Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Listopadowe pogaduszki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5627 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 09:36

Zabrałam się za odpisywanie w październikowym temacie, a to już przecież listopad!

Miesiąc, w którym na świat ma przyjść moja maluda. Z jednej strony nie mogę się doczekać, z drugiej chyba to jeszcze do mnie do końca nie dociera. Jednak przeziębienie dopadło i mnie. Leczę się domowymi sposobami, ale przy cukrzycy to też niełatwe bo np. miód też odpada.

Termin mam na 25, na 22 dostałam już skierowanie na oddział na obserwację i wiem, że już bez dziecka nie wyjdę stamtąd. Z jednej strony jest to bezpieczeństwo, z drugiej będę musiała leżeć w szpitalu i czekać aż coś się zacznie... Pora spakować ostatnie rzeczy do torby.

Po sklepowym szale na znicze widzę, że wjechały już mikołaje. Uwielbiam okres przygotowań do świąt, zapach pierników, mandarynek i kolędy. A ten będzie wyjątkowy już we 4 :)

201401111762.png

qio5t5b.png

#2 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6062 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 13:11

Cześć  :-)

Odpaliłam komputer i pomyślałam, że zajrzę  :-)

U mnie pozytywnie. Dzieciaki zdrowe. Krasnal tydzień temu obchodził swoje 4. urodziny. Duży chłopczyk już <dreams> Kruszyna ma już 7 miesięcy i jest bardzo grzeczna i kochana  :mrgreen:  W październiku wróciłam na uczelnię i podoba mi się coraz bardziej  :-)

@halynka  ostatnia prosta przed Wami już; ale poleciała ta Twoja ciąża  :-)  Życzę Ci aby córcia nie kazała na siebie długo czekać  :-)

widzę, że wjechały już mikołaje. Uwielbiam okres przygotowań do świąt

kiedyś mnie irytywało, że szał świąteczny zaczyna się już w listopadzie, a teraz hmm.... wczoraj buźka mi się śmiała, jak widziałam te mikołaje i czekolady w gwiazdki. Okres świąteczny jest piękny, a taki krótki, i tak szybko mija, więc cieszę się na to już teraz. Niech będzie już magicznie, później znowu szara rzeczywistość. 

Pozdrawiam <buzki> 

#3 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3417 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 19:27

Cześć :-)
Listopad zaczął się bardzo intensywnie. Dopinamy ostatnie tematy na budowie. Mąż w nowej pracy od października, więc sporo spada na mnie. Ponadto ostatni tydzień mam pod znakiem odstawiania Młodej od piersi. Robię to niechętnie, więc i humor jakiś taki nie najlepszy.

Dziękuję za życzenia! Obecnie wszystkie moje najważniejsze marzenia się spełniają!

@halynka a dlaczego już przed terminem na obserwację? Współczuję i zaciskam kciuki, żeby córka nie kazała na siebie długo czekać.
Ja na razie żyję przeprowadzką i świętami. Dla Młodszej nie mam przyszykowane nic, ale zaczynam powoli w głowie układać sobie listę rzeczy do załatwienia przed Bożym Narodzeniem. Bo jak miną święta to spotkanie twarzą w twarz będzie tuż tuż!:-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif

#4 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7047 postów

Napisano 13 listopad 2017 - 21:34

Ja na razie żyję przeprowadzką

juz do domku?

Hello ;)

wkuwam na obrone! i czekam na męża aż wróci z pracy :)

weekend pod znakiem gości upłynął cudnie i juz nie mogę się swiat doczekać :)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#5 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5084 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 00:43

Witam i ja.
Kurcze czas ucieka nieubłaganie.
Synuś ma już 7 miesięcy!

Ja w tym roku jak nigdy cieszę się na święta. Wszystko będzie wyjątkowe:)

Póki co staruszki mają andrzejki przed sobą. Rok temu sobie tańcowałam z moim serduchem pod serduchem. I jakoś tak 15 listopada pierwsze ruchy. Kiedy to zleciało.
Ale nostalgicznie u mmie ;)

@Aspirynkaaa, @halynka czekamy na wieści:)
@elizabeth to kiedy masz termin obrony?
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#6 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7047 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:23

@Majorka^^ jutro :P

syn śpi, ja się uczę ;) a jutro będę odpoczywać!

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#7 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3417 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 14:38

@elizabeth powodzenia!  :-)

Ja w tym roku jak nigdy cieszę się na święta. Wszystko będzie wyjątkowe:)
<dreams>  Będą wyjątkowe! 

juz do domku?

Tak bardzo powoli. Mieszkanie mamy wynajęte do końca roku. Myślę, że tak na spokojnie w połowie grudnia się ostatecznie przeprowadzimy. Na razie staram się spędzać z Młodą dużo czasu w nowym domu, żeby nie fundować jej zmiany otoczenia z dnia na dzień. Chociaż prawdę mówiąc to już mam wrażenie, że ona woli tam być - nie mamy wstawionych jeszcze mebli, więc ma mnóstwo miejsca do biegania i szaleństw na jeździku, a na podwórku można się taplać w błocie  <jezorek11>

czekamy na wieści:)

U mnie to jeszcze jeszcze! Lepiej niech się dzidzia nie spieszy, bo przeprowadzki z dwójką to nie widzę  :lol:

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych