Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sierpniowe pogaduszki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4615 postów

Napisano 01 sierpień 2017 - 15:09

Hej :)

U mnie sporo zmian. Na lepsze,ale chwalić się nie będę, bo nie mam odwagi. :) 

Kot rośnie jak na drożdżach. Urwis straszny i pół domu zdemolował. Ale i tak go kocham :P

Upały nieziemskie, chyba idę robić kawę mrożoną zaraz. 

Siedzę w domu, wakacjuję się, odpoczywam, dokarmiam psa sąsiadów, dbam o dom bo mama na wakacjach :P 

I dużo czytam, bo mam czas i mega mnie to cieszy. Pewnie za kilka lat nie będzie mowy o takim byczeniu się. :D

Pozdrawiam Was wszystkie :) 

„Kto chciał mieć bajkę własną - wie, że ognie jednak łatwo gasną,

A potem zostaje zostaje żar, którego dogasić często nie ma jak…”

#2 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3405 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 08:53

U mnie sporo zmian. Na lepsze,ale chwalić się nie będę, bo nie mam odwagi.  

To trzymam kciuki, ale jak już nabierzesz odwagi, to się chwal! Jestem bardzo ciekawa :)

Myślałam o Tobie ostatnio, jak się zmieniłaś przez te lata, kiedy się "znamy" tu na forum. Zresztą jak każda z nas  ;-)  Tylko że u Ciebie to chyba same pozytywne rzeczy!

Rozłożyłam Młodej na balkonie basen i nie mam dziecka. Ona się tapla, a ja obok na kocyku z książką i wygrzewam nogi  :lol:  Tylko coś dzisiaj na razie mało słonecznie, więc czekamy!

Muszę iść do Smyka oddać szczeniaka na gwarancję. Co macie na obiad? Ja nie mam pomysłu.. Mięso mi ostatnio wcale nie wchodzi, mąż nic nie mówi, ale wiem, że on z tych mięsożernych i pewnie mu już brakuje :P 

Słonecznego dnia życzę  <sun>

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif

#3 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4615 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 10:05

To trzymam kciuki, ale jak już nabierzesz odwagi, to się chwal! Jestem bardzo ciekawa
Myślałam o Tobie ostatnio, jak się zmieniłaś przez te lata, kiedy się "znamy" tu na forum. Zresztą jak każda z nas   Tylko że u Ciebie to chyba same pozytywne rzeczy!
No właśnie, chyba muszę się zgodzić. Życie mnie rozpieszcza ostatnio. I dzięki za pamięć, bo właśnie te zmiany wpłynęły na plus :P

Rozłożyłam Młodej na balkonie basen i nie mam dziecka.
My chyba planujemy kupić, bo z nas małe dzieci troszkę. Nawet taki z neta za 100 zł. 

Walczę z molami w szafce, które przywiozłam prosto z Krakowa. To chyba jedyna negatywna rzecz w moim życiu na razie  :lol:

#4 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2311 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 12:27

Dzien dobry urlopowo.
Caly sierpień wolny... Cudnie.
Potrzebny mi byl ten odpoczynek :)

12 sierpnia wybywamy do Zakopanego na cztery dni, a od 17-go na dziesięć dni do Mielna :)

Poki co urlopuje sie w domu, bo maz jeszcze pracuje. Wiec sprzatam, ogladam filmy, czytam i tak czas leci :)

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#5 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5077 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 13:46

@Aspirynkaaa też dziś miałam problem z obiadem. Ostatecznie leczo się robi ;)

Witam
Dziś mam gości więc postanowiłam odkurzyć gofrownice. Pierwszy raz w tym roku :lol:
Młody wisi na cycu. W takie temperatury razem się kleimy do siebie :lol:
Wieczorkiem trudno jest do domu wrócić. Wczoraj spontanicznie na ławce koło domu dołączyły do nas 3 ciotki. Tak miło się siedzi jak słońce nie pali.

@palomka ale zazdroszczę wam tych gór! Szybko zleci i będziecie wypoczywać ;)
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#6 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4615 postów

Napisano 02 sierpień 2017 - 14:18

Ja wczoraj leżałam na kocu na podwórku i ogladałam spadające gwiazdy  <dreams>  <dreams>  <dreams>

Już po obiedzie, oczywiście odgrzewanym bo na gotowanie za wysoka temperatura. Ale w sumie już chłodniej, więc ugotowałam pomidorówkę na jutro. Pewnie wstanę przed południem jutro i odgrzeję tylko  8-)

Kocurkowi apetyt wrócił, chyba stwierdził, że mimo upałów musi jeść cokolwiek. 

Pospamowałam, idę dom ogarniać, bo chmursko z daleka boruczy i burza będzie :P

#7 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3405 postów

Napisano 03 sierpień 2017 - 12:46

My chyba planujemy kupić, bo z nas małe dzieci troszkę. Nawet taki z neta za 100 zł. 

Ja mam takie jak na zdjęciu za 89 zł  :-P  Polecam  <umieraam>

@Majorka^^ dzięki Tobie u nas dzisiaj leczo  <ookk>

Młoda śpi, ja skończyłam robić leczo. Jak wstanie to jemy i idziemy na spacer. Taaaaka monotonia! 

Wczoraj w końcu wybraliśmy imię dla Młodszej, więc się dzisiaj próbuję przestawić z "Tadzika"  :mrgreen:

Milego dnia! 

Załączone miniatury

• 4f615116dd97a648ad93d9a961b81c36.jpg

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gif

#8 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5456 postów

Napisano 04 sierpień 2017 - 12:12

@Aspirynkaaa pochwal się imieniem :)
@palomka udanego urlopu życzę ! :)

Ja też niedługo się urlopuję, w niedzielę wyjeżdżamy z K nad morze - do Międzywodzia na tydzień. Zależało mi bardzo na tym, żeby miejscowość do której pojedziemy znajdowała się blisko Świnoujścia i granicy z Niemcami, gdyż wybieramy się również na wycieczkę do Berlina :) W dodatku w sobotę mamy naszą 5 rocznicę związku, więc będziemy świętować w niedzielę na plaży :)

Teraz sobie siedzę w pracy, jutro też a potem tydzień wolnego. Niby mam wakacje a wcale nie mam poczucia, że odpoczywam, bo zawsze jestem w biegu i coś robię. Strasznie niespokojna dusza ze mnie 😂

Keep calm and become a doctor <serducho> 

#9 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 05 sierpień 2017 - 19:33

Cześć :)

Dawno mnie nie było :P

Kupiliśmy dom i od 4 czerwca w nim mieszkamy :D 

nixqp2.png

#10 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4615 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 10:31

Ja też niedługo się urlopuję, w niedzielę wyjeżdżamy z K nad morze - do Międzywodzia na tydzień.
Nie wpadnij tam na moją mamę  <lol>

Kupiliśmy dom i od 4 czerwca w nim mieszkamy
Super :D Parapetówka była jak należy? 

Ja wczoraj oglądałam nad rzeką gwiazdy, ale było tak jasno bo pełnia, że mało widziałam. A potem wino i lulu :) 

#11 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 06 sierpień 2017 - 20:35

Super Parapetówka była jak należy? 
Była 10 czerwca :D :D Impreza się udała :)
Ogólnie cztery weekendy pod rząd były grille :D 

nixqp2.png

#12 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4615 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 13:31

Była 10 czerwca Impreza się udała
Super! :)

Ogólnie cztery weekendy pod rząd były grille
Ja miałam smaka na grilla w sobotę, ale skończyło się fast foodem, który mi nie smakował w sumie za bardzo :P

Zamierzam dziś coś porobić twórczego, ale deszcz mnie usypia. 

#13 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2311 postów

Napisano 07 sierpień 2017 - 13:46

Dobry!

My w weekend bylismy na weselu. Dzis odsypialam. Maz w pracy do 19-tej to siedze poki co u mamy. Wroci to skoczymy na szybkie zakupy bo lodowka swieci pustkami. :)

Pogoda piękna. Niech taka zostanie na caly sierpień :)

I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

#14 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6060 postów

Napisano 11 sierpień 2017 - 13:43

Hej !  :-) 

Urlop męża minął szybciej niż się rozpoczął. Pobyliśmy u rodziców, przerwa w domu na imprezę i później tydzień na Mazurach  <sun>  Pogoda dopisała.

Wakacje się kończą. Chyba po raz pierwszy od dawna spędzone całkiem aktywnie. Krasnal w środę wraca do przedszkola. 

Dzisiaj upalny dzień. Dzieciaki marudne od rana. Dopiero niedawno udało mi się je ułożyć na drzemkę. Chwila oddechu.

Mąż już wraca z pracy i chce wyciągnąć nas na działkę. A ja nie wiem czy chce mi się wychodzić w te palące słońce. 

@Aspirynkaaa  my też balkonowo-basenowi, ale widzę, że Krasnal z roku na rok coraz mniej jest nim zainteresowany. A było lato, chba 2 lata temu, kiedy nie wychodził od rano do wieczora  ;-) 

@inqaa @palomka  udanych wyjazdów, dużo słoneczka

#15 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5456 postów

Napisano 15 sierpień 2017 - 20:43

Nie wpadnij tam na moją mamę 

Chyba się nie spotkałyśmy <lol>

Witam się  ;-)

Znad morza wróciliśmy w niedzielę, ale dopiero dzisiaj udało mi się rozpakować torbę i znaleźć chwilę czasu żeby coś tu skrobnąć.

Wyjazd jak najbardziej się udał, pogoda była naprawdę piękna - zupełnie jak nie nad polskim morzem :lol: Opaliłam się ładnie  <ookk>

Dodatkowo w sobotę zaliczyliśmy wycieczkę do Berlina - było bardzo fajnie, mimo, że rano strasznie tam padało. Dobrze, że po południu trochę się rozpogodziło bo zwiedzaliśmy także Poczdam. Mamy sporo zdjęć, będzie dla potomnych  :lol:

Śmiesznie było w berlińskim McDonald'sie - przy kasie stała starsza pani, nie wiedziałam jak mam z nią rozmawiać. Niemieckiego przecież nie znam, ale znam angielski. Ale czy taka starsza Niemka zna angielski? Zaczęłam do niej po angielsku, ale zauważyłam, że tak średnio rozumiała, więc zaczęłam pokazywać rękami. A chwilę potem ona do mnie :" Umie pani po polsku rozmawiać?" Okazało się, że to Polka z krwi i kości i z porozumieniem się nie było już problemu  :mrgreen:

Niestety z tej ekscytacji nie dopilnowałam mojej lustrzanki.... Spadła na podłogę i się popsuła.... A niedawno ją naprawiałam  :roll:

Dzisiaj z okazji święta miałam wolne od pracy, więc z rodzinką K pojechaliśmy na ryby. Niestety 7 h łowienia nie przyniosły efektów, gdyż w siatce pod koniec dnia była 1 rybka. Dziś ewidentnie nie był dzień na wędkowanie, ryby zastrajkowały  :-P Ale chociaż w babskim gronie sobie odpoczęłyśmy na słonku a faceci mieli frajdę  ;-)

#16 Majorka^^

Majorka^^
  • Użytkownik
  • 5077 postów

Napisano 15 sierpień 2017 - 21:45

@inqaa super, że wakacje się udały. Nam też się pogoda trafiła w zeszłym tygodniu. Sierpień w tym roku słoneczny. A aparat masz na gwarancji? Nam nad morzem padła cyfrówka. Chwilowo mamy pożyczoną lustrzankę, ale co ja zrobię jak oddamy :( wcześniej dysk zewnętrzny padł, teraz aparat. Mężowi telefon. Mój też coś szwankuje. Jakiś pech :(

Witam.
My dziś znowu wycieczkowo. Było morze, był Toruń a teraz Inowrocław.
A jutro śmigam na pazury i do babci na plotki.
Równo rok temu 15 sierpnia zastanawiałam się czy jestem w ciąży. A 16 zrobilam test. A tu taki mały słodki leloś zasypia mi na kolanach. Wczoraj stukną 4 miesiąc!
Ile się zmieniło przez ten rok.
Miłe wspomnienia :)

W piatek mój brat kończy 18 lat! W sobotę śmigamy na torcika:)

Miłego!
Co to jest miłość ?
To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu.
Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się,
że przemókł do głębi serca...

#17 Wisienkowa

Wisienkowa

HQ

• Moderator
  • 4615 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 18:23

Elo elo :)

Też bym chciała jeszcze gdzieś wyjechać w te wakacje nawet na 2 dni :P Już obczajałam oferty noclegów w tajemnicy ;)

Wczoraj spędziłam popołudnie na kocyku nd rzeką, nawet mini ognisko było :) I potem do rodziny na winko. Wróciliśmy po północy.

Jeeej jak kocham słuchać muzyki w samochodzie. Nigdy wcześniej nie miałam okazji bo sama prawka nie mam i tak się jakoś składało, ale super jest  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Zamówiłam sobie ostatnio bikini za 17 zł i wczoraj testowałam i jest super  :mrgreen: Ogólnie zakupy bardzo na plus, ale staram się oszczędzać.

#18 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7036 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 20:51

@Majorka^^ ja 21 sierpnia miałam 2 kreski :P tydzień wcześniej test mi jeszcze nie pokazał.

Dobry wieczór ;)

nasze wakacje takie mini mini w tyt roku - byliśmy u teściowej a potem u szwagierki a na koniec wycieczka do stolicy. Teraz odpoczywamy w domku. Jutro spotkanie z mamami a pojutrze chyba do babci pojadę.

Dom dziś w miarę ogarnęłam, ale dopiero jak Młody poszedł spać bo jest aktualnie nieodkładalny a i chusta czasami go parzy - taki wiek podobno ;)

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#19 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5456 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 22:13

A aparat masz na gwarancji?

Niestety, wszystko musiałabym naprawiać z własnej kieszeni. Pytanie tylko czy to się opłaca....Muszę to przemyśleć, bo na razie mam dość sporo wydatków na głowie i zdecydowanie nowy mi niepotrzebny  :roll:

Jutro po pracy szykuje się imprezka z dziewczynami w klubie. K wyjeżdża na męski weekend z chłopakami do Gdańska, więc czemu ja mam siedzieć w domu?  :mrgreen: Nieważne, że w sobotę na 10 do pracy, przecież dam radę, jak zawsze  :lol:  :lol:

#20 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7036 postów

Napisano 18 sierpień 2017 - 20:20

Nieważne, że w sobotę na 10 do pracy, przecież dam radę, jak zawsze :lol: :lol:

oj, były takie czasy :P teraz też mam nocne imprezy, tylko towarzystwo inne <H>

Bry ;)

spać mi się już chce, ale czekam na męża. jestem z niego ogromnie dumna, bo znalazł pracę na lepszym stanowisku, świetnie przeszedł rekrutację i zaczyna od września.

I jutro mój Maluch kończy 4 miesiące, 1/3 macierzyńskiego za mną, jak ja go potem zostawię? ;) niedawno poznałam jakoś w krótkim czasie sporo mam z maluchami i teraz mam codziennie do wyboru do koloru gdzie i z kim na spacer czy kawę :P Dzisiaj byliśmy na kocykach z koleżanką i jej córeczką a jutro jednak do babci.

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych