Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduszki sierpniowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#41 inqaa

inqaa
  • Moderator
  • 5515 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 13:27

@Blondynka88 Bułgaria, Złote Piaski ;-) Dzisiaj od rana latam jak głupia i załatwiam ostatnie rzeczy, walizka oczywiście za mała, super :lol: :lol:


Keep calm and become a doctor <serducho> // Mission completed <tanczy7>

 

 


#42 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 27 sierpień 2015 - 18:06


Bułgaria, Złote Piaski
Super!

Udanego wyjazdu :)


nixqp2.png


#43 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 09:25

<hellooo1>

Witam po kolejnym tygodniu urlopu :mrgreen: Aż żal było mi wczoraj wracać, ale szykują się zmiany, więc nastrajam się coraz bardziej pozytywnie :) Siostra się wyprowadza, koleżanka się wprowadza, ja szukam nowej pracy, siostra już znalazła, Z. dziś zaczyna, także zmiany praktycznie u każdego, a nam układa się lepiej, niż dobrze ;-) A ostatnio od babci Z. usłyszałam, że odkąd poznał mnie stał się innym człowiekiem i ona go nie poznaje - pozytywnie oczywiście. Strasznie to miłe :)

 

Rano pobiegałam, wstawiłam już jedno pranie, zaraz kolejna kawa i książka - wciągnęła mnie strasznie, wczoraj zaczęłam czytać i pewnie dziś już skończę. I po zakupy muszę wyjść, bo mam wieeeelką ochotę na kurczaka w sosie winno - porowym z przepisu @elizabeth :) Dokopać się tylko do niego muszę, bo nie jestem pewna, czy wszystko pamiętam ;-)



#44 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 10:27

Hej :)

 

Popatrzcie ile było stron w pogaduchach rok temu :O 

Forum faktycznie umiera... Nie pamiętam, żeby ktoś ostatnio dołączył w miarę na stałe.

 

Ehh nie wyspałam się, bo siedziałam do 3.00. Bo mi się zachciało kawy o 21.00 i oglądania filmów ze studniówki i wesela kuzynki. 

Wcześniej wpadła kuzynka na seans filmowy  :lol: Z tego wrażenia nie wypiłyśmy piwa, które stało w lodówce i czekało na nas. 

 

Teraz jadę do miasta pozałatwiać cosik i może coś upiekę. 



#45 halynka

halynka

    mamuśka

  • Użytkownik
  • 5652 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 14:43

@inqaa udanego wyjazdu! A podróż nie będzie taka straszna na pewno w miłym towarzystwie :)

 

Pogoda się popsuła i nastrój mam do dupy <cryyy>

Miałam spędzić popołudnie na plotach a chyba nic z tego nie wyjdzie.

 

Do tego M. wali fochy jak dziecko. Nie wiem który z tych moich facetów jest dojrzalszy momentami.

 

Nic tylko usiąść i płakać.


201401111762.png

km5skrhmtofzztsl.png

 

 

 


#46 Madź

Madź

    heksa

  • Użytkownik
  • 4069 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 20:31

@inqaa, ja bym tyle na dupie nie usiedziała, nie ma mowy :P udanych wakacji ;-)

spodziewam się później mnóstwa pięknych fot, takich, żeby mnie zazdrość zżerała chudzino ;D

 


Forum faktycznie umiera...

oj tam, oj tam. Każdy ma gorszy i lepszy czas, widocznie forum ma teraz pod górkę :P

 

Buc dzwonił godzinę temu, poinformować, że cała moja graciarnia zmieściła się do auta, kuźwa, miałam nadzieję, że nie wszystko wejdzie, bo cały pawlacz zostawiłam zawalony rzeczami "na potem". 

Chciałam tylko ekspres do kawy odzyskać i książki, a tu proszę - psikus. Gdzie ja to wszystko pochowam to nie mam pojęcia :P

 

Zuzu pospała dzisiaj w ciągu dnia 3h, więc póki co nie gonię jej do łózka, urzęduje schowana za kanapą i bawi się kucykami, więc jako tako mam spokój. Został mi jeszcze nasz pokój do ogarnięcia i spadam pod prysznic. Rano wróci G. i pewnie zajmie moje miejsce w łóżku :lol: Nie wiem jakim cudem, ale będę go musiała między 9:00 a 12:00 na pocztę zaciągnąć, bo mam materac do odebrania na poczcie. A 12 kg. sama taszczyć nie będę. Przekabaciłam chłopa i nie kupujemy żadnej kanapy itp., tylko zrobimy sobie łóżko z palet. I stolik do tego. I jeszcze mi się kapnęło, że pościel trzeba będzie gdzieś trzymać to i skrzynia do zestawu by się przydała. Obijemy czymś na górze i będzie na czym siedzieć w razie "W". Tylko kiedy znajdziemy czas na to wszystko to ja nie wiem :lol:


“One, remember to look up at the stars and not down at your feet.
Two, never give up work. Work gives you meaning and purpose and life is empty without it.
Three, if you are lucky enough to find love, remember it is there and don't throw it away.”
 

#47 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3228 postów

Napisano 29 sierpień 2015 - 14:59

Cześć!

 

jakoś ostatnio opuściła mnie wena pisania, ale czytam na bieżąco :-)  

 

U nas wszystko dobrze,czas remontu nastał :-)

 

Jak już kuchnia będzie gotowa to pochwalę się efektem.Ale to jeszcze trochę zajmie.

 

Dzis wieczorem idziemy na miasto ze znajomymi ,to sie troszke rozerwiemy.

 

 

Ostatnio bylam u fryzjera,podcielam dosc wlosy i zrobilam ombre :-) Fajnie wyszlo !kiedys moze zafarbuje cale na jakiś blond :-P

 

Milego dnia!!! :-)


iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#48 Aneczka

Aneczka
  • Użytkownik
  • 1325 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 05:50

Heloł.

 

Chwila błogiej ciszy to u mnie świętośc dlatego piję GORĄCĄ kawę i mogę do Was zajrzeć.

 

Dzisiaj niby niedziela ale i tak grafik mam napięty ponieważ wyjątkowo dzisiaj muszę zrobic pranie i jechać na zakupy do tego dochodzi mega prasowanie i takie tam. Jeszcze do kościoła idziemy.

Potem będę się pakowac. We wtorek jedziemy z naszym najmłodszym synem do Krakowa, pozostała trójka zostaje u moich rodziców bo do szkoły i przedszkola chodzić trzeba.

Obiad dzisiaj eż średnio niendzielny ponieważ mam od wczoraj barszcz biały. Po południu skoczymy do aquaparku z dzieciakami i będzie super.

 

Małż ma cały tydzień urlopu teoretycznie ale jak znam życie to jeszcze jutro zahaczy o firmę przekazać pracownikom wytyczne na następny tydzień. Pracoholik ale i tak kochany

 

Dobra teraz lecę


Dołączona grafika

#49 Madzik :)

Madzik :)
  • Użytkownik
  • 6096 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 08:31

Hej :-)

 

Krótkie wakacje bardzo udane. Pogoda dopisała, jednak woda w morzu za zimna na dłuższe kąpiele ;-)  Krasnal wytarzał się w piasku, więc generalnie wszystko idealnie. Szkoda tylko, że na tak krótko udało nam się wyskoczyć. Może w przyszłym roku....

 

A do domu wróciliśmy wszyscy chorzy :-P  Ale już dobrze. M jedynie się męczy jeszcze.

 

Chłopaki teraz śpią, ja gotuję rosół. Myślałam o wypadzie na zakupy, ale jakiś maraton biegnie u mnie i ulice mam zamknięte. Może później będzie mi się jeszcze chciało. A mam kupon do jednego sklepu na 30 zł ważny do dziś i szkoda, żeby się zmarnował ;>

 

Pozdrawiam <buzki>



#50 nie(d)oceniona

nie(d)oceniona
  • Zarządca
  • 10527 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 09:41

Ha! załapałam sie jeszcze na sierpien :P 

 

Bry prawie po-wakacyjnie :P 

 

dwie godziny bujałam sie z rajanerem... Co za przygłupy nie rozróżniają waluty... Z konta w eur uporczywie chcieli mi pobrac kase w pln (taaaa... juz dam se kase przewalutowac podwójnie :lol: ), a staneło na tym, ze dałam im pobrac kase ze zlotówkowego, mimo, ze rachunek dostalam w euro... Matoły... I jeszcze mi sie do banku zglosic kazali, a pozniej u nich reklamacje skladac. Nie chce mi sie bawic w takie klocki ;-) 

 

W tym tygodniu druga zmiana. Plus: wyspana bede. Minus: cały dzien rozwalony <bezradny>

 

Tymczasem na śniadanie pizza <lol> . Później do biura po wniosek urlopowy i do pracy rodacy :lol: 


*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny. 


#51 wloczykijka

wloczykijka
  • Użytkownik
  • 1104 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 12:57

@inqaa miłego wypoczynku ;)

 

@nie(d)oceniona czasem niektóre biura dziwne rzeczy każą robić...

 

Witajcie... my już też po urlopowo... moja mama wróciła.. 

Ja usiłuję się ogarnąć ale jakoś nie wychodzi...






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych