Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Vinted - tak - nie ukryte koszty?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 facet

facet
  • Użytkownik
  • 140 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 15:49

Hej, pewnie panie lepiej ogarniają - czy na vinted można sprzedawać tylko ubrania, a dwa czy to jest faktycnzie takie darmowe, czy po sprzedaniu jakieś opłaty wchodzą?

Można wysyłać tylko z paczkomatów (narzucam jako sprzedawca) czy też trzeba sie dostosować do kupującego? 

#2 blueberry_muffin

blueberry_muffin
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 30 wrzesień 2020 - 20:05

mozna sprzedawać różne rzeczy, popatrz sobie na kategorie jakie tam są, właściwie wszystko. Cena jaką ustalasz to cena do zapłaty przez kupującego, nic potem nie odpalasz dla paltformy, a wysyłkę ustalasz ty, możesz zasugerować co preferujesz (bo np. na pocztę masz daleko, a paczkomat pod domem czy tam na odwrót). Ja np wysylam tylko paczkomatem, ktoś kiedyś wybral jakiś ekonomiczny list, bo zaznaczylam też taka opcję i potem stałam pół dnia przed pocztą (a potem w środku jeszcze) ;) dziękuję.

#3 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 02 wrzesień 2021 - 09:44

Zastanawiam się właśnie nad wystawieniem kilku rzeczy na vinted, ale boję się, że przez te dodatkowe opłaty, które wprowadzili będzie trudno coś sprzedać.

#4 Felka27

Felka27
  • Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 18 luty 2022 - 14:00

Inspiracje modowe na pewno warto odkrywać w sieci i też tutaj https://hkza.com.pl/...e-nas-zachwyca/ patrzyłam na niektóre produkty. Na blogach z kolei można wiele poczytać o tym, co jest modne a co nie.

/link/ Dobre dary przyjaciółki :-)

#5 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 21 kwiecień 2022 - 06:38

Mnie się też wydawało, że są jakieś opłaty, mam kilka rzeczy do sprzedania, ale nie wiem, czy uda mi się wrzucić bez podpinania karty.