Skocz do zawartości

Babskiswiat.net używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Mahjong
Opis: Nieśmiertelna gra. Mahjong html5 online.

2048
Opis: Hit 2014. Prosta, logiczna i niezwykle wciągająca gra 2048.

Saper
Opis: Saper - kto nie zna tej gry...

Zdjęcie

sukienka dla jabłka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#21 sylwkaka

sylwkaka
  • Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 18 sierpień 2016 - 11:49

Ja też bym polecała raczej taką koktajlową. Długość midi do kolan lub minimalnie za jest przyjazna dla kobiet z różnymi mankamentami figury. A jak jeszcze wybierzesz jakąś w ciemnym kolorze to już w ogóle idealnie. Sporo koktajlówek znajdziesz na ... to polski producent, mają na prawdę bardzo duży wybór sukienek w tego typu kolorach. A jak nie to to może sukienka maxi? Zabudowana góra, dół z lejącego się materiału? Wydaje mi się, że gruszki i jabłka właśnie w takich wyglądają bardzo dobrze;)

#22 Kryssia

Kryssia
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 12 grudzień 2016 - 09:23

Też myślę,że sukienka nie musi być totalnie luźna bo to czasem dodaje kg ale oczywiście fason musi być dobrze dobrany i w miarę możliwości przyda się też bielizna wyszczuplająca. Ja często zaglądam do tego sklepu ...reklama...poszukiwania tego co naprawdę chcę trochę mi zajmują ale zawsze coś znajdę a to czasem w moim przypadku ciężkie i zamawiam,ale jeśli się w czymś niestety totalnie źle czuję to zwracam. Też mam kilka fałdek na brzuchu co staram się ukryć ale nie popełniam tego błędu co kiedyś tzn. nie noszę workowatych ubrań bo wtedy wyglądałam na znacznie cięższą niż byłam

#23 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 25 listopad 2021 - 10:19

Wydaje mi się, że mając taką figurę, warto wybrać coś, co zatuszuje nieco brzuch, np. sukienka z drapowaniem w tej części.

#24 axarella

axarella
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 12 styczeń 2022 - 11:38

wydaje mi się, że ta zwiewna sukienka: https://luxusowi.pl/...eymann-sukienka idealnie pasowałaby do figury jabłka.

#25 Amman

Amman
  • Użytkownik
  • 152 postów

Napisano 26 styczeń 2022 - 10:27

Warto też zainspirować się tym artykułem https://http://feef....ie-na-co-dzien/ , czasem trzeba zobaczyć jakiś gotowy zestaw, żeby wpaść na pomysł, jak ciekawie połączyć ubrania, które mamy w szafie. Ja bardzo lubię czytać artykuły modowe.

#26 Chiquita

Chiquita
  • Użytkownik
  • 331 postów

Napisano 26 kwiecień 2022 - 13:13

Też myślę,że sukienka nie musi być totalnie luźna bo to czasem dodaje kg ale oczywiście fason musi być dobrze dobrany i w miarę możliwości przyda się też bielizna wyszczuplająca

Wydaje mi się, że pod sukienkę można spokojnie nosić kombinezon wyszczuplający, tutaj jest napisane nieco więcej na temat tego, jakie kombinezony wyszczuplające będą dobre dla kobiet plus size. Odpowiednio dobrana bielizna korygująca naprawdę czyni cuda!