Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Utwardzanie naturalnych paznokci żelem-czy niszczy płytkę?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

#41 kasia1980

kasia1980
  • Użytkownik
  • 297 postów

Napisano 18 październik 2007 - 19:22

a te kwiatuszki ręcznie malowane były ?

tak, zrobiła trzy kropki i rozciągała takim cieniutkim pędzelkiem :-)
:)

#42 Magdaru

Magdaru
  • Użytkownik
  • 3650 postów

Napisano 19 październik 2007 - 07:41

tak, zrobiła trzy kropki i rozciągała takim cieniutkim pędzelkiem

wow :shock: ale mają niektórzy zdolności ;-)

#43 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 19 październik 2007 - 10:35

Wiekszość takich bajecznych wzorów jest banalna do zrobienia ;-) i nie trzeba żadnych zdolności do tego :-) wystarczy lakier i cienki pędzelek albo igła ;-)
Dołączona grafika

#44 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 19 październik 2007 - 10:40

Wiekszość takich bajecznych wzorów jest banalna do zrobienia ;-) i nie trzeba żadnych zdolności do tego :-) wystarczy lakier i cienki pędzelek albo igła ;-)

cienkie pedzelki dlutko lub wykalaczka

#45 madzia

madzia
  • Użytkownik
  • 6640 postów

Napisano 19 październik 2007 - 10:43

Wiekszość takich bajecznych wzorów jest banalna do zrobienia ;-)

tiia ;-) jasne... :-P ja zuzylam pol buteleczek kilku lakierow, chcialam cos wykombinowac i nic z tego =] no ale nie mam talentu i koniec :-D nie placze z tego powodu
Nigdy nie rozmawiaj z idiotą, najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.

#46 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 30 październik 2013 - 10:12

Dziewczyny odradzam żele, naprawdę.

Odkąd zdjęłam nie mogę zapanować nad paznokciami, łamią mi się w połowie płytki i są tak cienkie jak nigdy. Żałuję, że je położyłam, bo przez chwilę było fajnie, ale teraz nie wiem kiedy je odbuduję.

Nakładam odżywki ale jak na razie nie pomaga za wiele. Przyjaciółka, która nigdy nie miała żeli po odżywce ma mocne i długie, a ja okropne.


Każdy z nas urodził się ateistą


#47 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 30 październik 2013 - 10:34


Dziewczyny odradzam żele, naprawdę.

To ja się pod tym podpiszę, tez kiedyś miałam i paznokcie strasznie się zniszczyły. Do tej pory się szybko łamią i ciężko je doprowadzić do normalności.


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#48 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 30 październik 2013 - 13:38


Odkąd zdjęłam nie mogę zapanować nad paznokciami

Potwierdzam, niestety na własnym przykładzie. Mam dokładnie tak samo.

 

Były ładne jak połozyłam i regularnie uzupełniałam, miałam może pół roku. Teraz ciężko doprowadzić je do jakiegoś zdrowego wyglądu.


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#49 Riia

Riia
  • Użytkownik
  • 1901 postów

Napisano 30 październik 2013 - 14:08

 

Były ładne jak połozyłam i regularnie uzupełniałam, miałam może pół roku. Teraz ciężko doprowadzić je do jakiegoś zdrowego wyglądu.

Dokładnie. Jak chodziłam uzupełniać to wyglądały ślicznie. Podobało mi się, że mogę w nich sprzątać, zmywać i to nie ma wpływu na ich łamliwość. Dzisiaj potrafi mi się złamać przy zakładaniu butów czy myciu włosów.


Każdy z nas urodził się ateistą


#50 monika1124

monika1124
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 23 maj 2014 - 08:19

Witam! myśle,że to dobry pomysł ;) ja tez tak robiłam i wcale moje paznokcie nie wygladają źle ;0 



#51 Brysia

Brysia
  • Użytkownik
  • 34 postów

Napisano 01 luty 2016 - 12:06

Ja z własnego doświadczenia niestety nie mogę polecić żelu. Miałam straszne paznokcie po ściągnięciu, pytanie czy to kwestia złego przygotowania i opracowania paznokcia



#52 Kaszelek

Kaszelek
  • Użytkownik
  • 45 postów

Napisano 24 marzec 2016 - 09:49

Raczej wydaje mi się, że to kwestia tego, że to żywa chemia i trucizna. Jak już trzeba się wspomagać czymś mniej naturalnym to kłaść hybrydę i robić regularne przerwy. nie wiem jak to wygląda na różnych firmach ale przy semilacu kupionym z top drogerii po sześciu miesiącach (z obowiązkowymi przerwami!) moje paznokcie wyglądają bardzo dobrze, a w lakierze to wiadomo, trzyma się to tydzień bez zadrapań i odprysków więc takie dwa w jednym i zdrowo i ładnie :)



#53 sasarka

sasarka
  • Użytkownik
  • 41 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 11:05

kiedyś robiłam żelem, ale moje płytki były zrujnowane. teraz od jakiegoś czasu funduje sobie hybrydy i jestem z nich zadowolona.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych