Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Boląca stopa - co robić?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 axarella

axarella
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 25 marzec 2019 - 20:18

Od dłuższego czasu boli mnie stopa, na prześwietleniu nic nie wyszło. Czy ktoś miał podobny problem i może mi jakoś doradzić?

#2 kasanra

kasanra
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 26 marzec 2019 - 20:22

przede wszystkim wybierz się do jakiegoś dobrego ortopedy, bo raczej jest to dziwne, że zrobili ci prześwietlenie i nic nie pomogli. no, ale tak to już u nas bywa. ewentualnie jak już będziesz miała diagnozę możesz rozważyć jeszcze jakieś konsultacje rehabilitacyjne.

#3 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 21:19

Dokładnie! Przecież to nie może być tak, że na obrazie nic nie widać, a dalej odczuwasz ból. Wiesz co lekarzem nie jestem, ale mnie bolała stopa i wybrałam się do krakowskiej kliniki vesuna na konsultacje rehabilitacyjne i okazało się, że cierpię z powodu zapalenia tkanek miękkich.

#4 axarella

axarella
  • Użytkownik
  • 29 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 21:26

O kurczę, a jakie miałaś objawy? Może mnie spotyka to samo

#5 jud7ta

jud7ta
  • Użytkownik
  • 22 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 20:59

Moim zdaniem powinnaś wybrać się do lekarza, jeżeli jesteś z krakowa to polecam Ci umówienie się na wizytę do doktor Styczyńskiej-Kowalskiej, która jest lekarzem o specjalizacji rehabilitacji medycznej. Oczywiście wypadałoby również skonsultować się z ortopedą. A tu możesz poczytać o zapaleniu tkanek miękkich: https://vesuna.pl/bl...iekkich-stopie/ . Ja w tej klinice leczyłam ból w stopie za pomocą terapii falami uderzeniowymi. Już po pierwszej sesji czułam ulgę, ale wiesz każdy przypadek jest inny i lepiej iść do kilku lekarzy, mieć diagnozę, a dopiero potem z wynikami można rozpocząć odpowiednie leczenie.

#6 violannka

violannka
  • Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 18:54

Moim zdaniem powinnaś wybrać się do lekarza, jeżeli jesteś z krakowa to polecam Ci umówienie się na wizytę do doktor Styczyńskiej-Kowalskiej, która jest lekarzem o specjalizacji rehabilitacji medycznej. Oczywiście wypadałoby również skonsultować się z ortopedą. A tu możesz poczytać o zapaleniu tkanek miękkich: https://vesuna.pl/bl...iekkich-stopie/ . Ja w tej klinice leczyłam ból w stopie za pomocą terapii falami uderzeniowymi. Już po pierwszej sesji czułam ulgę, ale wiesz każdy przypadek jest inny i lepiej iść do kilku lekarzy, mieć diagnozę, a dopiero potem z wynikami można rozpocząć odpowiednie leczenie.

A w którym punkcie byłaś? Bo też rozważam konsultację rehabilitacyjne w tej klinice vesuna ze względu na dokuczający ból stawów i się zastanawiam do której filii powinnam się zgłosić.