Skocz do zawartości

Babskiswiat.net uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Kosmetyki na trądzik różowaty


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 08 May 2017 - 12:48

Czy ktos ogólnie równiez ma trądzik rózowaty? Sama zmagam sie z tym od dobrych kilku lat i jest coraz gorzej ( szczególnie w okolicach policzków). Probowalam wielu kosmetyków, ale niektóre wręcz pogarszały stan mojej cery. Macie może dla mnie jakieś rady w temacie? 



#2 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 09 May 2017 - 12:00

Jakich kosmetyków używasz? Nie ma co kupować ich w ciemno bo jak sama zauważyłaś działanie jet rózne i wiele zalezy od składu. Sama już nie kupuje kosetyków drogeryjnych poniewaz w składzie maja wiele zapychaczy i w zasadzie to wiele z nich różni się tylko opakowaniami. Mi najbardziej pomogły kosmetyki selektywne. Stosuje serię Acnerose Na dzień, na noc. No i raz na jakiś czas nakładam sobie jeszcze pastę. I powiem Ci,ze bardzo mi to pomogło bo jednak cera wygląda o wiele lepiej.


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#3 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 09 May 2017 - 12:18

Sama obecnie używam iwostin ale mam wrażenie,ze wcześniej dawało to lepszy efekt niż teraz. Nie wiem czy skóra się przyzwyczaja czy co?



#4 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 09 May 2017 - 12:53

iwostin również używałam ale Acnerose bardziej mi przypadłly do gustu. Ogólnie nie wiem czy cera się przyzwyczaja cy nie. Musisz sobie jednak uswiadomić,ze trądziku rózowatego tak do konca nie da się wyleczyć poniewaz jest to bardziej typ cery niż choroba. Powiedziała mi to moja dermatologa.Da sie go jednak załagodić 


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#5 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 09 May 2017 - 13:19

Możesz mi jeszcze napisac gdzie kupowałaś te kosmetyki?



#6 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 09 May 2017 - 13:38

Acnerose? w aptece. są równie przez internet. Oj znajdziesz. Moze nie są tak popularne jak te reklamowane serie jednak sklad o wiele lepszy. 


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#7 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 15 May 2017 - 16:36

ja uważam, że w kwestii trądziku powinno się skonsultować z dermatologiem bo jest wiele odmian trądziku i każdy wymaga innego leczenia.



#8 MarzenkaH

MarzenkaH
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 20 June 2017 - 10:47

Czesc ja mialam duzo walki z tym tradzikiem u swojego syna.. poliki, cala buzia w tradziku rozowatym dla dziecka w wieku  gimnazjalnym nie bylo to zbyt komfortowe ,wiec postanowilam wziac sprawy w swoje rece i szukac co mu pomoze, dermatolodzy podawali mi masci rozne drogie tanie niestety bezskutecznie.. probowalismy naparow z ziol herbatek, ziolowych, tabletek roznego rodzaju nawet poszlismy do dietetyka (poniewaz myslalam ze moze to przez jedzenie, moze ma na cos uczulenie co wywoluje taki tradzik) niestety nic to nie dalo tradzik nie odpuscil.. nie wiedzialam juz co robic ,na co moja serdeczna przyjaciolka polecila mi  wodny roztwor z czastkeczkami srebra (nigdy o niczym takim nie slyszalam ale stwierdzilam co mi szkodzi i tak juz przebrnelismy przez wiele masci tabletek itd) zaczelam to stosowac i moge z czystym sumieniem powiedziec ze ta woda srebrna sprawila ze jest lepiej .
pozdrawiam!



#9 klarab

klarab
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 23 November 2017 - 13:49

To nie prościej zamiast maskować kosmetykami, iść do dermatologa i spróbować wyleczyć trądzik?



#10 sosimply.pl

sosimply.pl
  • Użytkownik
  • 88 postów

Napisano 15 December 2017 - 10:30

To chyba najlepsza opcja. Ja ze swojej strony dodam, że dosyć ciekawą opcją byłoby dołączę że warto pić pokrzywę i czystek!                                                                          



#11 nabali

nabali
  • Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 21 December 2017 - 14:45

Idź do dermatologa.



#12 jedza78

jedza78
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 07 July 2018 - 09:19

Spróbujcie najpierw zacząć od pielęgnacji 



#13 MamusiaOlusia

MamusiaOlusia
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 07 July 2018 - 09:27

Dokładnie dziewczyny,pielęgnacja jest najważniejsza. Ja pamiętam jaki ja miałam problem z cerą, żadne leki na trądzik nie pomagały. potem przestałam chodzić do dermatologa i kupiłam sobie emulsję do mycia cetaphil em, myłam twarz rano i wieczorem, a moja skóra naprawdę jest teraz o wiele wiele lepsza :)


#14 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 23 May 2020 - 12:30

mój dermatolog mi przepisal robioną maść i tonik do przecierania, fajnie się sprawdziły,takie kosmetyki robione są niedrogie i mają fajne składy, w DOZie płaciłam za kazy niecałe 10 zł



#15 MamusiaOlusia

MamusiaOlusia
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 13 May 2021 - 09:17

mojej córce nawet dermatolog nie pomógł wręcz po maści jaką jej przepisał miała bardzo zaognioną twarz koleżanka poleciła jej kostkę peelingującą do twarzy eco sorbet z bielendy od dwóch tygodni używa i powolutku jest lepiej.



#16 axarella

axarella
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 16 November 2021 - 13:51

Kosmetyki na trądzik w moim przypadku nie zdały egzaminu, testowałam różne produkty i nic, a blizny zostały. Długo zastanawiałam się co mogę z nimi zrobić. Właśnie tak zdecydowałam się na ich laserowe usunięcie w klinice vesuna z Krakowa, z resztą dobrze tą metodę opisują na tej stronce: https://www.usuwanie...n-rozstepow.pl/ . Podjęłam dobrą decyzję. Uporałam się z bliznami i w końcu czuję się dobrze w swoim ciele.







Similar Topics Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych