Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.


Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

Pogaduchy majowe


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
123 odpowiedzi w tym temacie

#41 Lady Di

Lady Di
  • Użytkownik
  • 1800 postów

Napisano 09 maj 2015 - 07:56

Dzień dobry kobietki :)

Piekny dzień sie zapowiada, ja jeszcze w łóżku, ale zaraz muszę sie wygramolic i zrobić na bóstwo, bo szkoła mnie czeka :)

Pije sobie kawkę :)

Miłej soboty dla wszystkich :)



#42 viola

viola
  • Użytkownik
  • 8330 postów

Napisano 09 maj 2015 - 10:09

Sajuri,udanych zakupów :-)

 

 


Pije sobie kawkę :-)

ja też :-)

 

Witam.

Fajna pogoda.Zaliczyłam dziś wizytę u fryzjera.Obiad juz zrobiony.Po południu jedziemy z M (w związku z pracą).Od czerwca sama sobie będę  pracownikiem.

Muszę tylko zrobić badania do książeczki zdrowia.

Życzę wszystkim pięknej pogody i uśmiechu.!


Użytkownik viola edytował ten post 09 maj 2015 - 10:10


#43 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 09 maj 2015 - 13:06


Wisienkowa a czemu za pozno ? 
Bo jestem już w związku i mi dobrze. 

 

Hej ;)

Dziś od rana aktywnie - obiad, sałatka, pranie poskładałam, pościel wywietrzyłam, pędzle do makijażu wyprałam.

Teraz już siedzę z dzbankiem truskawkowej herbatki i działam coś mniej aktywnego :P



#44 nikus

nikus
  • Użytkownik
  • 3355 postów

Napisano 09 maj 2015 - 19:44

@Anonimka, ja wiem, ze katar nie oznacza zaraz wielkiej choroby. U nas prawie zawsze jednak tak :-/  Dlatego po 1mcu mamy kolejne zapalenie oskrzeli  :cry:  :cry:  Wymiekam  :cry:  :cry:

 

@Sajuri Okruszek ma juz 3lata i 4mca ;-)

 

 

Witam!

U nas znowu chorobowo :-/  Mysle, ze te jego czeste "oskrzela" moga miec alergiczne podloze, wiec jestesmy umowieni na sr do alergologa :roll:

Weekend przez to totalnie w domu. Oj bedziemy sie nudzic, bo ile mozna bawic sie, spiewac i tanczyc ;-)

Poki co lece pod prysznic, poki Maly nie ma kolejnego ataku kaszlu  :-/

 

Milego wieczora wam ;*


Zanim zostałeś poczęty - pragnęłam Cie ,

zanim się urodziłeś - kochałam Cię ,

nim minęła pierwsza minuta Twojego życia -

byłam gotowa za Ciebie umrzeć... 


#45 katti

katti

    kwintesencja

  • Użytkownik
  • 9613 postów

Napisano 11 maj 2015 - 17:24

Witam :)

 

Siedze sobie wygodnie na kanapie....za oknem piekne niebo i sloneczko :-)

Weekend minal zbyt szybko... niestety. Zostaly mi za to slady po fajnym weekendzie w postaci pogryzienia przez meszke :evil: :lol: swędzi straaaaaaaaasznie :-x wszedzie. Nogi i rece mam cale w bąble  <chlipaj12>

 

W pracy zlecialo. Ciastko niedawno wstawilam do piekarnika 8-) Upiecze sie i smigam na trening.

 


U nas znowu chorobowo :-/
Zdrowia :-)

 

I tako :) Leci :)

 

Pozdrawiam! ;-)


Nie patrz w przeszłość, bo potkniesz się o teraźniejszość i s******* przyszłość.

 

 

 

 


#46 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 11 maj 2015 - 18:52

Hej ;)

 

Gardełłłłłło mnie pobolewało rano, ale mnie kumpel na lody wyciągnął i przeszło xD

Kosiłam dziś pół dnia trawę. Wcześniej włóczyłam się po mieście ze znajomymi. 

Szkoda, że to prawie koniec studiów, tak ich uwielbiam. Może zrobię w tym tygodniu grilla jakiegoś ;)

Trzeba posiedzieć i się odstresować ;) 

 

Jem czekoladę i Skittlesy i zaraz chyba idę poleżeć w wannie ;)



#47 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 11 maj 2015 - 19:28

@nikus...mnostwo zdrowia dla synka a dla Ciebie sil...
Witam!
Maj jakos umyka mi bokiem,piekny miesiac,czekam zawsze na niego z utesknieniem a potem jak juz jest to...myk...i nie ma. :-(
Dzis ostro pracowalam po tygodniowym urlopie.Szpital stoi na swoim miejscu i trzeba robic :-/ Urlop to piekna sprawa.
Czeka mnie jeszcze ciepla woda w wannie i lulu,jutro znowu mam 12-to godzinny dyzur.Ale jak koncze o 19.00 to na swiecie jest jeszcze jasno :-)
Wszedzie zielono i kolorowo i wesolo od swiergotu ptakow.
Milego wieczoru :-)

Użytkownik gogi edytował ten post 11 maj 2015 - 19:31


#48 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 11 maj 2015 - 20:04

Witam!

 

Od piątku do dzisiaj byliśmy w Mielnie :)

Szybko, ale miło minął nam weekend :)

 

Miłego wieczorku!


nixqp2.png


#49 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 12 maj 2015 - 19:39

@nikus jaka pogoda dzis u ciebie  ??? u mnie slicznie.


Poki co lece pod prysznic,
wiele bym dała za taki luksus :cry:

okres przyszedł ,pierwsze dwa dni chodziłam rozbita i nie obyło sie bez drzemki.

teraz juz ok.

 

ale wieje tu nudaaaaa.....


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#50 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 12 maj 2015 - 19:59

@Blondynka88...Mielno...wakacje,kolonie letnie,pierwsza,najpierwsza milosc...rok 1983...eh!:-( Jak ten czas szybko minal.

Witam!
Leze na fotelu,sflaczala,obolala,zdechnieta jak pies Pluto :-/
Narobiona okropnie,nogi mi wlaza do doopy,kark sztywnieje ;-) i po co? dlaczego? i za co?Ano za psinco...bo emerytury moge nie dozyc tak ostro zapierniczajac :-/
Dzis diete puscilam w trabe i posililam sie kawalkiem pizzy i ciasta z rabarbarem.Brzusio pelny,cukier pewnie 1300 ;-)
Tkwie nadal w tym fotelu,moje sflaczale cialo zaczyna smierdziec a to znaczy,ze czas na prysznic...mam nowy balsam do ciala ze zlotymi drobinkami,Lirene Gold...cudnie pachnie i cialko nabierze apetycznego wygladu i jedrnosci.Sflaczalosci pojda precz.No to smigam ,zycze spokojnej nocki :-)

#51 Blondynka88

Blondynka88
  • Użytkownik
  • 1351 postów

Napisano 13 maj 2015 - 07:24


Mielno...wakacje,kolonie letnie,pierwsza,najpierwsza milosc...rok 1983...eh! Jak ten czas szybko minal.
Fajne wspomnienia zostają :D

 


moje sflaczale cialo zaczyna smierdziec a to znaczy,ze czas na prysznic...mam nowy balsam do ciala ze zlotymi drobinkami,Lirene Gold...cudnie pachnie i cialko nabierze apetycznego wygladu i jedrnosci.
Rozbawiłaś mnie  :lol:

 

Dzisiaj chłodno, wiatr wieje.

Już się nie mogę doczekać upalnych, słonecznych dni. Ciekawe czy w ogóle takie w tym roku będą  ???

 

Miłego dnia!


nixqp2.png


#52 Wisienkowa

Wisienkowa

    HQ

  • Moderator
  • 4761 postów

Napisano 13 maj 2015 - 08:20


Mielno...wakacje,kolonie letnie,pierwsza,najpierwsza milosc...rok 1983...eh! Jak ten czas szybko minal.
Też byłam w Mielnie ;) Ale wakacyjna miłość to w Łebie :P Mamy nadal kontakt i czasem wychodzimy na piwo lub kawę.

 

Dzień dobry :)

U mnie tak sobie ze wszystkim... pogoda średnia, nastrój średni i tyle mam rzeczy do zrobienia, a od Wielkanocy leń nieziemski. 

Wczoraj przynajmniej częściowo posprzątałam to dziś wieczorem mnie to ominie. Bo jutro posiadówa u mnie  :mrgreen:

Zmykam coś pisać :P



#53 Olenka

Olenka

    Yeah!

  • Użytkownik
  • 8138 postów

Napisano 13 maj 2015 - 10:10

Witam się prawie w połowie maja.  <flow1>

 

To co dobre szybko się kończy i moje cudowne 2 tygodnie u Łośka dobiegły końca.  <serduszka>  <serduszka> Aktualnie jestem mega szczęśliwa na zmianę z nastrojami mega tęsknoty. A to dopiero 2 dni osobno. ehhh.  :-?

 

Odebrałam wczoraj wyniki egzaminu i jestem mega zadowolona z efektów !  <jupi> Teraz będę chyba kombinować następny kurs, chociaż tak bardzo nie mam już ochoty na naukę. Wolałabym do jakiejś pracy iść, ale ... zepne poslady i przynajmniej język dobrze przyswoje. 

 

Póki co wpadnie mi sporo wolnych dni, więc zrobie pożytek, poćwiczę, popichcę, żeby tylko za dużo nie myśleć...

 

 

Pogoda ładna, więc zabieram Księżniczkę na spacer  <buzki>  <buzki>


“We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one”

#54 Melodia19

Melodia19
  • Użytkownik
  • 3228 postów

Napisano 13 maj 2015 - 11:04

Hej!!

 

Witam się z kawką. Mąż w pracy, dziecko śpi,ogarnięte w miarę,wiec mam dla siebie chwile. :-)

 

U nas wszystko dobrze,wracamy do normalności po przykrych wydarzeniach.

Pogoda może być ,choć słoneczka nie widać <bezradny>

Od kilku dni nie ćwicze, bo jak wzielam sie pierwszy raz za skalpel z krzesłem, to chyba źle stanęłam i teraz boli mnie stopa.

Tzn dzień po ,to ledwo chodziłam,teraz jest trochę lepiej ,ale dalej cos mnie tam pobolewa, wiec czekam aż przestanie. Nie pożeram już słodyczy, i jakoś mogę się bez nich obejść... no ale łyżeczka cukru do kawy i herbaty musi być :-P

 

w czerwcu mamy wesele przyjaciela męża, na ktore jednak pojdziemy. Maż powiedzial ,ze chce uczestniczyć w tak ważnym dla jego przyjaciela wydarzeniu, a tańczyć, i niewiadomo jak sie bawic nie musi.

Mnie czeka tylko zakup kiecki,bo buty już mam :mrgreen:

 

i to tyleee :-)


iv09i09kftvt0mdm.png

 

 

 


#55 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 13 maj 2015 - 13:35

<hellooo1>

Podczytuję, ale jakoś weny i czasu nie było, żeby coś naskrobać. Ostatni tydzień minął mi bardzo intensywnie, ale też bardzo bardzo miło :mrgreen: Najpierw wyjazd na 2 dni za miasto, gdzie wstawałam o 7.30 specjalnie po to, żeby pobiegać, a potem poleżeć na trawie i pośpiewać :lol: I uświadomiłam sobie, jak mało ostatnio czasu spędzam sama ze sobą i jak mi tego brakuje. Samotny kilkudniowy wypad obojętnie dokąd mi się marzy.

 

A w poniedziałek urodzinowa impreza koleżanki - w sam raz na dobre rozpoczęcie tygodnia :mrgreen: Cały dzień krojenia, mieszania, przyprawiania, zakupów i dekorowania, ostatnie godziny już na mega stresie, z ruchami zwiększonymi o połowę i z koniecznością wspomożenia się kieliszkiem wiśniówki dla ukojenia nerwów, ale ostatecznie impreza dla 25 osób udana. Nawet bardzo :mrgreen: I tak się teraz tylko zastanawiam, czy aby na pewno robić swoją urodzinową imprezę w czerwcu. To chyba nie na moje nerwy jednak :lol:

 

Dziś za to spokojny dzień, bez większych planów. Zabieram się zaraz za robienie obiadu, potem wyciągnę współlokatora na zakupy, bo samej nie chce mi się wychodzić z domu, a wieczorem już tylko książka, film i kawa.

 

A, i dieta działa, z czego cieszę się niezmiernie :mrgreen: Powoli, bo powoli, ale nie chodziło mi o cud, tylko o zdrowie, o to, żeby było smacznie i żeby nie głodować i jestem strasznie zadowolona! :mrgreen: Wczoraj oparłam się ptasiemu mleczku, które z czystej, wrodzonej złośliwości kupił mi kumpel i którym kusił mnie przez pół wieczoru :lol:



#56 gogi

gogi
  • Użytkownik
  • 627 postów

Napisano 13 maj 2015 - 16:10

Witam!
Dzis 13- tego,dobrze,ze nie piatek ;-)
Wolne dwa dni od obowiazkow zawodowych.Wiadomo,ze dom,dzialka ale to inna praca.
Spedzilam kilka godzin w miescie,bylo fajnie,odchamilam sie i wrocilam na swoje zadupie. :-)
A teraz po obiedzie i z kawka przegladam strony internetowe.
A swiece sie dzis niczym przybysz z kosmosu po wczorajszym nabalsamowaniu ciala :-) :-)
Przede mna wizyta u fryzjera...ale to jutro.

#57 Kahela

Kahela
  • Użytkownik
  • 5351 postów

Napisano 13 maj 2015 - 17:05


Dzis 13- tego,dobrze,ze nie piatek
eee, szkoda, że nie piątek - lubię 13 piątek, bo w ten dzień się urodziłam  :-P

 

Witam środowo

 

Fajny, miły dzień dzisiaj...mnóstwo miłych słów, życzeń - fajnie.

 

Dostałam od szefostwa storczyka, wielkiego, wiekszego od mojej doopy, więc wyobraźcie sobie co za kolos  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Moje córy postarały się o kwiatki (goździki  :lol: ), coś słodkiego i laurkowy rysunek, także miło...

 

Fajnie jest mieć urodziny... 


Do dupy było w Peru...więc wróciłam... :-D

#58 karatetyka

karatetyka
  • Użytkownik
  • 5629 postów

Napisano 13 maj 2015 - 21:50


Fajnie jest mieć urodziny...

Wiadomo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Plan lenienia się w domu wykonany w 100% :lol: Obiad upichcony na dwa dni, więc jutro mam spokój, a pokój może poczekać na sprzątanie jeszcze z dzień czy dwa :P Wypiłam kawkę ze współlokatorem, posiedzieliśmy na balkonie, słucham starej, zapomnianej już trochę przeze mnie muzyki i wprowadzam się w jeszcze lepszy nastrój :mrgreen: Ćwiczenia miałam sobie dzisiaj odpuścić, ale chyba przed snem jeszcze sobie trochę pohasam :lol:

Iiii... Kurcze, nie wiem, czy to to, ale chyba motyle się u mnie powoli lęgną :oops: :lol:



#59 magdaaaaa

magdaaaaa

    ..lekko próżna flirciara..

  • Użytkownik
  • 23947 postów

Napisano 14 maj 2015 - 15:32


Kurcze, nie wiem, czy to to, ale chyba motyle się u mnie powoli lęgną
to cudownie :* tego ci zycze :-)

@Kahela najlepszego urodzinowego ;-)

pogoda senna. wiec jest leń....


czemu mi dałeś wiarę w cud

a potem odebrałaś wszystko
 


#60 Aspirynkaaa

Aspirynkaaa

    I do!

  • Użytkownik
  • 3557 postów

Napisano 14 maj 2015 - 15:50

Dzień dobry!
Aleee jestem wykończona! Pracowicie u mnie ostatnio, ale małymi krokami i do przodu. Mam w wazonie bukiet bzu i postawiłam sobie koło łóżka. Prawie jakbym spała przy krzaku. :D
I tylko juwenaliowe koncerty, halasy i imprezy nie pozwalają się poczuć jak na wsi. Ale niech sobie studenci świętują. Może sama też się wybiorę na koncert w sobotę po pracy. :)
Dzisiaj w planach już tylko wstawienie pralki i zrobienie obiadu. W sumie kolacji,bo zanim dojadę do domu, to już 17.30 będzie.. No ale my tak ostatnio funkcjonujemy, że obiady jadamy o 19. Co poradzić... :D
Miłego popołudnia!

-Mamusiu, czy miałaś kiedyś marzenie?

-Miałam, idzie teraz koło mnie i trzyma mnie za rękę! dzieci139.gifdzieci139.gif






Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych