Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Tak bardzo chcę być Mamą!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
144 odpowiedzi w tym temacie

#141 Basiencja

Basiencja
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 26 luty 2015 - 19:07

Bardzo ważna dyskusja. Ja byłam u czterech lekarzy. Dopiero ten czarty skierował nas do Centrum Medycznego MACIERZYŃSTWO
ul. Białoprądnicka  w Krakowie. Powiedział, że mamy już sporo badań i być może zostaniemy zakwalifikowani do rzadowego programu dofinansowującego zapłodnieni invitro, bo w Małopolsce ten ośrodek został do programu wyznaczony. To było najlepsze, co mogliśmy zrobić. dziś mamy dwóch zdrowych bliźniaków i życie jest piękne.

#142 greenway

greenway
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 26 październik 2015 - 09:57

WItam, ja też mam takie pragnienie straszne, z tym, że już jednego malucha mam;) i teraz czas na drugiego, po prostu ciągle myślę o tym aby być w kolejnej ciąży, ale nie mam warunków:((

#143 Kamilla34

Kamilla34
  • Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 13 styczeń 2016 - 22:41

Bycie mamą to dar. Każda kobieta marzy o mężu, dużym domu i dziecku. Z czasem niektórym z nas udaje sie spełnić swoje marzenia. Jednak jeśli mamy problem z tym to nie warto się poddawać i tracić sens życia. Lepiej odnaleźć coś innego czego  będziemy pragnęli i cieszyli się. Bardzo dobrym pomysłem jest adopcja dziecka. Naszą miłość możemy skierować na dziecko któremu brakuje jej i które usilnie pragnie być kochanym. Dziecko na pewno odda tą miłość z podwójną mocą. Warto ryzykować i podjąć wyzwanie wychowywania nieurodzonego naszymi siłami dziecka.

#144 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 290 postów

Napisano 22 marzec 2016 - 11:57

Warto jest się starać i nie zwracać uwagi na to jak ludzie mówią,ze nie będziecie mogli mieć dzieci. Sama również miałam taka sytuację. Dwóch lekarzy orzekło ,że szansa,ze pocznę naturalnie jest równa zeru ale nie podddawałam się. W końcu trafiłam do kliniki Invimed w Warszawie. Na wizytę namówiła mnie znajoma. Jest to obecnie jedna z najnowocześniejszych klinik leczenia niepłodnośći w kraju.  Może nie jest tak tanio ale dzięki nim jestem mamą... bliźniaków. Zostały poczęte w trakcie inseminacji. Udało się już na 2 zabiegu.

W klinice wczesniej przeprowadzili kompleksowe badania u mnie i u męża. Tak. Mężczyzna rownież powinien się badać. Czy nie ma aby słabych plemników. 

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 

#145 aneczkana

aneczkana
  • Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 12 maj 2016 - 13:44

chciałabym CHCICIEĆ być mamą. wiem, że nie każdego do tego ciągnie, we mnie instynkt jeszcze się nie odezwał. dziwne, bo na co dzień pracuję z dziećmi. a może własnie dlatego?