Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Idealny pokój dla dziecka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 karolajn

karolajn
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 15:00

Dziewczyny, jak wyglądają pokoje waszych dzieci? Są proste, czy może magiczne? ZAbałaganione czy zrobione tak, że łatwo dzieciom utrzymać porządek? :-)

I jeszcze jedno pytanie - jak wyglądałby dla Was idealny pokoj dla Waszego dziecka?

[pytam, bo szykuje sie nam remont i zastanawiam się nad różnymi rozwiązaniami]

#2 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 14:49

Używamy lupki :)

Zajrzyj tutaj: http://babskiswiat.n...dziecieca-oaza/

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#3 kolista

kolista
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 15:21

Używamy lupki :-)
Zajrzyj tutaj: http://babskiswiat.n...dziecieca-oaza/

Z drugiej strony za odgrzewanie kotletow tez sie nie dostanie przyslowiowej nagany? :-) Spojrzałam na temat i ponad rok nie był ruszany

Ja co prawda sie nie bede wypowiadać na tamtym temacie, bo moje dzieci nie mają cudownych pokoi, natomaist kuzynka ostatnio robiła u nich pokój ... i wygląda śietnie. Nie mam zdjęć tego pokoju, ale pokazywala mi stronę jak sie pytalam jak to zdrobili

#4 halynka

halynka

mamuśka

• Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 15:25

Z drugiej strony za odgrzewanie kotletow tez sie nie dostanie przyslowiowej nagany? :-) Spojrzałam na temat i ponad rok nie był ruszany

Oczywiście, że nie! Odgrzewanie jak najbardziej mile widziane.

Natomiast linkowanie zabronione. Polecam poczytać regulamin forum: http://babskiswiat.n...babskiswiatnet/

201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

#5 Azura

Azura
  • Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 13:14

Niedawno skończyliśmy właściwie meblować pokoik dziecka. Posiłkowaliśmy się meblami ... i prezentują się nieźle natomiast z wiadomych względów na razie nie jestem w stanie nic powiedzieć o trwałości. Na pewno będziemy starali się dbać o pokoik dopóki Kamil nie podrosnie, to może do tego czasu te meble wytrzymają. :)

#6 kalimero

kalimero
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 24 wrzesień 2015 - 17:08

ściany kremowe, sufit błękitny z naklejonyi bałymi chmurkami, meble białe + kolorowe dodatki :)

#7 basiaw

basiaw
  • Użytkownik
  • 187 postów

Napisano 08 wrzesień 2021 - 08:49

Szukam pomysłu na łóżko piętrowe/łóżko na antresoli (chyba tak to się nazywa) do pokoju kilkulatka. Chodzi mi dokładnie o łóżko, które jest na podwyższeniu i ma pod spodem miejsce np. na zabawki - jakieś szuflady, półki. Chodzi mi o jak najlepsze wykorzystanie przestrzeni. 
Może macie jakieś ciekawe rozwiązania? W  grę wchodzi gotowy produkt lub te,które robiliście na wymiar lub i indywidualny projekt.

Jakie swoją drogą macie opinie na temat lóżek od interbeds? Może któraś zamawiała tam lóżko dla swojego malucha? 

#8 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 14 październik 2021 - 13:09

Ja chcę przykleić na ścianę w pokoju syna fototapetę z motywem lasu i zwierząt.