Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Meble, meble, meble....

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
294 odpowiedzi w tym temacie

#281 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 12 luty 2017 - 19:46

@elizabeth fajne! Duze te szuflady? i jaki materac braliscie? Jeden duzy czy 2 mniejsze? 

*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 

#282 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 12 luty 2017 - 20:57

@elizabeth dobrze widzę, że 4 szuflady? 

Jeśli tak to super, taka opcja podoba mi się najbardziej. 

My też właśnie wybieramy meble. :shock: Zdecydowanie za szybko, ale jest okazja, że drogie meble będziemy mieli po taniości, więc korzystamy. Mamy gdzie przechować.  :-D

Użytkownik Aspirynkaaa edytował ten post 12 luty 2017 - 21:04

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#283 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 12 luty 2017 - 23:17

@elizabeth widzę, że stawiacie na ciemne kolory, lodówka ciemna, łóżko ciemne ;-)

Ale fajny pomysł z szufladami <ookk> No i cena też przyzwoita ;-)

Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

#284 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 13 luty 2017 - 02:01

Szuflady spore a jesnoczesnie łóżko nie jest mega wysokie na czym też nam zależało. Materac jeden duży, jakoś wydawało mi się, że to będzie lepsze rozwiązanie ;)
Tak, tak - 4 szuflady :)
Ciemne kolory, bo dałam się wypowiedziec w kwestiu urzadzania wnetrz mojemu mężowi ale dodatki już całkiem biorę na siebie!

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

<serducho>
Nie mówmy o zmartwieniach,to nie jest dobry temat

są z nami zawsze, chcesz czy nie.

Pomówmy o nas samych, uczyńmy wielkie plany

być może kiedyś spełnią się?

Gdy już zdobędę mnóstwo pieniędzy

w najbliższym niebie, kupię ci księżyc!

65vqegz2wjpc3llf.png

#285 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

I do!

• Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 13 luty 2017 - 11:32

Ciemne kolory, bo dałam się wypowiedziec w kwestiu urzadzania wnetrz mojemu mężowi
Mój też chce ciemne, ale powiedziałam, że mogą być ciemne o ile będzie dwa razy dziennie z nich ścierał kurz. :P Stwierdził, że jednak mogą być jasne. :D

Ale u kogoś bardzo lubię ciemne meble.  :mrgreen:  Niech się dobrze śpi.  ;-)

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif

#286 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 13 luty 2017 - 11:54

@Aspirynkaaa u nas ścieranie kurzu to Miśka obowiązek a pianino mamy taki bardzo ciemny brąz, prawie czarne, więc nic nowego dla nas :) u Malucha w pokoju będzie za to jasno, ale to raczej urządzimy za kilka miesięcy, na razie kącik u nas w sypialni wystarczy :)

<serducho>

65vqegz2wjpc3llf.png

#287 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 13 luty 2017 - 15:37

@elizabeth, bardzo mi się podoba :) fajnie, że zamrażarka jest pojemna bo to coś, czego teraz bardzo mi brakuje. Też szukamy czarnej lodówki i generalnie czarnych sprzętów do kuchni. Reszta mebli za to bedzie jasna :)

#288 elizabeth

elizabeth

lady

• Użytkownik
  • 7112 postów

Napisano 13 luty 2017 - 15:41

Reszta mebli za to bedzie jasna :-)

u nas też, ale to odległa przyszłość :-) na razie zostaną te, które są w mieszkaniu, ale potem właśnie meble jasne, sprzęty ciemne ;)

Użytkownik elizabeth edytował ten post 13 luty 2017 - 15:43

<serducho>

65vqegz2wjpc3llf.png

#289 ana_bullfinch

ana_bullfinch
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 02 kwiecień 2017 - 12:59

Klucze do naszego mieszkania dostaniemy na początku czerwca, ale ja już nie mogę się doczekać i szukam odpowiednich mebli ;) Mam już wstępne wyobrażenie, raczej w mieszkaniu będą dominować jasne meble i pastelowe dodatki, chociaż ostateczna decyzja jeszcze nie jest podjęta. Jedno jest pewne - w sypialni muszą być białe meble! Już nawet widziałam idealne łóżko i mam nadzieję, że poczeka na mnie do czerwca :)

#290 kretowisko

kretowisko
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 12 styczeń 2018 - 08:23

Ja z mężem prowadzę firmę meblarską i zauważyłam, że masa ludzi wybiera styl minimalistyczny, prowansalski itp. A już wgl. to królują białe meble. My np. całkiem przewrotnie zrobiliśmy sobie zielono - żółtą kuchnię. Na początku było dość dziwnie, nie mogliśmy się przyzwyczaić do tej inności, ale teraz już spoko. Bardzo się cieszę, że się na to zdecydowaliśmy :D 

#291 agnieszka729

agnieszka729
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 10:47

no bo teraz to jest bardzo modne. Nam się strasznie podobają za to meble podświetlane.

#292 girltalk

girltalk
  • Użytkownik
  • 227 postów

Napisano 14 kwiecień 2020 - 11:03

Nigdy nie sądziłam, ze będę kupowała meble przez internet. Ale jednak ostatnio szukałam nowych mebli do swojego mieszkania i powiem Wam, ze w sklepach stacjonarnych nie mogłam znaleźć mebli które mi się podobały Tak więc postanowiłam kupić przez neta. Trochę się obawiałam co mi przyjdzie, ale meble na szczęście przyszły wykonane dobrze, nawet ładniejsze niż na zdjęciu.

Kupowalam krzesła do jadalni w tym sklepie:

https://www.mebletka.../krzesla-cat-34

Polecam bo wybór spory, a ceny również korzystne w porównaniu do innych miejsc. Wybrałam takie

7b9ab2e8b59c4de79c9082b67800e1dc.jpg

Żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy.

http://babskiswiat.net

#293 odes

odes
  • Użytkownik
  • 241 postów

Napisano 15 kwiecień 2021 - 12:21

Ze swojej strony polecam meble kuchenne zamówić sobie w Leroy Merlin. Cena tych mebli będzie o wiele niższa niż w studiach mebli kuchennych, jednocześnie nie sądzę aby była duza róznica w jakości wykonania. Ba.... W sklepie jest mozliwość docięcia sobie na przykłąd blatu z prawdziwego drewna, za który normalnie trzeba płacić krocie, a tutaj macie go w niższej cenie. A blat drewniany moim zdaniem zawsze będzie prezentował się o wiele lepiej niż popularny blat z laminatu (aczkolwiek od razu zaznaczam - nie jest to rozwiązanie dla pedantów, bo trzeba na niego zwracać uwagę o wiele bardziej i co jakiś czas olejować).

Na tej stronie możecie przejrzeć sobie ich zestawy kuchenne - meble można kupić sobie w gotowym juz zestawie, ewentualnie samodzielnie zaprojektować sobie z dostępnych w sklepie modułów. W takim przypadku można skorzystać albo z programu mozliwego do sciągnięcia sobie przez sklep. Albo umówić się na spotkanie z projektantem ze sklepu.

Poniżej komplet Aniela:

stylowi_pl_wnetrza_52947831.jpg

Romantycznie

#294 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 59 postów

Napisano 20 lipiec 2021 - 10:13

A co myślicie o tym, żeby wykorzystać stół zamiast biurka? Jak dla mnie ciekawy pomysł, kilka argumentów za takim rozwiązaniem jest podanych tutaj https://www.meblobra...o-dobry-pomysl/ . Wiadomo, że w tym wypadku nie będziemy mieli szuflad ani półek, ale też nie każdy ich potrzebuje.

#295 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 277 postów

Napisano 08 wrzesień 2021 - 11:29

Ja najbardziej kocham to, że zrobiłam 5 palnikowa płytę gazowa, pod nią szuflady i obok małe cargo na przyprawy. Dzięki temu mam zawsze porządek. W szufladach trzymam wszystkie łyżki, chochelka i inne przydasie. Pojemniki z mąka, kasza itp. W cargo jest niska szufladka na przyprawy i wysoka na oleje, octy

Porządna armatura kuchenna jest również w Kuchinox. 

Jeśli chcecie coś na długie lata, to polecam.

5907791170088.jpg

Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego.