Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

księgowość online


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 19 grudzień 2018 - 15:00

Jestem ciekawa waszych opinii o takiej formie księgowości? Może jest tu jakaś biznesmama która ma doświadczenie w tym temacie i powie czy warto :)



#2 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 22 grudzień 2018 - 20:55

Ja bardzo sobie chwalę taką formę księgowości. Korzystam z tax care już od dłuższego czasu. Mam kontakt z dedykowaną księgową, więc nie mam takiego uczucia, jakby obsługiwała mnie maszyna, kiedyś czytałam, że ludzie tak własnie widzą księgowość online. Otóż nic bardziej mylnego ;) Z księgową kontaktuje się mailowo i telefonicznie. Mam dostęp do wszystkich rozliczeń, mogę trzymać rękę na pulsie.



#3 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 15:30

Widziałam że mają kilka róznych pakietów, korzystasz z któregoś? Zastanawiam się nad prawnym.



#4 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 14:38

No to już zależy od tego, co potrzebujesz. Ja mam prawny i IT, przydają się, a finansowo wypadają korzystniej niż gdybym miała je wziąć gdzieś na własną rękę.



#5 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 25 styczeń 2019 - 21:52

A co wchodzi w skład konkretnie tych pakietów? Najbardziej to mnie prawny zainteresował, bo trochę pism mnie czeka niedługo do napisania.



#6 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 15:57

No w prawnym masz usługi prawne, doradztwo właściwie nieograniczone. Możesz się w dowolnej chwili skontaktować z prawnikiem telefonicznie lub mailowo. Z pismami tez pomagają. Na stronie masz zakładkę "usługi dodatkowe", tam wybierasz co Cię interesuje i masz wszystkie informacje z pierwszej ręki.



#7 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 27 luty 2019 - 14:36

Abonament już wykupiony jak na razie wszystko ok, kontakt z księgową w porządku, załatwiłam już to że mnie reprezentuje w urzędach, nie muszę chodzić, wolę zaoszczędzony czas poświęcić na coś innego. Na start mi dali pakiet IT i prawny na 3 miesiące.



#8 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 28 luty 2019 - 22:07

I jak te pakiety Ci się sprawdzają? Zatrzymujesz po okresie próbnym?



#9 szczypiorka

szczypiorka
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 27 marzec 2019 - 13:07

Myślę, że na pewno prawny zatrzymam, prawników mają spoko, dużo mi pomogli przy pismach sądowych. A pewnie jeszcze nie raz będzie potrzeba takich porad, bo niestety mam problem z jednym z kontrahentów.



#10 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 10 luty 2020 - 10:42

dziewczyny, mam pytanie odnośnie programu do fakturowania w przystępnej cenie. nie potrzebuję początkowo nic rozbudowanego, jakieś tam opcje faktur, korekty, podstawowe funkcje. zależy mi tylko szczególnie na tym by był zgodny z obowiązującymi normami i żeby nie był drogi



#11 prozacc

prozacc
  • Użytkownik
  • 15 postów

Napisano 11 luty 2020 - 09:21

Z własnego doświadczenia polecam www.bizin.pl jest dostępny online. Wprawdzie funkcje podstawowe ale bez korekty jak dobrze pamiętam są dostępne w darmowej wersji prgramu więc taniej się nie da ;) ale ogólnie program jest mocno rozbudowany nie tracąc przy tym prostoty w obsłudze. Dostępny online nie sprawia problemów z logowaniem, instalacją itd. Wg mnie nadaje się i dla początkującego i dla zaawansoowanego użytkownika z dużymi potrzebami.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych