Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Henna rzęs.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaś

Kaś
  • Użytkownik
  • 210 postów

Napisano 25 wrzesień 2007 - 14:35

Ma któraś?Chciałam sobie takie cudo zrobić,ponoć rzęsy wyglądają jak pomalowane jedną warstwą tuszu.I czas bym oszczędziła i wreszcie miała porządny makijarz oczy ,bo mymi lewymi 'ręcami',nigdy tego dokładnie nie zrobie.Ale właśnie...czy to nie niszczy rzęs,nie podrażnia oczu?

#2 Guest_Kociak_*

Guest_Kociak_*
  • Gość

Napisano 25 wrzesień 2007 - 15:40

Kaś, osobiście nie robiłam, ale moja współlokatorka sobie robiła co jakiś czas, ale to też wcale nie jest tak prosto zrobić sobie samemu, a ona jest z wykształcenia kosmetyczką, więc się na tym zna ;) ale faktycznie, rzęsy na jakiś czas są naprawdę czarne, ale henna ani nie wydłuży ani nie podkręci rzęs tak jak robi to tusz :) No i taki zabieg trzeba powtarzać co jakiś czas, ale to chyba wystarcza raz na 2-3 tygodnie ;)

#3 makalaya

makalaya
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 01 październik 2007 - 10:03

Ja robie henne już od kilku lat (co jakies 4-6 tygodni - przy czym po 6 tygodniach juz nic nie widac).
Rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Do pracy lub na wieczór nakładam dodatkowo tusz, żeby makijaż był wyraźniejszy, ale tak na co dzien, po pracy, lub na spacer z psem henna zupełnie wystarcza.
Od jakiegoś czasu chodzę do kosmetyczki która robi henne nie na bazie wody utlenionej (nie wiem co jest zamiennikiem), ale dzieki temu nawet jak jak ciut barwnika dostanie sie do oka to nie piecze. Ta henna którą robię nie niszczy rzes, bo jest jednoczesnie odzywka.

#4 JOVITA

JOVITA
  • Użytkownik
  • 178 postów

Napisano 02 październik 2007 - 20:31

oczywiscie ze robie sobie henna rzesy i brwi , rzesy wygladaja bardzo deliktanie , chyba ze ktos ma dlugie i grube to wystarczy mu sama henna !
I TAK SIE NIE ZMIENIE BĘDĘ SOBĄ NA ZŁOŚĆ TOBIE !!

#5 Diablica666

Diablica666
  • Użytkownik
  • 1419 postów

Napisano 02 październik 2007 - 21:08

Henne robie non top co drugi weekend w szkole na kolerzankach do obrzydzenia bo mam to na zajeciach i mam tą umiejętnośc mieć w małym paluszku :-/ rzesy są po niej czarne le nie są wydłużone ani pogrubione moim skromnym zdaniem lepiej nałożyć tusz ;-)
Dołączona grafika

#6 Nymphadora

Nymphadora
  • Użytkownik
  • 2636 postów

Napisano 02 październik 2007 - 21:10

Ja nigdy nie myślałam o hennie - bo mam całkiem czarne rzęsy naturalnie, więc mi ona niepotrzebna :) A żeby podkręcić czy wydłużyć, uzywam własnie tuszu :)

#7 calineczka

calineczka
  • Użytkownik
  • 7470 postów

Napisano 02 październik 2007 - 21:39

Ja nigdy nie myślałam o hennie - bo mam całkiem czarne rzęsy naturalnie, więc mi ona niepotrzebna :)

u mnie tak samo nawet kiedys jak byłam w szpitalu i szykowali mnie do operacji to pielęgniarka zapytala czy aby na pewno nie mam oczu wymalowanych :mrgreen:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#8 makalaya

makalaya
  • Użytkownik
  • 28 postów

Napisano 03 październik 2007 - 07:17

oczywiscie ze robie sobie henna rzesy i brwi , rzesy wygladaja bardzo deliktanie , chyba ze ktos ma dlugie i grube to wystarczy mu sama henna !

A no wlasnie, ja mam dosyc długie rzęsy, ale jasne na końcach wiec henna barwi je całe dzięki temu widac długość. Ale nie pogrubia wiec, choć to akurat mi nie przeszkadza.
Poza tym wielka zaletą henny jest to, ze gdy wstajesz rano lub po poludniu zmyjesz makijaz to ciagle "masz oczy" jak to mówi moja koleżanka. Chodzi o to, ze widac oprawę oczu i nie ma się takiej bladej, niewyraznej twarzy :lol:

#9 oOmikuniaOo

oOmikuniaOo
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 09 październik 2007 - 14:35

ja robiłam kiedyś, i chyba do tego wróce..., tak jak piszecie, henna nie pogrubia ani nie wydłuża rzęs... za to jak nie chciało mi się maloważ rzęs tuszem to mi wystarczało.. mam dość długie rzęsy ale jasne....
Mówią że jeśli rodzi się człowiek, - z Nieba spada dusza. Rozpada się na dwie części, Jedna trafia do kobiety, druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swej duszy.... połowy samego siebie...

#10 madzia88

madzia88
  • Użytkownik
  • 2409 postów

Napisano 16 październik 2007 - 12:39

robiłam tylko raz henne rzes i mam dosyc poniwaz po nałozeniu zrobiła mi sie zielona i szybko ja zmyłam wiec juz nie robie

#11 tanika_aha

tanika_aha
  • Użytkownik
  • 2491 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 13:14

henna kosztuje w gabinecie ok.12 zł,utrzymuje się około 3 tygodnie,jeśli kosmetyczka się zna to napewno zrobi dobrą robotę. Ale lepiej wybrać się do sprawdzonej babki.
Gdy patrzysz na mnie,wiem o czym myślisz, chcesz ze mnie czerpać słodkie korzyści!Wyluzuj koleś! Weź zimny prysznic! Nic nie kombinuj bo nic nie wymyślisz...!

If you don't know my name, you can call me baby Dołączona grafika" title="" />

#12 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 18:51

ja się właśnie zastanawiam czy by nie zrobić sobie henny
bo nie chce mi się w upały malować
a tak to bym tylko korektor sobie maźnęła i odżywkę na rzęsy a one byłyby i tak czarne :)

Zabieg tani, dosyć długotrwały więc chyba się opłaca ;-)
rzęski sobie odpoczną od codziennego malowania i zmywania :)
nie ma mnie tu i nie będzie.

#13 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 19:50

a henna daje tylko kolor czy tez troche wydluza i pogrubia?
bo sie nie znam :-P :-P ;-)

#14 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 21:49

Olciiia, to jak farbowanie. Tylko kolor :) Nie musiałabym się maziać tuszem, obciążać rzęs. Bo mam słabe...

#15 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 21:52

eee tam do lipa
bo ja czarne to mam zawsze
ale zeby tak sie dalo przedluzyc naturalnie :-P :mrgreen:

#16 cerrata

cerrata
  • Użytkownik
  • 13852 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 21:55

Olciiia, no to pozostaje albo przyklejenie, albo przedłużenie trwałe, albo pogodzić się ze tym jakie masz :)

Ja wykorzystam przyjaciółkę bo z Poznania do mnie nadciąga w połowie lipca :mrgreen:
Już mi kiedyś robiła, także mogę jej zaufać <jupi></span>

pokażę efekty :)

#17 Olciiia

Olciiia
  • Użytkownik
  • 10000 postów

Napisano 06 lipiec 2009 - 07:03

pokażę efekty

no mam nadzieje, do Poznanianek mozesz miec zawsze zaufanie :mrgreen:

eee nie nie bede szalec z przedluzaniem stalym tak sobie pomyslalam ze fajnie by bylo jak na urlop pojade, ale co tam przezyje i z tuszem ;-)

#18 Anulka

Anulka
  • Użytkownik
  • 576 postów

Napisano 23 sierpień 2009 - 16:23

Henna rzęs wypada słabo. Szybko się kruszy i ja sama nigdy nie widziałam efektu. I tak malowałam tuszem rzęsy.
A.

#19 Miniaa

Miniaa
  • Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 19 wrzesień 2009 - 18:23

Henna rzęs wypada słabo. Szybko się kruszy i ja sama nigdy nie widziałam efektu. I tak malowałam tuszem rzęsy.

Nigdy nie widziałam żeby henna się wykruszała z rzęs. Jestem kosmetyczką i od dawna nakładam hennę na rzęsy jak i na brwi. Sobie też, wygląda ładnie, rzęsy są podkreślone i czarne.. Bardzo często (najczęściej) klientki przychodzą do salonu właśnie na hennę,

#20 mloda

mloda
  • Użytkownik
  • 7695 postów

Napisano 21 wrzesień 2009 - 08:37

ja stosuje henne na brwii bo mam jasne a tak pomaluje i są ładnie zaznaczone, rzęs jeszcze nie próbowałam malować