Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Jak się pozbyć blizn po trądziku?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 minionka

minionka
  • Użytkownik
  • 35 postów

Napisano 28 styczeń 2016 - 13:01

Jak się pozbyć blizn potrądzikowych? Według mnie to trochę walka z wiatrakami... Próbowałam wielu rzeczy, nic nie pomaga. Znajoma mi polecała laserowe usuwanie blizn, robiła w Vici Clinic w Krakowie... Fakt, buzia jej się poprawiła ale mówiła, że zabiegi są dość bolesne :/ Myślicie, że warto?



#2 TArantino

TArantino
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 04 maj 2016 - 12:01

ja maskuję je podkładem...



#3 Maddie77

Maddie77
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 16 maj 2016 - 13:33

Jest taki specjalny krem, nazywa się No-Scar. Podobno likwiduje blizny, ale nie mam z tym problemu.



#4 Aichie

Aichie
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 08:21

Na pewno nie jest to walka z wiatrakami, czasami potrzeba po prostu trochę cierpliwości ;) Przy bliznach trądzikowych warto zainteresować się mikrodermabrazją diamentową, kwasami lub, jak sama napisałaś, laserem. Ja póki co chodzę czasami na mikrodermabrazję, buzia po niej jest super, gładziutka jak nigdy ;) Zastanawiałam się jednak tez nad laserem, babka do której chodzę (Une Belle Peau w Gdyni) ma jakiś super nowoczesny laser (mediostar next, laser diodowy) i przy jego użyciu podobno zabieg jest bezbolesny... Jeśli się kiedyś w końcu zdecyduję to na pewno dam znać ;)



#5 kathy

kathy
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 14:54

Ja też właśnie zastanawiam sie nad laserowym usuwaniem blizn. Zdaje sobie sprawe z tego, że takie zabiegi nie są najtasze ale mam już dość moich blizn na dekolcie i cieżko mi sie ich pozbyć innymi sposobami. Nawet dermatolog nie był mi za bardzo w stanie pomóc. Żadne maści, peelingi i inne nie działały. Wiem że zabieg trzeba powtórzyć kilkukrotnie a w krakowskiej vesunie jedna sesja kosztuje od 600 do 1500 zł zależnie od tego na jak duży obszar chcemy działać no ale skoro nic innego nie działa to chyba nie mam innego wyjścia. Najwyżej nie pojade na wakacje w tym roku



#6 muaraz

muaraz
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 13 czerwiec 2016 - 11:18

moja siostra usuwala blizny potradzikowe laserowo i widzac efekty wiem ze warto. dobrze oczywiscie wybrac jakas dobra klinike zeby zabieg robiony byl fachowo prze lekarza dermatologa bo z tym akurat roznie bywa



#7 kathy

kathy
  • Użytkownik
  • 25 postów

Napisano 16 czerwiec 2016 - 12:28

No w vesunie akurat takie zabiegi zawsze robi lekarz wiec to mnie nie martwi. Zakładam że odstepy czasowe miedzy zabiegami też określa dermatolog wiec może rozłoży sie to jakoś na raz w miesiącu i aż tak tego nie odczuje



#8 koala

koala
  • Użytkownik
  • 101 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 13:58

Mi przy bliznach pomógł żel sutricon. Co prawda blizny całkiem nie zniknęły ale zmniejszyły się są mniej widoczne i bledsze. W tym żelu jest najlepsze to że jest przezroczysty, bezwonny i hipoalergiczny. Wystarczy go tylko nałożyć na dokładnie umytą i osuszoną powierzchnię blizny nanieść niewielką ilość preparatu. I masować przez ok 2-3 minuty 2 razy dziennie:)

#9 Yogi

Yogi
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 06 lipiec 2016 - 15:58

Trądzik to prawdziwe utrapienie, od lat sama mam z nim problemy i bardzo długo się męczyłam z mocnym trądzikiem niestety. Podstawowa zasada to nie dotykać twarzy dłońmi ze względu na zarazki oraz uważać z kosmetykami, bo mogą zaszkodzić bardziej. Warto przede wszystkim udać się do dermatologa po poradę. Poza tym pomagają kosmetyki naturalne, te z alkoholem wcale nie są dobre dla trądziku wbrew pozorom. Warto pójść na zabieg mikrodermabrazji lub peelingu kawitacyjnego, bo są skuteczne przy cerze trądzikowej także. Pozwalają cerze odetchnąć i głęboko oczyszczają, nawet blizny są płytsze i mniej widoczne. Ja regularnie chodzę u siebie do kliniki Gloria w Rzeszowie. Odkąd robię to regularnie to moje blizny są prawie niewidoczne, choć zajęło to kilka miesięcy.



#10 Mycha84

Mycha84
  • Użytkownik
  • 375 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 13:42

Sutricon jest ok, moja kumpela stosowała po cesarce, z jej blizną sobie poradził, więc warto spróbować. A żel jest całkiem matowy, nie będzie go widać, nawet jak będziecie stosować w ciągu dnia.



#11 beata_m

beata_m
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 25 lipiec 2016 - 20:37

Sutricon jest ok, moja kumpela stosowała po cesarce, z jej blizną sobie poradził, więc warto spróbować. A żel jest całkiem matowy, nie będzie go widać, nawet jak będziecie stosować w ciągu dnia.

 

A na blizny po wycięciu wyrostka robaczkowego też można stosować? Nie jest to świeża blizna. Jest sens?



#12 odes

odes
  • Użytkownik
  • 301 postów

Napisano 12 październik 2016 - 12:30

Pamiętajcie,ze aby wybrać się na laserowe usuwanie blizn trzeba ten trądzik wyleczyć. Nie powinno się iść z trądzikiem na twarzy bo można sobie narobić jeszcze większych problemów.

 

Sama mam trądzik, ile to ja nie wypróbowałam kosmetyków. No szkoda gadać. Aktualnie jestem najbardziej zadowolona z serum Sevolium na twarz. Daje bardzo wymierne efekty. Mam zdecydowanie mniej pryszczy na twarzy 


Romantycznie


#13 ulanka

ulanka
  • Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 18 październik 2016 - 21:19

ja trądzik leczyłam z 7 miesięcy. antybiotyki oczywiscie. dobrze, ze to juz za mną,. 



#14 czytelniczadusza

czytelniczadusza
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 19 październik 2016 - 15:12

wel well, ja na szczescie nigdy nie mialam tradziku ale problemy z wągrami to i owszem, są!



#15 Flora

Flora
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 25 październik 2016 - 12:35

Pewnie, że warto i nie ma na co czekać, bo im wcześniej tym lepsze efekty takiego zabiegu. Co do bólu to warto zaopatrzyć się w maść Emla, ona znieczula skórę przed zabiegiem i dzięki temu mniej boli. W krakowskim ...  dysponują najnowocześniejszym laserem ResurFx, a na pierwszy zabieg można otrzymać 50% rabat, więc warto skorzystać.



#16 Barbarella

Barbarella
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 09 listopad 2016 - 19:36

Nie jestem pewna czy domowe sposoby takie jak maści i częste peelingi dadzą jakikolwiek efekt. Myślę, że najlepiej wybrać się do specjalisty i poddać zabiegowi w salonie kosmetycznym. Moja znajoma korzystała z zabiegu karboksyterapii w salonie Olivka i jest bardzo zadowolona. Blizny się jej spłyciły a buzia odzyskuje powoli blask.



#17 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 16 maj 2017 - 13:41

Jedynie laser. NIe pomogą tutaj za bardzo zabiegi kwasami  Blizny potrądzikowe to nie przebarwienia,ze da sie je tak lekko usunąc. Jest z nimi trochę więcej problemu ;) Tak więc trzeba tutaj zastosować bardziej radykalne środki.

 

WAŻNE !!! Przed jakimkolwiek zabiegiem laserowym trzeba wyleczyć aktywny trądzik. Jeśli macie wulkany na twarzy, które jeszcze są pełne ropy to nie ma sensu tutaj stosować jakichkolwiek zabiegów kosmetycznych. Trzeba sie ich na początku pozbyć. Ze swojej strony polecam serum w leczeniu Sevolium. Które sama stosuje oraz jestem z niego bardzo zadowolona. Oj już dawno moja cera nie wygladała tak ładnie 


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#18 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 23 maj 2017 - 07:39

ja uważam, że należy to skonsultować z lekarzem specjalista bo na pewno nie każde blizny można usunąć.



#19 rozalin

rozalin
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 14 czerwiec 2017 - 07:40

No a kto wykonuje ten zabieg???? no chybaże specjalista


Pieniądze szczęscia nie dają ale zakupy to co innego. 


#20 ivonsi

ivonsi
  • Użytkownik
  • 179 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 08:04

Ja się pozbyłam takich blizn przy pomocy żelu sutricon, codziennie robiłam kilka minut masaż i efekt jest fajny, blizn prawie nie widać, warto było być systematycznym :) ten żel też daje fajny efekt pod makijażem, skóra się nie błyszczy i też makijaż się dobrze trzyma







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych