Skocz do zawartości

Babskiswiat.net uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Prezent dla mamy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 25 August 2020 - 07:13

Jaki będzie najlepszy prezent dla mamy - nie chce mamie sprezentować żadnych kurzołapow, w tym kolejnych ramek ze zdjęciami, kubków i tego typu prezentów, szukam inspiracji na prezent, zaznaczę dodatkowo, ze prezent typu wykupienie day in spa czy innej usługi nie wchodzi w rachube, bo do najbliższej takiej atrakcji mama ma ok 100km, a jak dostała w tamtym roku voucher na masaż, stracił ważność. siedzę i dumam i proszę o pomoc


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#2 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 329 postów

Napisano 25 August 2020 - 07:59

Moja lubi książki, kosmetyki, ubrania, więc najczęściej celuję w którąś z tych rzeczy. Cieszy się tez z filiżanek do kawy/herbaty (ale to podpada pod kurzołap). A co Twoja Mama lubi? Ma może jakieś hobby, które dałoby radę zamienić w prezent?

 

Nie wiem czy mama lubi tego typu gadżety ale polecam zerknać sobie na Many Mornings https://manymornings...-do-sneakersow/ Moim zdaiem firma ma prześwietne wzory skarpetek.

IMG_1583505224425454604039.png


Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net


#3 żanet

żanet
  • Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 21 February 2021 - 16:20

mojej mamie kupiliśmy matę masującą Medivon z której korzysta prawie codziennie aby się zrelaksować. Ma siedzący tryb pracy więc masaż zawsze jest ok. 



#4 klaudiafiszka

klaudiafiszka
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 14 May 2021 - 22:24

Ja kupiłam kosmetyki z serii Royal Bee Elixir od Bielendy :) super są podobno, wiele dobrych opinii mama od kolezanek slyszala i chciala



#5 K1K1

K1K1
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 30 December 2021 - 12:50

ksiązka? :)







Similar Topics Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych