Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Biżuteria Artemiro

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sierpniowe pogaduszki

• Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5507 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 12:34

Witajcie w lipcu... i w końcu piszcie coś!

To ja witam w sierpniu i też apeluję o aktywność :-P

jesteśmy mega zmęczeni, na nic nie mamy czasu ale wieczorem zawsze się przytulamy i naprawdę czuć to wsparcie, że jesteśmy prawdziwie razem. No jestem kolejny raz zakochana ale tym razem tak dojrzale - ale nadal z motylkami

<serduszka>

a za 2 tygodnie jedziemy na wakacje :-D w końcu!

Jak tam na wakacjach z dwójką małych dzieci?

Jak byłam nad morzem z mamą to obserwowałam kątem oka pary z małymi dziećmi. Podczas gdy ja siedziałam spokojnie z książką i wsłuchiwałam się w szum fal to rodzice na zmianę latali za dziećmi, do wody i z powrotem, bo maluchy ciągle gdzieś uciekały :lol: Patrzyłam sobie na to i tak myślałam, że wakacje z maluchami to nie takie łatwe przedsięwzięcie ;-)

Prawie połowa wakacji już za mną, czas tak szybko pędzi...

Dziś lecę do pracy na 15:00 a teraz siedzę w domu i chłodzę się przy wiatraku, bo takie upały w bloku mogą dać nieźle w kość :roll:

Prawdziwe wakacje tak naprawdę dopiero przede mną. Byłam jedynie z mamą w Darłówku, ale pogoda nas zbytnio nie rozpieściła. Pod koniec sierpnia i 3 tygodnie września muszę jeszcze odbyć obowiązkowe praktyki a dopiero w ostatnim tygodniu września możliwe że wyjedziemy gdzieś z K, ale to zobaczymy jeszcze ;-)

Buziaki ;*

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#2 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4758 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 16:38

Hej :) 

To przede mną wiekopomny moment. Na razie nie zapeszam.  :lol:

A co do wakacji, to renowacja mebli jakoś upadła chwilowo, rozpracowuję M., żeby gdzieś jechać na wakacje, choć krótkie. I chyba sukces.  <ookk>

Nie mam siły do kotełki mojej, codziennie wstaje o 4 i drze się, że na pole, połazi godzinę i drze się pod oknem, że do domu. I tak codziennie.  :evil:

#3 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2337 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 08:25

Dobry, dobry!

Moj półtora miesięczny urlop już prawie, prawie się kończy...

We wtorek wróciliśmy z Zakopanego, w sobotę jedziemy jeszcze na tydzień na Mazury, także liczę, że pogoda będzie dalej tak piękna jak jest ❤

Dobrego miesiąca Wam życzę!

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#4 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3528 postów

Napisano 02 sierpień 2018 - 12:01

Jak tam na wakacjach z dwójką małych dzieci?

Na tyle dobrze, że postanowiliśmy zostać dłużej :-)
Już w zeszłym roku nauczyliśmy się, że sukces wyjazdu z dziećmi to bycie elastycznym. Nie układamy sobie planu, że jutro rano pójdziemy do zoo, a wieczorem na plażę, tylko 'może jutro pójdziemy do zoo, może na plażę' i dopasowujemy się do dzieci/drzemek/karmień. Poza tym chusta i nosidło - dzięki tym dwóm rzeczom możemy prawie zawsze dotrzymywać kroku znajomym, z którymi jesteśmy (oni bez dzieci wszyscy). Wczoraj o 24 jeszcze kąpaliśmy się w morzu :-)
Młodsza ma swoje krzesełko do jedzenia, wanienkę (a i tak kąpiemy ją pod prysznicem jednak), basen i namiocik na plażę, Młoda rowerek, torbę zabawek i drugą układanek i książeczek. Obie wózki, nosidło i chustę. No ale nie jest to pierwszy wyjazd ani Młodej, ani Młodszej, więc one są tego 'nauczone'. A mamy w hotelu chłopca w wieku Młodej, który ciągle płacze, nie chce nic jeść itp.
Nie są to wakacje, na których można poleżeć, ale są milion razy lepsze! Tylko trzeba mieć tonę cierpliwości i wcześniej dobrze się przygotować :lol: A jak się kończą czyste ciuchy, to akurat w Pepco są wyprzedaże, więc nawet praniem nie trzeba sobie zawracać głowy :lol:

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#5 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5507 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 14:39

że pogoda będzie dalej tak piękna jak jest ❤

Podobno od środy znów upały... Więc chyba będziecie mieć piękną pogodę :-)

A ja akurat od środy mam maraton w pracy bo 2 moje zmienniczki wyjeżdżają i szef przydzielił mi więcej godzin. Z jednej strony się cieszę, bo będę mogła więcej zarobić, ale z drugiej na pewno będę wymęczona pogodą :-/

Na tyle dobrze, że postanowiliśmy zostać dłużej :-)

No i super <ookk>

My wczoraj wróciliśmy z K znad morza. Byliśmy w Gdańsku na 3 dni z okazji naszej 6 rocznicy i było CU-DOW-NIE  <serducho>

Pomijając oczywiście delikatne humorki K i to, że na każde moje "Kotek, zrób mi zdjęcie" reagował "łojesu" :lol: Stwierdził, że na wyjazdy powinniśmy zabierać ze sobą prywatnego fotografa a przecież ja chciałam tylko parę fotek :mrgreen:

K wynajął nam apartament w samym centrum Gdańska, więc wszystko mieliśmy pod nosem. Restauracje, jarmark dominikański, kawiarnie. Zaliczyliśmy też wycieczkę do Sopotu. Naprawdę było bosko. Jedyne co, to mogliśmy ciut mniej pieniędzy wydać, ale też nie chcieliśmy się ograniczać, rzadko kiedy mamy okazję sobie tak wyjechać ;-)

Teraz powrót do rzeczywistości, pranie, obiad.

Buziaki ;*

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#6 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 09 sierpień 2018 - 10:56

było CU-DOW-NIE 

bardzo się cieszę, fajnie że Cię zaskoczył wyjazdem <3

bry ;)

Junior śpi, ja zamówiłam pizzę na obiad i czekam :P zjem i do pracy.

Jutro jakieś zakupy trzeba zrobić bo w lodówce pustka a w sobotę mnie i Juniora nie będzie a Mężuś i samodzielne zakupy to nietrafiony pomysł :P w niedzielę może odpocznę :P

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#7 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4758 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 18:38

Hej :)

Wakacje udane, zero fochów M., prawie nic alko :) fajna organizacja czasu, chyba nie mam na co narzekać  :-D

Wszystko mnie boli od tych przyjemnych rzeczy i mniej przyjemnych (wczoraj przeszliśmy 16 km w parę godzinek).

Pływałam nago w rzece, polecam każdemu, woda taaaaka czysta, zero ludzi, tylko ja, M. i przyroda  :lol:

Muszę częściej się tak fizycznie męczyć, bo czuję, że żyję  <ookk>

Kot po powrocie mnie nie chce znać, z moją mamą się mizia  <bezradny>

#8 Matte

Matte
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 24 sierpień 2018 - 15:10

a ja dodam od siebie tyle, że u mnie nareszcie przyszła burza, tak długo na nią czekaliśmy. Nie było już czym oddychać w pewnym momencie, taka duchota! 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych