Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

grudniowe bajanie


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
62 odpowiedzi w tym temacie

#61 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 13:58


OC w lutym mnie przeraża

mnie też, a mamy dwa auta i zastanawiam się jak bardzo nas finansowo to zaboli

 

Cześć  :-)

 

Szykujecie się już na imprezy ? 

 

Nasze plany sylwestrowe legły w gruzach. Krasnal wstał obsypany od głowy po pupę. Wygląda, że ospa do nas zawitała. W poniedziałek do lekarza. A liczyłam, że wrócimy do przedszkola i będę miała chwile spokoju. A tak siedzenie w domu przez 2 tygodnie na pewno :-P   Cóż - ważne, żeby krostki nie swędziały za bardzo, aby szybko minęło i aby nocki były przespane. I takie mam jak na razie życzenia noworoczne.

 

A Wam życzę udanego wieczoru spędzonego i na imprezach, i w domu   <tanczy7>  <tanczy7>



#62 palomka

palomka
  • Użytkownik
  • 2338 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 14:03

Też mam w lutym do opłaty samochód i też mnie to przeraża... 

 

Ja już po fryzjerze. Fryzura gotowa. 

Jeszcze tylko muszę sukienkę wyprasować, buty wyczyścić i mogę wybywać na bal  :mrgreen:

Byle do 20-tej ;) 

Ciągle i ciągle myślę, kiedy mi ten rok przeleciał...  :roll: I każdego dnia wspominam go z wielkim sentymentem, bo był całkiem dobry. :)

 

Dziewczyny, życzę Wam mnóstwo szczęścia, spełnienia marzeń w Nowym 2017 Roku!  <ookk>


I ślubuję Ci uśmiech przy porannej kawie, parasol w deszczu i stokrotki na wiosnę...smileys-hearts-339319.gif

 


#63 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 31 grudzień 2016 - 14:26

@palomka zazdroszczę szykowania na imprezę :)

 

My w domu siedzimy. Jakoś ostatnio nie mogę zebrać się do nauki - wczoraj napisałam jeden esej, do drugiego dzisiaj pozbierałam materiały, ale zabrać się nie mogę. Dokończę obiad i popołudniu siadam do mgr, bo spotkanie z promotorką we wtorek a ja nie ruszyłam jeszcze :P

 

Dla nas ten rok kończy się wydatkami na które nie mamy kasy - naprawa auta, jakoś z 850, ale mechanik powie dopiero na początku stycznia dokładnie, Misiek ostatecznie dentysta prywatnie - 400 a w styczniu oc, ważny wyjazd i jeszcze kilka rzeczy <bezradny>


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych