Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

czym układacie włosy?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 adena

adena
  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 25 maj 2020 - 09:03

Jakimi urządzeniami układacie najczęściej włosy? Potrzebuję czegoś możliwie uniwersalnego co będzie można zabrać ze sobą na wakacje do walizki. Chyba prostownica jest najlepszą opcją? Znalazłam od babyliss z linii bronze shimmer model który działa pod różnymi napięciami, więc przy wyjazdach za granicę też by się sprawdził. Ktoś ma?

#2 makaronicka

makaronicka
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 28 maj 2020 - 08:24

O to nie wiedziałam, że mają taki model, ciekawa sprawa, mam kilka urządzeń od babyliss i bardzo dobrze mi się sprawdzają, są trwałe i niezawodne. Myślę, że prostownica na wyjazd jak znalazł, bo i wyprostujesz i loki sobie zrobisz.

#3 Aga_tka

Aga_tka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 05 czerwiec 2020 - 12:44

Pianką :)

#4 adena

adena
  • Użytkownik
  • 134 postów

Napisano 15 grudzień 2020 - 16:37

kupiłam sobię tę prostownicę od babyliss, często z niej korzystam i jestem zadowolona tym jak działa nie muszę kilka razy przejeżdżać po włosach żeby były super gładkie. Jak mam ochotę to też da się łatwo loki zrobić, warto było kupić

#5 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 11 wrzesień 2022 - 09:27

zastanawiam się nad wzięciem udziału w akcji ambasadorskiej Babyliss mybabyliss.pl szczególnie kusi mnie przetestowanie zestawu w loko-suszarką, chciałam sobie kupić takie urządzenie