Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Czerwcowe pogaduszki 2016


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
61 odpowiedzi w tym temacie

#61 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 28 czerwiec 2016 - 21:26

@karatetyka pewnie strzaskana jestes na mahoń ;-)


Ale masz słynne tak zwane "to coś"
 
dzieki , nadrabiam gadaniem ;-)

dzis przeczytałam fajny tekst :ze spoleczenstwo uwaza, ze kawaler jak bedzie chciał to sie ozeni a kobieta niezamezna albo nie ma żadnych konkurentów, albo jest zbyt wybredna, zbyt kaprysna, zbyt brzydka, albo zbyt złosliwa , albo lesbijka . No i to by sie zgadzało bo juz mi wszystko zarzucano ;-)

 

dzis byłam u pani gin na kontroli i jest wszystko ok , we wrzesniu na cytologii mam sie pojawić ;-).   


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#62 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 08:50


ktora to wiosenka ???

24 ;-)


@inqaa może nie będzie miał niespodzianki, ale pewnie i tak będzie się cieszył.

no cieszył się cieszył, tym bardziej, że nie mieliśmy jeszcze nigdy nigdzie naszych zdjęć tak ładnie zebranych ;-)

 

Niestety w jego urodziny rozmawialiśmy tylko raz w ciągu dnia i nawet się nie widzieliśmy, ja miałam od rana do wieczora w pracy zapierdziel a wieczorem on był w pracy, o i takie urodziny <bezradny>


koniec lipca - miało być polskie morze, ale mąż coś o Grecji przebąkuje (wątpię w nasze fundusze) - w ten weekend pewnie coś ostatecznie postanowimy

oo my też do Grecji jedziemy, tylko pod koniec sierpnia. I na czym stanęło? ;-)

 

Dzisiaj wolne, ale tak naprawdę nie wolne :lol: Musimy jechać do Łodzi na większe zakupy i na imprezę jutrzejszą i do sklepu z elektroniką też musimy wejść plus jeszcze muszę zegarek do reklamacji oddać no i tak zleci cały dzień :roll: A wieczorem mecz ! Pierwszy raz planuję wybrać się na naszą miejską strefę kibica, tylko nie wiem gdzie kupić farby do twarzy co by się trochę ozdobić barwami narodowymi :-)


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych