Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak o siebie dbacie?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 19 sierpień 2020 - 09:31

Jak o siebie dbacie? Czy robicie pazurki u kosmetyczki ,czy raczej stawianie na naturalne ? Włosy farbujecie czy wolicie naturalny swój kolor? I ogólnie chciałam zapytać o Waszą pielęgnację ciała na co dzień

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#2 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 234 postów

Napisano 19 sierpień 2020 - 10:02

Na paznokcie i rzęsy chodzę co miesiąc - dla mnie to bardzo wygodne, oszczędzam czas rano na przygotowywanie się do wyjścia. Włosy farbowałam u fryzjerki raz na 3 miesiące - ombre sama nie zrobię  Odkąd wróciłam do naturalnego koloru farbuje je sama, jedynie raz na 2 miesiące chodzę na ampułkę wzmacniająca włosy. Nie wiele się maluje, jedynie mineralny podkład Annabell i korektor pod oczy, czasami szminka. Kupnych maseczek nie używam bo wszystko mnie uczula, robie je sama z glinek i olejków..

No i dodam, ze lubię sobie pozwolić raz na jakiś czas na masaż. Ostatnio wybrałam się na masaż erotyczny w Warszawie:  https://orientmasaz.pl/warszawa/ No i było bardzo przyjemnie. 

#3 kasanra

kasanra
  • Użytkownik
  • 26 postów

Napisano 16 wrzesień 2020 - 12:58

o paznokcie dbam sam, a włosami opiekuje się fryzjerka. oczywiście sama dbam o swoją skórę stosując kosmetyki dostosowane do rodzaju cery. niemniej jednak dwa razy do roku chodzę na serię zabiegów infuzji tlenowej do krakowskiej kliniki vesuna. cała seria skutecznie nawilża moją skórę, poprawia jej napięcie, wygląd, wyrównuje koloryt. ja z osiągnietych efektów jestem zadowolona, z resztą moja cera też.

#4 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 26 luty 2021 - 12:02

Codziennie staram się mieć zrobiony delikatny makijaż a do tego zrobione włosy, mam bardzo fajną suszarkę babyliss z dyfuzorem, dzięki temu skręt loków jest ładnie podkreślony, a jonizacja je dodatkowo wygładza i zmniejsza elektryzowanie

#5 kokotka

kokotka
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 21 kwiecień 2021 - 13:14

Robiłam do póki nie wybuchła pandemia i raz otwierali i raz zamykali salony :( Obecnie mam swoje 

#6 myszolina

myszolina
  • Użytkownik
  • 271 postów

Napisano 23 czerwiec 2021 - 17:12

Dieta i sport to podstawa ;) A raz w miesiącu chodzę na zabiegi na twarz, ostatnio pokochałam masaż Kobido, rewelacje i daje dobre efekty, to taki naturalny lifting bez skalpela :) Ja już po kilku masażach widzę, że mam mniej widoczne zmarszczki a skóra jest zdecydowanie jędrniejsza. Ja chodzę do salonu https://www.sobeautiful.pl/ w Pruszkowie. Zawsze jestem zadowolona z efektów.

#7 0LIVIA

0LIVIA
  • Użytkownik
  • 20 postów

Napisano 13 lipiec 2021 - 16:24

dieta, cwiczenia

#8 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 123 postów

Napisano 11 październik 2021 - 22:18

mi najtrudniej było zaplanować dietę, w końcu się zdecydowałam na gotową pudełkową, zamówiłam tutaj https://ntfy.pl/ mają świetne posiłki, różne rodzaje diet,  można maksymalnie dopasowac do swoich potrzeb, podoba mi się to że posiłki są tak urozmaicone

#9 myszolina

myszolina
  • Użytkownik
  • 271 postów

Napisano 16 grudzień 2021 - 21:59

Endermologia jest najskuteczniejszym zabiegiem na cellulit Miałam zabiegi na całe ciało i efekt jest naprawdę świetny. Przede wszystkim skóra jest sprężysta, napięta i pozbawiona cellulitu. Takiego właśnie efektu oczekiwałam. Zabiegi endermologii robiłam w  salonie Mariposa  https://endermologia-warszawa.pl/

#10 jjusti18

jjusti18
  • Użytkownik
  • 64 postów

Napisano 25 maj 2022 - 12:12

Uważam, że trzeba tak pod każdym względem  o siebie dbać. Zdrowa dieta, ruch - to jeden z ważniejszych elementów. Ale wiadomo, jak dzisiaj jest - jak każdy jest dzisiaj zabiegany.  Dlatego ja przykładowo osobiście postawiłam na catering dietetyczny , bo chce jeść zdrowo i zgodnie z  potrzebami mojego organizmu.

#11 Aza1

Aza1
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 25 maj 2022 - 22:01

Dieta, ruch i pozytywne myślenie to mnie uskrzydla choć zastanawiam się nad małą zmianą. Mianowicie chciałabym zacząć uczęszczać na zabieg tlenoterapii https://siregeneracji.pl/tlenoterapia/, który z tego co wyczytałam ma pozytywny wpływ na regenerację organizmu i niwelowanie stanów zapalnych.

#12 myszolina

myszolina
  • Użytkownik
  • 271 postów

Napisano 31 maj 2022 - 09:17

Spróbujcie zabiegu endermologii, jest to bardzo efektywny masaż podciśnieniowy,  jest niezwykle skuteczny na cellulit.