Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Sposoby na małą łazienkę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Ela90

Ela90
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 wrzesień 2016 - 13:47

Mieszkam w bloku toteż mam małą łazienkę. Staram się wymyślić cokolwiek, żeby wszystko zmieścić i wydawała się większa. Znalazłam kilka ciekawych artykułów na stronie Elements odnośnie sposobów na małą łazienkę i optycznego powiększenia. Ale jeżeli macie jakieś rady chętnie je poznam :)

#2 justynam1

justynam1
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 12 listopad 2016 - 11:52

Ok, i co w tych artykułach jest ciekawego na temat urządzania małej łazienki? Chętnie się również dowiem, bo też niedługo będę musiała stanąć przed tym zadaniem jej urządzania :)

Pozdrawiam, Justyna

najlepsza fotografia na ślub!

#3 gocha2

gocha2
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 16 listopad 2016 - 12:13

Ja mam małą łazienkę i rozwiązałam to tak, że pralka stoi w kuchni, prysznic połączony jest z wanną i dominują szafki wiszące

#4 a_sawicka

a_sawicka
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 26 kwiecień 2017 - 11:16

Moja łazienka ma 2,43 m2 więc jest naprawdę mała. Musiałam nieźle się natrudzić, żeby była funkcjonalna i zmieściły się w niej wszystkie urządzenia. Zrezygnowałam z wanny i zamontowałam brodzik 80x80 cm, co pozwoliło mi "upchać" jeszcze wc, szafkę i pralkę, z zachowaniem wszystkich zasad technicznych i wymaganych odległości. Troszkę mało miejsca zostało mi na umywalkę więc zdecydowałam się wykonać ją na wymiar, a że miałam jedną ścianę betonową to super rozwiązaniem było zrobienie jej z masy betonowej HD Concrete. Do tego szerokie lustro na ścianę przeciwległą i optycznie powiększyłam małą powierzchnię woman_usmiech.gif takim sposobem wybrnęłam z problemu  ciasnego wnętrza, może macie jakieś podobne rozwiązania? kuchni też nie mam za wielkiej...

#5 Kobejto_100

Kobejto_100
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 21 grudzień 2017 - 14:57

Kup duże lustro powiększy optycznie przestrzeń.

#6 myszolina

myszolina
  • Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 24 czerwiec 2021 - 14:18

Jasne płytki i kabina prysznicowa powiększa łazienkę.

#7 kukurydziana

kukurydziana
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 22 sierpień 2021 - 08:07

fajnie, że można znaleźć sprzęty Slim, które nawet do małej łazienki się sprawdzą, moja mama niedawno robiła remont łazienki i kupowała pralkę, pomogłam jej wybrać sprzęt, wspólnie zadecydowałyśmy o urządzeniu Electrolux perfectCare, działa świetnie i można zrobić szybko solidne pranie

#8 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 176 postów

Napisano 01 wrzesień 2021 - 07:36

Od siebie polecam jeszcze elementy oferowane przez firmę:

https://sklep.flexgips.com/zabudowy

Można dzięki nim zabudować skutecznie rury, z ktorymi bywa problem z łazienkach w blokach ( zwykle nie są zabudowane ale wszystkie są na wierzchu, co nie jest zbyt estetyczne).

Przykład:

kanty2.jpg