czy chlopak czy dziewczyna....
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#24 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 14:36

To chyba dobre jesli chcemy kolejne dziecko bo przy pierwszym to chyba nie jest takie istotne czy chlopak czy dziewczyna....

zgadza się ;-) ta moja koleżanka właśnie pierwszego miała chłopca, a przy drugim chcieli dziewczynkę i właśnie tym sposobem planowali i się udało :mrgreen:

#25 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 15:23

zgadza się ;-) ta moja koleżanka właśnie pierwszego miała chłopca, a przy drugim chcieli dziewczynkę i właśnie tym sposobem planowali i się udało :mrgreen:

Czyli są jednak dobre metody i sprawdzają się one!? :-> :-> no ale np: czy dieta musi przy tym być odpowiednia, czy nie? :-? :-? bo słyszałam, że diety też swoje robią..

#26 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 16:48

ja o diecie w życiu nic nie słyszałam, znaczy nie w tym znaczeniu ;-) hehe
i nie wydaje mi się, żeby miała cokolwiek wspólnego z płcią dzidziusia <bezradny></span> bo w sumie co ma piernik do wiatraka ? wychodziłoby na to, że jak bedziemy jeść więcej czegoś tam co ma niby "słuzyć powstaniu" chłopca to i nam płeć powinna się zmienić :-P dla mnie bez sensu :roll:

#27 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 16:53

ja o diecie w życiu nic nie słyszałam, znaczy nie w tym znaczeniu ;-) hehe
i nie wydaje mi się, żeby miała cokolwiek wspólnego z płcią dzidziusia <bezradny></span> bo w sumie co ma piernik do wiatraka ? wychodziłoby na to, że jak bedziemy jeść więcej czegoś tam co ma niby "słuzyć powstaniu" chłopca to i nam płeć powinna się zmienić :-P dla mnie bez sensu :roll:

dla mnie też ja tylko piszę to, co słyszałam od innych kobiet, że to niby też pomaga... i same w to wierzą... ;-)

#28 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 16:58

a jest to w jakiś sposób udowodnione ?

#29 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:00

a jest to w jakiś sposób udowodnione ?

ponoć tak, jedna znajoma niemal przez całą ciążę jadła ogórki kiszone i urodziła córkę, tak jak chciała... ;-)

#30 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:01

ponoć tak, jedna znajoma niemal przez całą ciążę jadła ogórki kiszone i urodziła córkę, tak jak chciała...

przeca kwaśne to na chłopca :shock: a na dziewczynke słodkie

#31 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:02

ponoć tak, jedna znajoma niemal przez całą ciążę jadła ogórki kiszone i urodziła córkę, tak jak chciała...

przeca kwaśne to na chłopca :shock: a na dziewczynke słodkie

kwaśne dziewczynka słodkie to chłopak, ja tak słyszałam.. :-P i moja kumpela też... ;-)

#32 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:09

kwaśne dziewczynka słodkie to chłopak, ja tak słyszałam.. i moja kumpela też...

to ja tą wersję pierwszy raz słyszę <bezradny></span> ja od zawsze uwielbiałam kwaśne rzeczy, ogórki, kapuchę no i mam chłopaka :mrgreen: ale nie obżerałam się tymi rzeczami jakoś specjalnie, w czasie ciąży jadłam wszystko :-P

#33 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:11

kwaśne dziewczynka słodkie to chłopak, ja tak słyszałam.. i moja kumpela też...

to ja tą wersję pierwszy raz słyszę <bezradny></span> ja od zawsze uwielbiałam kwaśne rzeczy, ogórki, kapuchę no i mam chłopaka :mrgreen:

no właśnie i tu jest pies pogrzebany... każda słyszy inne wersje a potem jest jak jest <hmm></span> no i bądź tu mądry i pisz wiersze!! :lol: :lol: :lol: bo jak jest naprawdę!?? <bezradny></span> <bezradny></span> ;-)

#34 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:13

może lekarza zapytać, czy dieta ma jakikolwiek wpływ na płeć ;-) tylko żeby nie wyśmiał :-P

#35 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:16

może lekarza zapytać, czy dieta ma jakikolwiek wpływ na płeć ;-) tylko żeby nie wyśmiał :-P

nie, no ja na to się w życiu nie odważę!! :-P :-P :-D :lol:

#36 Moniika

Moniika
  • Użytkownik
  • 2534 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:17

Ja tez bym sie nie odważyła zapytać :-D

#37 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:18

no to wszystko jasne, skoro nie mamy odwagi zapytać, to nie wierzymy w taką ewentualność :-P bo wydaje nam sie to trochę niemądre ;-)

#38 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:23

no to wszystko jasne, skoro nie mamy odwagi zapytać, to nie wierzymy w taką ewentualność :-P bo wydaje nam sie to trochę niemądre ;-)

a Ty miałabyś odwagę!? ;-) :mrgreen:

#39 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:24

ja w to nie wierze, więc po co mam pytać ? :-P

#40 Agula

Agula
  • Użytkownik
  • 1469 postów

Napisano 18 grudzień 2007 - 17:31