Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

fryzjer Warszawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 10 sierpień 2020 - 16:23

jakiego fryzjera ze stolicy polecacie? Na fb namierzyłam Magię Blondu, bardzo podobają mi sie metamorfozy jakie się tam pojawiają, sama mam chęć na spora zmianę na głowie.

#2 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 347 postów

Napisano 15 sierpień 2020 - 12:38

Jak najbardziej polecam, chodzę tam już od dłuższego czasu i bardzo sobie chwalę. Potrafią się zająć włosami i klientkami ;) Słyszałam, ze otwierają drugi salon na Sarmackiej.

#3 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 20 listopad 2020 - 20:17

też już byłam :) jestem super zadowolona, niedawno byłam na drugiej wizycie, kolor i cięcie mi się niesamowicie podoba. Włosy się fajnie układają, wszyscy chwalą zmianę koloru

#4 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 347 postów

Napisano 29 listopad 2020 - 22:11

Też już byłam w tym nowym :) Do kogo chodzisz? Do Danusi ciężko się dostać, ale powiem Ci, że Kinga też spoko, chodzę do tej ciemniejszej, bo sa dwie. Ładny kolor mi zrobiła.

#5 chutneyka

chutneyka
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 02 grudzień 2020 - 10:20

u której Kingi byłaś, bo z tego co wiem to są dwie, taka z jaśniejszymi włosami i taka z ciemniejszymi. O obydwu słyszałam dobre opinie, może uda mi się dostać przed świętami.

#6 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 347 postów

Napisano 29 grudzień 2020 - 23:04

U brunetki, pisałam wyżej :) Obie są świetne, ale jak już raz do niej trafiłam to zostałam i zawsze teraz się umawiam. Ona zna już moje włosy najlepiej :)

#7 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 08 luty 2021 - 21:39

Dziewczyny, nie byłam dwa lata u fryzjera i myślę, że czas się ogarnąć... Ale zalezy mi na poleceniu salonu/osoby, gdzie ktoś zaopiekuje się mowimi włosami, a nie wypali rozjaśniaczem. No i z głową z pomysłem, bo ja sama nie wiem co chcę z nimi zorbić. Potrzebuję zmiany,ale niekoniecnzie  z blond na czarne. ;)

"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#8 Faira

Faira
  • Użytkownik
  • 138 postów

Napisano 14 luty 2021 - 13:33

Dziewczyny, nie byłam dwa lata u fryzjera i myślę, że czas się ogarnąć... Ale zalezy mi na poleceniu salonu/osoby, gdzie ktoś zaopiekuje się mowimi włosami, a nie wypali rozjaśniaczem. No i z głową z pomysłem, bo ja sama nie wiem co chcę z nimi zorbić. Potrzebuję zmiany,ale niekoniecnzie  z blond na czarne. :-)

Ja byłam ostatnio na Pokornej /śródmieście/ w Beauty Club , kiedy potrzebowałam rewolucji, bo znajoma mnie wysłała tam na keratynowe prostowanie włosów. Też po długiej przerwie od fryzjera i niestety covidowym lekkim zaniedbaniu pielęgnacji włosów. Siedziałam w domu i zapomniałam o dobrych odżywkach, olejkach i maskowanie rzadziej... W każdym razie zabieg totalnie zmienił mi włosy i już 3 miesiąc mam super, także bardzo polecam na "odświeżenie" :)

#9 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 14 luty 2021 - 22:18

Ja byłam ostatnio na Pokornej /śródmieście/ w Beauty Club , kiedy potrzebowałam rewolucji, bo znajoma mnie wysłała tam na keratynowe prostowanie włosów. Też po długiej przerwie od fryzjera i niestety covidowym lekkim zaniedbaniu pielęgnacji włosów. Siedziałam w domu i zapomniałam o dobrych odżywkach, olejkach i maskowanie rzadziej... W każdym razie zabieg totalnie zmienił mi włosy i już 3 miesiąc mam super, także bardzo polecam na "odświeżenie" :-)

Dzięku, luknęłam na isntagramie, zachęcająco wygląda i mozna umawiać wygodnie przez booksy. 

"...Tańczyły jak promienie na porannej wodzie, a pozostałe po nich złote nitki, odpryski bursztynowych ozdób i strzępy słoneczników..."

#10 blueberry_muffin

blueberry_muffin
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 22 luty 2021 - 20:47

Keratyna po dłuższym niebyciu u fryzjera jak najbardziej na tak, ale pamiętajcie, że to prostowanie to tak naprawdę "efekt uboczny", chodzi o to, żeby wzmocnić i odbudować włosy, nadać im blasku. Myślę, że możesz pójść w tym kierunku, jeśli do końca nie masz pomysłu co tak naprawde chcesz zrobić, wypełnisz te ubytki co sie zgromadziły przez czas zaniedbania, odżywisz i zobaczysz się w nowej fryzurze. :) Tylko poradź się fryzjerki odnośnie do kosmetyków, znaczy chodzi mi  o to, żeby nie przeciążyć włosa, bo nie wiem czy masz włosy grube i gęste czy raczej cieńsze to nie doradzę nic konkretnego, bo za słaby może na grube pasma nie zadziałać, a za mocny może obciążyć delikatne. Na pewno mogę polecić Amazon keratin, ja robiłam winogronową i było idealnie, teraz mam szampon i odżywkę z serii glow. Efekty spetakularne.

#11 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 25 luty 2021 - 22:25

Udało mi się na wtorek umówić wizytę, więc jestem po i takze po myciu. Rzecz jasna nie ryzykuja wypłukania keratyny jakims rossmanowym badziewiem, wiec wyszłam z szamponem, odżywka i maską z salonu. 

Włosy są bajka... miekkie , gładkie, cały dzień trzymają się takie zdyscyplinowane. Te kosmetyki też bardzo ładnie pachną ;)

#12 blueberry_muffin

blueberry_muffin
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 27 luty 2021 - 20:28

Udało mi się na wtorek umówić wizytę, więc jestem po i takze po myciu. Rzecz jasna nie ryzykuja wypłukania keratyny jakims rossmanowym badziewiem, wiec wyszłam z szamponem, odżywka i maską z salonu. 

Włosy są bajka... miekkie , gładkie, cały dzień trzymają się takie zdyscyplinowane. Te kosmetyki też bardzo ładnie pachną :-)

No i najlepiej! Od razu jakby wiosna na głowie, co? Pewnie, że szkoda popsuć efekt stosowaniem do pielęgnacji potm byle czego (czy wtedy to wciąż "pielęgncja" ;) ), jak już się wybuliło te 300-400 zł (cyba tak to mniej więcej teraz kosztuje?), to nie po to, żeby za miesiąc płakać, że już szału nie ma.

#13 kaczucha

kaczucha
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 02 marzec 2021 - 12:49

Włosy są bajka... miekkie , gładkie, cały dzień trzymają się takie zdyscyplinowane. Te kosmetyki też bardzo ładnie pachną :-)

A włosy nie sa oklapnięte i jakby ciężkie? Myślę o tym zabiegu, ponoć działa cuda:)

#14 ZuziaDD

ZuziaDD
  • Użytkownik
  • 504 postów

Napisano 20 marzec 2021 - 09:07

A włosy nie sa oklapnięte i jakby ciężkie? Myślę o tym zabiegu, ponoć działa cuda:)

Od razu po zabiegu tak, do pierwszego mycia, a potem nie przesadzaj z maską, jeśli kupisz, bo naprawdę wystarczy jej tyle co orzech laskowy ;)

#15 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 09 kwiecień 2021 - 14:42

Dziewczyny, byłyście w Magii Blondu na innych zabiegach niż fryzjerskie? Widziałam, że mają opcję paznokci i rzęs, brwi, czekam az znów otworzą i chyba się zapiszę

#16 adena

adena
  • Użytkownik
  • 131 postów

Napisano 09 wrzesień 2021 - 22:09

ja chodze do Magii Blondu regularnie, u Darii byłam na paznokciach i też jestem zadowolona, wybrałaś sie do nich??