Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

podążanie za modą


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#21 Madzia81

Madzia81
  • Użytkownik
  • 4508 postów

Napisano 12 październik 2007 - 22:19

to ja tak jak większość z Was - noszę to, w czym się dobrze czuję, dobrze wyglądam, to co się podoba mi i już :) a czy to w danym momencie jest modne czy nie. teraz podobno buty szpice już nie w modzie, a ja je uwielbiam i nigdy nie zamienię na balerinki. podobnie z rurkami, których nie założę nigdy w życiu :!: i tak mi z tym dobrze :)

FORUM DLA MAM


img-2006082601201230.png

200901181556.png


#22 przyimek

przyimek
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 15 październik 2007 - 16:15

moda to nie wszystko, ale nie ma powodu dla którego miałabym nie wybrać sobie czegoś spośród rzeczy, które zarówno mnie się podobają jak i są modne. Nie każę nikomu ubierać się modnie i oczekuję, że nikt nie będzie mnie uważał za głupią tylko dlatego, że ja dla siebie coś modnego znalazłam i się tak ubrałam. Czasem przeglądam sobie Fashion i ponieważ mają tam różne propozycje to mogę sobie coś dobrać. Dodatkowo mogę coś wybrać i dla drugiej połówki więc tym bardziej nie widzę przeciwwskazań.

#23 sylfiaaa

sylfiaaa
  • Użytkownik
  • 769 postów

Napisano 15 październik 2007 - 20:22

podążać za modą ehh.... teraz większość dziewczyn chodzi w botkach wiec laski do sklepu sioo po botki hehe :) dla mnie to tez głupota.....jeśli komuś coś nie pasuje a na siłe wciska na siebie rury które rozejdą się jak przykucnie :) Ostatnio przymierzałam takie "babcine" kozaki....no bo Pani w obuwniczym mi zaproponowała bo są na topie ;) jesoooo wyglądałam okropnie a fuuuj ale pani sprzedawczyni tak się zachwycała że prawie wcisnęła mi je za darmo hehe . Mówiła że one są modne, ze teraz wszyscy takie nosza ze nie ma sensu kupywac innych bo były modne w tamtym sezonie a teraz juz nie są :)Delikatnie mówiąć miałam dość tej Pani i jej mody i wyszłam bez niczego :)

#24 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 16 październik 2007 - 12:18

teraz podobno buty szpice już nie w modzie, a ja je uwielbiam i nigdy nie zamienię na balerinki.

ojj to tak jak ja.... :mrgreen:

Mówiła że one są modne, ze teraz wszyscy takie nosza ze nie ma sensu kupywac innych bo były modne w tamtym sezonie a teraz juz nie są :)

no i co że są modne.. to tobie maja sie podobac i to ty masz się w nich dobrze czuć...a moge się założyc że pani w sklepie tez się nie podobały :-P
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#25 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 16 październik 2007 - 12:30

sylfiaaa, dobre :mrgreen:
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#26 ktojaknieja

ktojaknieja
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 07 marzec 2008 - 17:31

A ja sie Wam przyznam Kochane ze nie jestem modna, oczywiscie lubie popatrzec co jest mode w danym sezonie, ale co z tego......jak i tak sobie tego nie kupię, po po pierwsze nie stac mnie na to, a po drugie zbyt wiele rzeczy mi sie nie podoba. Ubieram się w to w czym się dobrze czuje, a nie w to co jest modne.
Taki kurcze był szał na leginsy i wszyscy w nich chodzili od gimnazialistek po kobiety po 40 stce. Jeśli komuś się to podoba to ok, dla mnie np. nie, ale to jest indywidualan sprawa kazdego z nas w co i jak sie ubieramy.
Dołączona grafika

#27 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 07 marzec 2008 - 18:09

ja też nie bardzo w modzie :P
tzn. nie wyróżniam się może, nie wyglądam jak wieśniara jakaś itd ;-) tylko nie noszę nie wiem... rurek nie rurek, legginsów właśnie, jakiś różowych ciuszków itd ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#28 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1980 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 09:33

tylko nie noszę nie wiem... rurek nie rurek, legginsów właśnie, jakiś różowych ciuszków itd

Ja mam tak samo. NIe patrze na trendy tylko kupuję co mi się spodoba i,w czym dobrze wyglądam i się dobrze czuję. Poza tym nie wyrobiłabym z kasą jakbym co krok miała kupować to co akurat na topie jest. A co z ciuchami z poprzedniego sezonu by było? Leżałyby w szafie i kurz zbierały.I pewnie bym ich już nie ubierała bo przecież byłyby niemodne. A tak -to co kupuję śmiało mogę ubierać nawet 4 sezony <slonik1></span>

#29 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 14:25

A tak -to co kupuję śmiało mogę ubierać nawet 4 sezony <slonik1></span>


ja też mam wiele takich uniwersalnych ciuchów, ale lubię dokupić raz na jakiś czas takie modne rzeczy, pojedynczo - nie hurtem :P
czyli np najzwyklejsze spodnie ( a nie z takiego czy innego materiału, bez super haftowanych kieszeni, i kroju itd) ale do tego jakieś np baleriny modne i kolczyki i jest dobrze ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#30 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1980 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 17:26

ale lubię dokupić raz na jakiś czas takie modne rzeczy, pojedynczo - nie hurtem

To jest jasne!!! Nie rozumiem jednak jak laski od stóp do głów ,,muszą" być modne.Wystarczy nowa bluzka a spodnie czy spódnica uniwersalne........Można kombinować i nieźle przy tym sie bawić i super wyglądać.

#31 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 17:44

wiesz, gdybym miała kasę to pewnie bym większość rzeczy kupowała w tych wszystkich modnych sklepach ;-)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#32 Roszpunka

Roszpunka
  • Użytkownik
  • 1980 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 18:05

wiesz, gdybym miała kasę

wiesz jak ja bym miała to też................ <bezradny></span> ;*

#33 preaty

preaty
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 18:21

moim zdaniem to głupota

#34 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 09 marzec 2008 - 19:27

głupota to penis w avatarze...
nie ma mnie tu i nie będzie.

#35 preaty

preaty
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 10 marzec 2008 - 00:41

poprostu nie lubie jak wszystkie ubierają się na jedno kopyto.

#36 Tilia

Tilia
  • Użytkownik
  • 9425 postów

Napisano 10 marzec 2008 - 00:43

poprostu nie lubie jak wszystkie ubierają się na jedno kopyto.

Dokładnie ;-) i zmiana co sezon....wolę rzeczy,które mi pasują i w których sie dobrze czuję niż te zgodne z panującą modą ;-)
"Ani małżeństwo ani dziecko nie są obowiązkowym punktem programu na który trzeba się zdecydować. Obowiązkowa jest tylko miłość"

JkIEp1.png

#37 Ola_La_A

Ola_La_A
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 10 marzec 2008 - 08:26

a ja mode uwielbiam! :D
czytuję Glamour,przeglądam na necie Avanti i nne strony poświęcone modzie,uwielbiam Fashion Tv i modeling :D
Staram się być na bieżąco z najnowszymi trendami,choć nie zawsze mnie na to stać,wtedy trzeba przystopować ;P
'I'll Stay Forever In My Dreams Where You Are Near...' :*

#38 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 10 marzec 2008 - 12:15

Moja bratanica ma17 lat i pierwsza klasa w liceum
Tam laski patrza tylko na mode masakra
Nie ubierze tego bo nie modne wczoraj dała mi tone ciuchów których nie nosi a mi pasuja więc ...
Trzeba by mies maszynke do robienia kasy aby za tym nadążyć :-/
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#39 anusek

anusek
  • Użytkownik
  • 3457 postów

Napisano 10 marzec 2008 - 12:22

calineczka ja też częto oddaje ciuchy :oops: chociaż nie zawsze dlatego że nie modne,jakoś poprostu mi już nie pasują...co do podążania za modą to co sezon kupuje jakieś modne ciuszki ale staram sie żeby nie były za drogie,wtedy nie jest mi szkoda sie ich pozbywac.najwięcej kupuje dodatków.chociaż z takich modnych rzeczy które oddałam to chyba były tylko 1 spodnie i jedna bluzka,reszta raczej uniwersalna...
wiesz kto-tego czego szukasz ja już tu nie napisze,nie marnuj czasu!!!!!!!!!!!!!

#40 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 10 marzec 2008 - 12:23

calineczka ja też częto oddaje ciuchy

no tak ale tutaj jest przykład typowo powodem jest .bo nie modne <bezradny></span>
Dołączona grafika
Dołączona grafika




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych