Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Wywoływanie zdjęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kasandra852

kasandra852
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 09:59

Chciałam się zapytać czy wywołujecie zdjęcia idąc do fotografa czy online? Ja chcę zrobić galerię zdjęć naszej rodziny na ścianie ze śmiesznymi efektami (jesteśmy wesołą rodzinką) i znalazłam/link/. Szukam też ładnych białych ramek. Myślicie, że to dobry pomysł taka galeria? Chcę zrobić niespodziankę dla męża na święta.



#2 Lilyann

Lilyann
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 20:06

Hmm... Skoro ma to być coś ze śmiesznymi efektami - myślałaś o czymś takim? /link/



#3 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 30 listopad 2016 - 20:30

Hej, na forum nie linkujemy, nie reklamujemy. Zapraszam do regulaminu http://babskiswiat.n...babskiswiatnet/


<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#4 Lilyann

Lilyann
  • Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 18:47

@elizabeth  A przepraszam bardzo, a choćby w tym temacie to autorka może nie złamała regulaminu? Zarówno Ty, jak i moderatorka nie(d)oceniona wypowiadałyście się w tamtym wątku i jakoś nikt złamania regulaminu nie zauważył. Czy może chodzi o to, że użytkowniczkom z ośmiotelnim stażem i prawie 5k wpisów na koncie wolno, a świeżakom, to nie? :( szczerze, to czuję się pokrzywdzona. Bo jak mamy się trzymać tego punktu regulaminu: "Na Forum obowiązuje zakaz reklamowania innych stron oraz for o podobnej tematyce w jakikolwiek sposób." to bylibyście chociaż konsekwentni. Już pomijam fakt, że linki zamieszczone przeze mnie i koleżankę wyżej dotyczyły pomysłów na prezenty, a nie jak w przypadku Marzycielki24, serwisu kobieta.wp.pl, który jest jawną konkurencją o podobnej tematyce!



#5 elizabeth

elizabeth

    lady

  • Użytkownik
  • 7114 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 18:57

To co zrobiła Marzycielka to podanie źródła. Nie można skopiować tekstu bez podawania źródła. Marzycielka nie zostawila linku, zebysmy weszly i u konkurencji poczytaly, tylko tresc przyniosla tutaj. Podanie zrodla jest obowiazkiem, inaczej to kradziez.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!
 

65vqegz2wjpc3llf.png

 


#6 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 06 grudzień 2016 - 19:03

@Lilyann, elizabeth ma rację. Czym innym jest podanie pełnego linku do strony a czym innym podanie źródła przytoczonego artykułu/ tekstu. Takie same zasady obowiązują zarówno 'stare' użytkowniczki jak i te nowe. Nikt nie ma taryfy ulgowej :) jeśli masz ochotę coś zaproponować, pokazać coś co Ci się spodobało - zamiast linka załącz zdjęcie, wtedy nie będzie problemu :)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#7 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 07 grudzień 2016 - 10:52

@Lilyann Masz racje tylko po czesci ;-) Tamten link powinien byc odpowiednio wyedytowany, tak jakto zawsze robimy w przypadku podawania zrodla. Przeoczenie. Natomiast jesli widzisz, ze cos nie zostalo poprawione choc powinno, zglos taki post, zamiast zaczynac o nim dyskusje w innym temacie. Zawsze zapraszam tez na PW. Nie gryze ani nie polykam w calosci, jesli nie masz w czyms racji, wytlumacze czemu, jesli masz, to podziekuje za zwrocenie uwagi i poprawie. 

 

Poza tym @inqaa najlepiej wyjasnila na jakiej zasadzie dziala linkowanie 

 

 

jeśli masz ochotę coś zaproponować, pokazać coś co Ci się spodobało - zamiast linka załącz zdjęcie, wtedy nie będzie problemu  :-) 

 

Poza tym... linki wygasaja, jesli kazdy wrzucalby tylko linki, po jakims czasie trzebaby bylo cale forum sprzatac z postow, ktore nie odnosza sie do niczego konkretnego ;-) 

 

 A teraz wrocmy, prosze do oryginalnego tematu tego watku ;-) 


*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych