Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

co na wzdęcia?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 adena

adena
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 21 luty 2019 - 18:45

co najlepiej wziąć na wzdęcia? Widziałam ostatnio ulgasim może ktoś już miał styczność i może coś podopowiedzieć. Mąż się na to mocno skarży, długo w ciągu dnia siedzi, lubi tłuste jedzenie i cieżko mu przmeówic do rozsądku, czasami to prawie guziki w koszuli trzeszczą a jest dosyć szczupłą osobą wiec jak go wzdbyma to mocno to widać na ubraniu.

#2 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 21:58

Spróbuj ulgasim brać, mi bardzo na wzdęcia pomógł a kilku różnych preparatów próbowałam, niestety z wiekiem u mnie ten problem się nasilił i jak wcześniej mogłam jeść wszystko to teraz muszę bardzo uważać z tłustym, smażonym jedzeniem bo zaraz ię robi problem, czasami jak ma ochotę na pizzę to biorę właśnie ulgasim

#3 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 305 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 00:34

Ulgasim na wzdęcia na pewno pomoże i jest bezpieczny, bo jest całkowicie wydalany z organizmu. Ale pamiętaj, że na dłuższą metę taka tłusta dieta nikomu nie służy i dla własnego zdrowia warto zmienić nawyki żywieniowe.

#4 adena

adena
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 21:00

Ulgasim kupiony, kazanie dla męża zrobione ;) ważne że pomogło, pozwalam mu raz w tygodniu coś takiego zjeść, na razie się diety trzyma i mam nadzeję że w pracy pizzy nie zajada, więcej go wyciągam na spacery i to teżn a pewno na trawienie dobrze wplywa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych