Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Co studiować bo nie wiem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 alicja665

alicja665
  • Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 29 wrzesień 2016 - 14:18

Jaki kierunek studiów wybrać aby miało to sens. Można skończyć cokolwiek, ale potem pracować na kasie . Jak myślicie który z kierunków tu zapewni pracę ... Myślę właśnie o tej ochronie środowiska ale sama nie wiem. Doradźcie coś! Co studiujecie?

#2 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 03 listopad 2016 - 12:32

Cóż, trzeba się na początku zastanowić czy w tak szybko zmieniającym się świecie część studiów a przynajmniej wiedza którą można tam pozyskać, nie ulega zdewaluowaniu? Zmierzam do tego, że żyjemy w czasach w których specjalistyczna wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Czasami kilkudniowy kurs potrafi dać więcej niż rok studiów. Dla przykładu podpowiem, że np Inprogress organizuje cyklicznie w Warszawie szkolenia z zakresu Prince2, ITIL, PMP - a więc dziedzin na które jest zapotrzebowanie rynkowe. Każdy kto pracuje na stanowisku menadżerskim wie, jak tego typu kompetencje pomagają na co dzień.


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#3 odes

odes
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 23 czerwiec 2019 - 09:44

Dobre są kursy kosmetyczne


Romantycznie


#4 bungalow

bungalow
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 02 czerwiec 2020 - 11:08

Jeśli masz ścisły umysł to proponuję informatykę. Nie trzeba się trzymać kanonu, że informatykami są głównie mężczyźni. Poza tym jako specjalizację możesz wybrać na przykład grafikę.



#5 Basiencja

Basiencja
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 01 listopad 2020 - 04:32

Jeśli lubisz być dokładna, lubisz ścisłe przedmioty, to pomyśl o kierunkach ekonomicznych na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej. Znajdziesz pracę w bankowości, albo w księgowości, może z czasem na kierowniczym stanowisku.







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych