Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Krem na rozstępy Strialys

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kafffka

kafffka
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 22 maj 2020 - 11:25

Dziewczyny moze mi tutaj pomożecie, bo jestem dosłownie załamana. Jestem osoba mlodą bo mam 24 lata ale pomimo to mam na swoim ciele sporo rozstępów. Jak byłam szczupła osoba to nie miałam rozstępów, niestety ale na poczatku studiów trochę przytyłam, głównie z mojej winy bo nie miałam czasu na ćwiczenia z powodu trudnych studiów na jakie sie wybrałam ale dosłownie mnie wywaliło. I w krótkim czasie moje ciało sie zmienilo. Powstały rozstepy na łydkach, na udach, na pupie. Na piersiach tez mam chociaż mniej. Schudłam ale rozstępy nie zniknęły. No i mam pytanie o krem, czy krem Strialys jest skuteczny w zmniejszeniu rozstępów? Już sie pogodziłam z nimi i wiem, że ich nie zlikwiduję ale chciałabym trochę zmniejszyć ich widoczność. O kremie dowiedziałam sie tutaj http://www.tvmalbork...oblem-rozstepow

#2 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 97 postów

Napisano 25 maj 2020 - 11:08

Bardzo dobre serum, stosowałam na początku tego roku i jestem zadowolona. Troche wysoka cena, ale da się upolować na promocji, na stronie firmowej są często zniżki: https://strialys.pl/sklep/ . Nie wchłania sie tak dobrze jak wiele balsamów jakie miałam ale za to rzeczywiście działanie na rozstępy ma. Nie od razu ale po jakimś czasie zmniejszyłam ich widoczność (u mnie powstały z powodu ciązy, w której również sporo utyłam).
Serum bardzo dobrze nawilża, smarowałam nim całe ciało, tak wiec wydajność naprawde spoko, nie jest to gęściuch, raczej rzadsza konsystencja ale taka mi odpowiada.

#3 odes

odes
  • Użytkownik
  • 120 postów

Napisano 25 maj 2020 - 11:20

Też mam z tym problem niestety... Brzuszek oraz pupa, same białe kreski po ciąży. Kiedyś się opalałam, dzisiaj raczej staram się nie opalać bo opalenizna bardziej podkreśla rozstępy ;). Powoli sobie uświadamiam, ze po prostu trzeba z tym żyć. Mam to serum i używam juz 4 miesiąc. Dopiero kończy mi sie opakowanie tak wiec jestem pod wrazeniem jego wydajności. Na dzień dzisiejszy mogę stwierdzić, ze widoczność rozstępów się zmniejszyła. Nadal są ale są jakieś takie mniejsze. Nie żałuję, ze kupilam. Wsmarowywanie serum stało się moją rutyną po kąpieli. 

Romantycznie