Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Salon fryzjerski Warszawa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 23:12

Hej;) Mam takie pytanie do dziewczyn z Warszawy... gdzie się czesałyście jak nadchodził ten wielki dzień?  Ja mam odnowienie ślubów, okrągłą rocznice z mężem i przyjęcie dla gości ;) I tak się zastanawiam gdzie tu się ładnie uczesać. Wiele bardzo dobrego czytałam na temat salonu Magia Blondu w Warszawie i na temat pani Danuty Cyboroń. Ceny też widziałam i jak dla mnie są w porządku. czy któraś z Was była tu czesana bądź farbowana ?:) Będę wdzięczna za odpowiedź

#2 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 167 postów

Napisano 25 kwiecień 2019 - 20:56

Znam Panią Danusię :) chodzę do niej regularnie, miałam włosy rozjaśniane z ciemnego brązu i teraz mam dosyć jasny blond i to bez większego uszczerbku dla włosów. Wejdź sobie na ich fb tam mają pełno fotek :)

#3 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 354 postów

Napisano 28 kwiecień 2019 - 20:06

Dobry wybór, Pani Danusia jest świetna, nie tylko jeśli chodzi o farbowanie :)

#4 ChocoBounty

ChocoBounty
  • Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 11:59

Bardzo polecam ten salon. Zawsze ta pani służy fachową pomocą, co jest dla mnie ogromnie ważne a nie zbywa ludzi. I jest profesjonalna. 

#5 Felka27

Felka27
  • Użytkownik
  • 89 postów

Napisano 09 grudzień 2020 - 17:33

Wygodnie można dzisiaj podróżować z plecakiem https://cudnebeskidy...ecaki-skorzane/ i na takie koniecznie trzeba zerknąć. Będzie to także ekstra prezent.

/link/ Dobre dary przyjaciółki :-)

#6 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 22 kwiecień 2021 - 20:54

Ja mam własny salon fryzjerski, używam głównie urządzen od Babyliss Pro, bardzo dobrze mi sie nimi pracuje. Są super zaprojektowane, mam całą gamę urzadzeń suszarek, maszynek, prostownice, sprawdzają.