Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Prezenty dla świadków na ślubie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 MartaP

MartaP
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 16 październik 2015 - 09:32

Czy słyszeliście o zwyczaju dawania prezentów świadkom na swoim ślubie w ramach podziękowań, za pomoc w przygotowaniach? Ja coraz częściej o tym słyszę i zaczęłam się zastanawiać czy czegoś im nie kupić. Tylko co z takiej okazji można podarować? Bo kwiaty to chyba trochę tak słabo.. Może Wy macie jakieś doświadczenie w tym temacie, albo swoje pomysły?  ;-)

#2 I.Ryba

I.Ryba
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 16 październik 2015 - 14:42

ja u koleżanki na ślubie widziałam taki zwyczaj. po podziękowaniu dla rodziców, było podziękowanie dla świadków. zaprosili ich na środek sali, pani młoda wygłosiła krótkie przemówienie i potem wręczyli im prezenty.

dwali im jakieś takie kryształowe statuetki, czy coś w tym stylu. ale co tam na nich było to już dokładnie nie wiem....

#3 MartaP

MartaP
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 18 październik 2015 - 17:15

Brzmi fajnie, ale nie wiem za bardzo o jakie statuetki chodzi :mrgreen:  poszperam zaraz w necie to może coś wypatrzę. Jeśli zdecyduję się im coś dać na ślubie to chciałabym, żeby to była dla nich jakaś pamiątka z tego dnia. Dlatego właśnie pisałam, że kwiaty jak dla mnie nie wchodzą w grę  ;-)

#4 JowitaS

JowitaS
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 20 październik 2015 - 13:56

Jeśli piszecie o kryształowych statuetkach to bardzo fajnie wygląda coś takiego jak na zdjęciu. Tutaj masz od razu dostosowaną do swojej okazji.

Ja kupowałam taką, tylko z innym wzorem dla swoich rodziców z okazji rocznicy ich ślubu. Na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciu no i moim zdaniem są fajną pamiątką na lata.

Zależy co kto lubi, ale mi się takie kryształy bardzo podobają.

Załączone miniatury

• odznaka_super_druhna_na_prezent_slubny_800x800 (1).jpg

#5 MartaP

MartaP
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 20 październik 2015 - 21:12

Dzięki za zdjęcie. No właśnie tak myślałam, że to chodzi o tego typu kryształy, ale nie byłam pewna ;) Muszę to pokazać narzeczonemu i zobaczymy co on na to powie. Jak dla mnie pomysł bardzo ciekawy. Moja świadkowa jest bardzo zaangażowana we wszelką pomoc przy organizowaniu ślubu, dlatego myślę, że zrobiłoby się jej bardzo miło jakbyśmy jej podziękowali właśnie w takiej formie.  

#6 Jolka35

Jolka35
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 07 listopad 2015 - 18:21

nie słyszałam...zaskoczyło mnie to nawet 

#7 Marlenka

Marlenka
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 08 grudzień 2015 - 12:31

Prezent tak, ale jakiś fajny, a nie jakiś badziew.

#8 kata_rzyna

kata_rzyna
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 15 grudzień 2015 - 15:11

wg mnie dobrym prezentem są duże świeczki zapachowe Yankee Candle o nazwie Wedding Day, kto ich nie zna - niech żałuje albo jak najszybciej pozna:) Tanie nie są wiec tez nie jest to jakis prezent na odwal sie a naprawde zapach jest przecudowny 

#9 TArantino

TArantino
  • Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 17:22

a gdzie takie dostane?

#10 lady_alice

lady_alice
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 23 kwiecień 2018 - 14:57

A dla mnie bez sensu są satuetki i inne łapacze kurzu, których nie ma gdzie postawić. Ja bym podeszła indywidualnie, panna młoda coś wrecza swiadkowej, pan mlody swiadkowi i wszyscy sa zadowoleni. Mozna zrobic sammemu kartki, podarowac jakies smieszne koszulki albo wreczyc fajny voucher na wspolny wypad :D Ja sama lubie, kiedy ktos mi daje prezent przemyslany, bo to oznaka, ze jestem dla tej osoby naprawdę ważna :)

#11 odes

odes
  • Użytkownik
  • 270 postów

Napisano 16 kwiecień 2021 - 06:39

Kwestia wyboru. Nie jest to takie popularne, aczkolwiek moim zdaniem jeśli chcemy podziękować świadokom to nie zaszkodzi im podarować prezentu ;)

Opcji jest wiele, jednak ze swojej strony polecam tę najbezpieczniejszą. Mianowicie kosz prezentowy ze smakołykami:

https://www.lubelska...kazje-co-wybrac

Na stronie jest opisane, w jaki sposób stworzyć taki kosz. Polecam kupić gotowy ;)

Obecnie w firmie Nobilia jest moziwośc zamówienia :) 

Romantycznie